Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 25-07-11, 18:03
Το avatar του χρήστη kanonas M3
kanonas M3 Ο χρήστης kanonas M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-02-2007
Μηνύματα: 70
kanonas M3 is on a distinguished road
μ@λ@κ.α κάνατε όλοι έπρεπε να βγάλετε τα λεφτά φωτοτυπία και να τους πείτε απο Φλεβάρη και βλέπουμε................χεχεχεχεχε
__________________
Μ3 διπλωμένο ειναι σαν να μπαινει τρενο!!!!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη God : 25-07-11 στις 19:35 Αιτία: Πιπέρι...
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 25-07-11, 19:16
Το avatar του χρήστη BMW2002tii
BMW2002tii Ο χρήστης BMW2002tii δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-10-2004
Μηνύματα: 478
BMW2002tii has a spectacular aura aboutBMW2002tii has a spectacular aura aboutBMW2002tii has a spectacular aura about
Πολυ καλη σαν ιδεα και θα ηθελα παρα πολυ να δω την αντιδραση στο προσωπο τους αλλα στο λενε αφου εχεις πληρωσει και περιμενεις να παρεις την αδεια! Το να "πουλας τρελλιτσα" δυστυχως ειναι ενα παιχνιδι που το ξερουν πολυ καλυτερα! η εμπειρια τοσων χρονων βλεπεις....
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 25-07-11, 21:03
Το avatar του χρήστη SAC
SAC Ο χρήστης SAC δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 20-07-2006
Μηνύματα: 72
SAC is on a distinguished road
...από δικό μου άνθρωπο στο Χολαργό, έμαθα ότι τελειώνει και ο τσίγκος για τις πινακίδες!!! Ας ετοιμαζόμαστε για χαρτόνια και σελοτέϊπ στο παρ-μπρίζ (...μη γελάτε, έχει ξανασυμβεί το 2001 και διήρκεσε κανένα τετράμηνο)!!!
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 25-07-11, 21:14
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SAC Εμφάνιση μηνυμάτων
...από δικό μου άνθρωπο στο Χολαργό, έμαθα ότι τελειώνει και ο τσίγκος για τις πινακίδες!!! Ας ετοιμαζόμαστε για χαρτόνια και σελοτέϊπ στο παρ-μπρίζ (...μη γελάτε, έχει ξανασυμβεί το 2001 και διήρκεσε κανένα τετράμηνο)!!!
Εγώ γελάω και μάλιστα σπαστικά, αλλά όχι για αυτό ακριβώς. Απλώς μου έρχεται στο μυαλό η φαντασίωση αυτοκινήτου να μπαίνει στο καράβι για Ιταλία και να θέλει να πάει οδικώς βόρεια, π.χ. Σουηδία, με χαρτόνια για πινακίδες και μία φωτοτυπία για άδεια.
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 26-07-11, 00:49
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.552
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Το οποίο χαρτί για τις πινακίδες ΔΕΝ είναι δημόσιο έγγραφο οπότε ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μπορεί (δια νόμου και όχι δια φόβου) να σε αναγκάσει να το έχεις αναρτημένο.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 26-07-11, 01:33
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ γελάω και μάλιστα σπαστικά, αλλά όχι για αυτό ακριβώς. Απλώς μου έρχεται στο μυαλό η φαντασίωση αυτοκινήτου να μπαίνει στο καράβι για Ιταλία και να θέλει να πάει οδικώς βόρεια, π.χ. Σουηδία, με χαρτόνια για πινακίδες και μία φωτοτυπία για άδεια.
Άντε βγάλε άκρη......

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 26-07-11, 08:04
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Το οποίο χαρτί για τις πινακίδες ΔΕΝ είναι δημόσιο έγγραφο οπότε ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μπορεί (δια νόμου και όχι δια φόβου) να σε αναγκάσει να το έχεις αναρτημένο.
Βασικά απαγορεύεται να κυκλοφορείς χωρίς πινακίδες.
(πχ αγοράζω αυτοκίνητο και έχω το προσωρινό χαρτί με τον αριθμό κυκλοφορίας,
αλλά ακόμα δεν έχω τις μεταλλικές..)
Οπως και απαγορεύεται να μην τις έχεις στην προβλεπόμενη θέση τους.
(πχ, αν τις έχεις μέσα απο το παρπρίζ είσαι παράνομος)
Απο εκεί και πέρα όμως, οποιοδήποτε χαρτί/μέταλλο/πλαστικό/πανί φέρει την σφραγίδα
της ελληνικής δημοκρατίας, είναι επίσημο δημόσιο έγγραφο..
Γενικώς η ανοχή στην Ελλάδα είναι εξωφρενικό δεδομένο..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 26-07-11, 08:39
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
δεν εχουν λεφτα ρε παιδια για χαρτια ρε παιδια.ποια χαρτια και χαρτια υγειας?φτιαχνουν δρομους τωρα καινουργιους με κολοχαρτα θα ασχολουνται?τηνμελετη εχει κανει ο κατασκευαστης του γνωστου ελβετικου τυριου.αυτο με τις τρυπες.ετσι θα ειναι και οι δρομοι.μην χαλασουμε την παραδοση....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 26-07-11, 11:38
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.552
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασικά απαγορεύεται να κυκλοφορείς χωρίς πινακίδες.
(πχ αγοράζω αυτοκίνητο και έχω το προσωρινό χαρτί με τον αριθμό κυκλοφορίας,
αλλά ακόμα δεν έχω τις μεταλλικές..)
Οπως και απαγορεύεται να μην τις έχεις στην προβλεπόμενη θέση τους.
(πχ, αν τις έχεις μέσα απο το παρπρίζ είσαι παράνομος)
Απο εκεί και πέρα όμως, οποιοδήποτε χαρτί/μέταλλο/πλαστικό/πανί φέρει την σφραγίδα
της ελληνικής δημοκρατίας, είναι επίσημο δημόσιο έγγραφο..
Γενικώς η ανοχή στην Ελλάδα είναι εξωφρενικό δεδομένο..
Μα δεν πρέπει να υπάρχει ανοχή, αν υπάρχει, αυτομάτως καταργούνται οι νόμοι ρε γμτ.

Δεν υπάρχει λόγος να υφίστανται.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 26-07-11, 12:14
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα δεν πρέπει να υπάρχει ανοχή, αν υπάρχει, αυτομάτως καταργούνται οι νόμοι ρε γμτ.

Δεν υπάρχει λόγος να υφίστανται.
οι νομοι ειναι στα χαρτια.στην πραξη αλλα γινονται.αυτο ξερω εγω και μαλιστα αποδεδειγμενο.τι να τους κανω τους νομους εγω αμα δεν υπαρχει ελεγχος και ποινες?απλα για να υπαρχουν μαλλον ετσι για ποικιλια.
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:02.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.