Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 03-01-09, 18:47
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
επισης δεν δινει και software.
νομίζω έχω ακούσει ότι δίνει παράλληλο εγκεφαλάκι...¨


Πάντως για την τιμή του σαν κιτ απλά δεν έχει προηγούμενο...Απο κει και πέρα,εκτός της τιμής,δεν ξέρω για αξιοπιστία κτλπ...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 03-01-09, 18:49
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από VanVIC Εμφάνιση μηνυμάτων
Στην ζωή, τις πιο πολλές φορές, ισχύει το "οτι πληρώνεις, παίρνεις"...
Και 'γω έχω ξανακούσει συστάσεις (όχι καλές) για την συγκεκριμένη εταιρεία και ειδικότερα για τους dealer της (που κάνουν και την τοποθέτηση) στην Ελλάδα.

Οτι λάμπει δεν είναι -πάντα- χρυσός !
Βαγγελλη μηπως μπορεις με πμ να μου γραψεις ποιος τα τοποθετει?
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 03-01-09, 19:06
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
γενικα εχετε υπ' οψιν οτι το πρωτο κιτ θα σας δωσει χοντρικα 260 αλογα. δεν δινει software διοτι υποστηριζει οτι δεν χρειαζεται (στο κλιμα της γερμανιας ισως, στο ελληνικο καλοκαιρι...?).
γενικα το θεμα δεν με ενδιαφερει προσωπικα, απλα ποσταρισα ωστε να βοηθησω οσους ενδιαφερονται. πηρα μαλιστα σημερα το μεσημερι τηλεφωνο τον ιδιο τον στομπεργκ.
να πω οτι οποιος εχει ορεξη να τραβηχτει, ας το παρει αφοβα. το κιτ το συγκεκριμενο δεν ειναι αυτο που λεμε μπολντ-ον. οσα εχουν φτιαχτει στην ελλαδα ειναι φουλ στην πατεντα ωστε να δουλεψουν. (ο μηχανικος τακορης εχει φτιαξει μερικα).
δεν λεω οτι δεν ειναι καλο, διοτι δεν το εχω δοκιμασει προσωπικα και δεν το ξερω. απλα επειδη εχω ακουσει παρα πολλα που δεν γραφονται σε φορουμ, σας λεω προσεξτε στη συμφωνια σας και την πληρωμη σας και ρωτηστε και την παραμικρη λεπτομερεια. καλυτερα μην προχωρησετε σε μια αγορα αν κατι δεν σας αρεσει, παρα να μεινετε με ενα κιτ στα χερια και κανεναν να σας βοηθησει στην τοποθετηση του. και φυσικα να αναλαβει και την ευθυνη της σωστης λειτουργιας.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 03-01-09, 19:11
Το avatar του χρήστη maris7
maris7 Ο χρήστης maris7 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-12-2007
Μηνύματα: 471
maris7 is on a distinguished road
παιδια σορυ για το χωσιμο αλλα ξερεται αν η g power εχει καποιο κομπρεσορ κιτ για τετρακυλινδρα?
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 03-01-09, 19:12
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια σορυ για το χωσιμο αλλα ξερεται αν η g power εχει καποιο κομπρεσορ κιτ για τετρακυλινδρα?
www.g-power.de
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 03-01-09, 20:10
scania124 Ο χρήστης scania124 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-11-2007
Μηνύματα: 568
scania124 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
να μη σου παρουν τα λεφτα για κατι που δεν ισχυει. κοινως να μη σε κοροϊδεψουν. να το αναλυσω?
εχεις προσωπικη εμπειρια??
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 03-01-09, 20:20
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από scania124 Εμφάνιση μηνυμάτων
εχεις προσωπικη εμπειρια??
εχω ηδη απανησει στην ερωτηση σου παραπανω.
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 03-01-09, 21:27
cougar power motorsport Ο χρήστης cougar power motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2008
Μηνύματα: 105
cougar power motorsport is an unknown quantity at this point
Καλή χρονιά καταρχάς σε όλους παιδιά. Όσον για τα κιτ της G-power αυτά είναι τα λεγόμενα κιτ INFINITAS απο την ομώνυμη εταιρεία η οποία αγοράστηκε απο την Gpower. Παλαιότερα είχαν κυκλοφορήσει πολλά κιτ δικά τους και δεν άκουσα για κάποιο πρόβλημα , μάλιστα ήταν και αξιόπιστα. Τώρα για το συγκεκριμένο ή για την πορεία των κιτ μετά απο την εξαγορά δεν έχω ακούσει τπτ μιας και μπήκε δυναμικά κιόλας η ΕΣΣ με αποτέλεσμα να τους εκτοπίσει.
__________________

HKScyprus.com
WORKwheelscyprus.com
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 03-01-09, 21:43
Το avatar του χρήστη VanVIC
VanVIC Ο χρήστης VanVIC δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-09-2004
Μηνύματα: 2.948
VanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από cougar power motorsport Εμφάνιση μηνυμάτων
...μιας και μπήκε δυναμικά κιόλας η ΕΣΣ με αποτέλεσμα να τους εκτοπίσει.
Για μένα δεν είναι τυχαίο οτι η G-Power κατεβάζει τιμές έστω με την πρόφαση εορτασμού 25 χρόνων (και γώ για τα γεννέθλιά μου κάνω δώρο μια τούρτα...) ενώ απ'την άλλη, η ESS ανεβάζει τιμές.
Κάτι λέει αυτό...
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 04-01-09, 00:50
deepblue Ο χρήστης deepblue δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 1.605
deepblue has a spectacular aura aboutdeepblue has a spectacular aura aboutdeepblue has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από VanVIC Εμφάνιση μηνυμάτων
Για μένα δεν είναι τυχαίο οτι η G-Power κατεβάζει τιμές έστω με την πρόφαση εορτασμού 25 χρόνων (και γώ για τα γεννέθλιά μου κάνω δώρο μια τούρτα...) ενώ απ'την άλλη, η ESS ανεβάζει τιμές.
Κάτι λέει αυτό...
H αληθεια ειναι οτι εβαζε και ο Μελιος τους συγκεκριμενους κομπρεσορες και ειχε θεματα με σπασιματα αλλα και δεν εβγαιναν τα αλογα που ελεγε ο κατασκευαστης και γι'αυτο σταματησε να τους φερνει και να τους βαζει πια.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:58.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.