Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > BMW Links

BMW Links Εδώ δημοσιεύουμε links (συνδέσμους) από ιστοσελίδες που αφορούν αποκλειστικά BMW!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1601  
Παλιά 22-09-18, 14:58
mixalhs Ο χρήστης mixalhs δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 07-03-2005
Μηνύματα: 1.263
mixalhs is on a distinguished road
Φοβερά ταλαιπωρημένο , λογικά με την μετατροπή θα μετράει αυτος τα 17κ χιλιόμετρα αλλα η καρότσα θα πρέπει να ειναι φορτωμένη με πολλα χιλιόμετρα για να εχει γινει ετσι. Η οθόνη για να γινει ετσι πραγματικά δεν κ ξερω τι χιλιόμετρα θελει!!
Απάντηση με παράθεση
  #1602  
Παλιά 23-09-18, 13:18
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
8 μετατροπες την τελευταια βδομαδα. Wtf?
Πρεπει να ειναι ψευτικες οι περισσοτερες,καποιος προσπαθει να τις παρουσιασει ακριβες και να πουλησει ακριβα και το δικο του η το αναποδο,να πουλησει φθηνοτερα απο τους αλλους που δεν υπαρχουνε.Το τετραπορτο το μπλε αν δεις τις φωτογραφιες η μια ειναι απο κουπε δεν ειναι καν απο τετραπορτο.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #1603  
Παλιά 05-10-18, 12:29
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
ΠΑΡΑ πολύ ωραίο
https://www.car.gr/15821247-bmw-m3
Απάντηση με παράθεση
  #1604  
Παλιά 05-10-18, 14:12
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Ναι αλλά θα έδινες τόσα χρήματα?
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #1605  
Παλιά 05-10-18, 14:24
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι αλλά θα έδινες τόσα χρήματα?
Αν έχει κάνει μέταλλα πρόσφατα και έχει ενισχυμένο (όχι μετά από ράγισμα) πάτωμα τότε δεν είναι παράλογη τιμή. Τα περισσότερα εκεί έξω ακόμα και αν αγοραστούν φθηνά ευκολα φτάνουν στα ίδια κόστη. Γνησιο κάτω από 15κ δεν υπάρχει. Και όσα υπάρχουν εκεί γύρω θέλουν της Παναγίας τα μάτια να γίνουν ΣΩΣΤΑ.
Απάντηση με παράθεση
  #1606  
Παλιά 05-10-18, 14:49
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Συμφωνώ σε όλα όσα λες αλλά δεν απαντάς την ερώτηση μου.

Εγώ που θα αγόραζα μόνο manual, τα οποία είναι πολύ πιο σπάνια, θα έδινα μέχρι 20 για ένα που δεν θα θέλει ούτε βίδα και που θα μου αρέσει πολύ ο χρωματικός συνδυασμός.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #1607  
Παλιά 05-10-18, 14:55
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφωνώ σε όλα όσα λες αλλά δεν απαντάς την ερώτηση μου.

Εγώ που θα αγόραζα μόνο manual, τα οποία είναι πολύ πιο σπάνια, θα έδινα μέχρι 20 για ένα που δεν θα θέλει ούτε βίδα και που θα μου αρέσει πολύ ο χρωματικός συνδυασμός.
Αν δεν είχα βρει το δικό μου και ήμουν ακόμα στο ψαχτιρι μαλλον θα ανέβαζα το budget μου κι άλλο (που ήδη το έκανα με το δικό μου "αναγκαστικά"). Γιατί από τότε που πήρα μέχρι και το συγκεκριμένο άλλο αξιόλογο δεν έχω δει σε αγγελία. Αλλιώς απλά θα το έπαιρνα απόφαση ότι δεν θα πάρω 46 και θα περιμένω να μαζέψω για 92. Αλλα το κόλλημα το μεγάλο το έχω με το 46.
Απάντηση με παράθεση
  #1608  
Παλιά 05-10-18, 19:32
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Βασικά φαίνεται τέλειο, αλλά έχει κάνει καλό πλύσιμο-γυάλισμα (προφανώς) και έχει ολοκαίνουριο δέρμα σε καθίσματα, τιμόνι, λεβιέ.
Δε ξέρω αν σημαίνει κάτι αυτό.
Μήπως είναι καλύτερα να πάρεις ένα με 15000 ευρώ και να δώσεις 3-4χιλιάρικα να τα κάνεις μόνος σου τα δέρματα κλπ εμφανισιακά θέματα και σε ότι χρώμα θέλεις? (και σου μένουν και 5 χιλιάδες για ανανέωση στα μηχανικά)
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #1609  
Παλιά 05-10-18, 20:22
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασικά φαίνεται τέλειο, αλλά έχει κάνει καλό πλύσιμο-γυάλισμα (προφανώς) και έχει ολοκαίνουριο δέρμα σε καθίσματα, τιμόνι, λεβιέ.
Δε ξέρω αν σημαίνει κάτι αυτό.
Μήπως είναι καλύτερα να πάρεις ένα με 15000 ευρώ και να δώσεις 3-4χιλιάρικα να τα κάνεις μόνος σου τα δέρματα κλπ εμφανισιακά θέματα και σε ότι χρώμα θέλεις? (και σου μένουν και 5 χιλιάδες για ανανέωση στα μηχανικά)
Δημήτρη εγώ δεν πιστεύω ότι έχει καινούριο δέρμα στα καθίσματα (στο τιμόνι ναι). Σε τέτοια κατάσταση ήταν τα δικά μου στο Ζ4 και σε τέτοια κατάσταση περιπου είναι στο Μ3 που πήρα χωρίς να έχουν αλλαχτεί ποτέ. Και το αμάξι αυτό έχει κοντα στα ίδια χιλιόμετρα. Άμα τα προσέχεις αντέχουν. Απλά 1/10 τα προσέχουν. Αν όντως είναι γνήσια τα χλμ προφανώς δεν ήταν καθημερινό άρα μπορεί να είναι προσεγμένα. Τέλος να σου πω ότι από αυτά που έχω δει αυτά που παίρνεις με 15 θέλουν αλλά 10 τουλαχιστον για να έρθουν σε άριστη κατάσταση και πάλι θα έχουν πάνω από 150.000χλμ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 05-10-18 στις 20:25
Απάντηση με παράθεση
  #1610  
Παλιά 05-10-18, 20:28
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Στέλιο τι να πώ έτσι μου φαίνεται, δεν έχει ούτε μια γραμμούλα το κάθισμα του οδηγού. Δεν είναι δυνατόν.
Και το τιμόνι είναι ολοκαίνουριο. 0 χλμ, και ο λεβιές.
Τιμόνι μπορώ να σου πώ στα σίγουρα ότι είναι ντυμένο όχι με το αυθεντικό δέρμα που έχει το ολοκαίνουριο τιμόνι της BMW, αλλά με άλλο επίσης πολύ ωραίο (πχ. nappa).

Έτσι μια γνώμη λέω.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:48.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.