Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 30-01-15, 22:04
Το avatar του χρήστη Harisp
Harisp Ο χρήστης Harisp δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-03-2009
Μηνύματα: 271
Harisp is on a distinguished road
Από ποια περιοχή είσαι; Εγώ, όπως ξέρουν όλοι εδώ, έχω τρέλα με την ηχοαπορόφηση. Κάθε θόρυβος με παγώνει... Αν μένεις κοντά στο Νέο Ηράκλειο- Μεταμόρφωση, τότε είσαι κοντά στον ΚΑΛΥΤΕΡΟ για BMW!!! Είχα και εγώ μικρό τριγμό, όταν τερμάτιζε το τζάμι και το ρύθμισε σε χρόνο μηδέν. όπως κάθε φορά που το πάω για κάποιον θόρυβο, μεταλλικό ή τριγμό.
__________________
Οδηγώ με ασφάλεια γιατί με περιμένει να παίξουμε...
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 31-01-15, 15:57
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Harisp Εμφάνιση μηνυμάτων
Από ποια περιοχή είσαι; Εγώ, όπως ξέρουν όλοι εδώ, έχω τρέλα με την ηχοαπορόφηση. Κάθε θόρυβος με παγώνει... Αν μένεις κοντά στο Νέο Ηράκλειο- Μεταμόρφωση, τότε είσαι κοντά στον ΚΑΛΥΤΕΡΟ για BMW!!! Είχα και εγώ μικρό τριγμό, όταν τερμάτιζε το τζάμι και το ρύθμισε σε χρόνο μηδέν. όπως κάθε φορά που το πάω για κάποιον θόρυβο, μεταλλικό ή τριγμό.
Στην Τατοιου;..
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 31-01-15, 20:31
Το avatar του χρήστη Harisp
Harisp Ο χρήστης Harisp δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-03-2009
Μηνύματα: 271
Harisp is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Στην Τατοιου;..
Ναι !!! Δεν λέω όνομα, για να μη φανεί διαφήμιση, μια και είναι ο καλύτερός μου φίλος !!!!
__________________
Οδηγώ με ασφάλεια γιατί με περιμένει να παίξουμε...
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 02-02-15, 08:11
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Ο Μανόλης είναι ο καλύτερός σου φίλος?

Συνήθως χρησιμοποιούμε αυτή την έκφραση για κανένα alfa romeo, ο μάστορας είναι ο καλύτερό μου φίλος χαχα
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 02-02-15, 20:13
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Όντως ο συγκεκριμενος ειναι κορυφη, σε αυτον πηγαινα κι εγω πριν μετακομισω, βολευε τοτε, έμενα και κοντα στην περιοχη.
Ενα 'κακό' θα ελεγα οτι ειχε μονο το συγκεκριμενο μαγαζι. Επειδη ειναι πραγματικα πολυ καλος, δε θα σε κοροιδεψει, ειχε σαφως καλυτερες τιμες απο οποιοδηποτε εξουσιοδοτημενο και απο πολλα οχι επισημα, αλλα εξειδικευμενα, η δουλεια που θα σου εκανε, ηταν παντα σωστη, ακομα και οι πιο δυσκολες των περιπτωσεων, θα ασχολιοταν μαζι σου ειτε ειχες Μ6 , ειτε 116 και αλλα τετοια πολλα καλα, γι αυτους τους λογους, ειχε παντα μα παντα, παρα πολυ δουλεια και ηταν σα να πηγαινες...στο ΙΚΑ ή στην εφορια! Σε λιγο και θα εβγαζε και χαρτακια με σειρα προτεραιοτητας!
Ο συγκεκριμενος μου ειχε βρει μια ψιλοβλαβη τελικα, που οταν το ειχα παει σε επισημο μεγαλο εξουσιοδοτημενο, ισως το πιο μεγαλο στην Αττικη, εκει μου ειχαν σχεδον πει να ξηλωσω το μισο αμαξι, φυσικα με δικη μου οικονομικη επιβαρυνση καθως τ αμαξι δεν ηταν σε εγγυηση και πηγα στη Μεταμορφωση και το βρηκε ευκολα, γρηγορα και η επισκευη ηταν κατι πολυ απλο και οχι τοσο πολυεξοδο τελικα. Κατι τετοια συνεργεια σε κρατανε σαν πελατη.
Harisp εισαι τυχερος που εχεις τετοιον φιλο, πραγματικα!
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 03-02-15, 22:08
Το avatar του χρήστη Harisp
Harisp Ο χρήστης Harisp δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-03-2009
Μηνύματα: 271
Harisp is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Όντως ο συγκεκριμενος ειναι κορυφη, σε αυτον πηγαινα κι εγω πριν μετακομισω, βολευε τοτε, έμενα και κοντα στην περιοχη.
Harisp εισαι τυχερος που εχεις τετοιον φιλο, πραγματικα!
Ναι, Γιάννη, είμαι!!!
Όχι επειδή είναι καλός μηχανικός, αλλά επειδή είναι Άνθρωπος!
__________________
Οδηγώ με ασφάλεια γιατί με περιμένει να παίξουμε...
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 03-02-15, 22:14
Το avatar του χρήστη Harisp
Harisp Ο χρήστης Harisp δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-03-2009
Μηνύματα: 271
Harisp is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Μανόλης είναι ο καλύτερός σου φίλος?

Συνήθως χρησιμοποιούμε αυτή την έκφραση για κανένα alfa romeo, ο μάστορας είναι ο καλύτερό μου φίλος χαχα
Το 36άρι μου, γράφει 392.000 Khm. Το έχω 23 χρόνια... Έχω γυρίσει όλη την Ελλάδα και όχι μόνο... και χάρις αυτόν, δεν έχει πάει ποτέ στο μαγαζί του για βλάβη, παρά μόνο για συντήρηση. ΧΑ ΧΑ!!!
__________________
Οδηγώ με ασφάλεια γιατί με περιμένει να παίξουμε...
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 04-02-15, 08:03
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Μπράβο Χάρη είσαι η τρανταχτή απόδειξη ότι η συντήρηση είναι το πιο σημαντικό πράγμα.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 04-02-15, 09:32
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Harisp Εμφάνιση μηνυμάτων
Το 36άρι μου, γράφει 392.000 Khm. Το έχω 23 χρόνια... Έχω γυρίσει όλη την Ελλάδα και όχι μόνο... και χάρις αυτόν, δεν έχει πάει ποτέ στο μαγαζί του για βλάβη, παρά μόνο για συντήρηση. ΧΑ ΧΑ!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο Χάρη είσαι η τρανταχτή απόδειξη ότι η συντήρηση είναι το πιο σημαντικό πράγμα.
Είμαστε και εμείς με τα 46ρια, που πηγαίνουμε πλέον συνεργείο μόνο με υφιστάμενες βλάβες...
Οκ, έχουμε χοντρικά τα ίδια χιλιόμετρα, στα μισά χρόνια...
Δεν πάει καν το μυαλό μου, τι θα είχα αντιμετωπίσει αν δεν το συντηρούσα όπως το συντηρώ...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 13-02-15, 09:41
bmwpapch Ο χρήστης bmwpapch δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 10-03-2010
Μηνύματα: 49
bmwpapch is on a distinguished road
επανερχομαι

επανερχομαι μετα απο απουσια αρκετων ημερων να ενημερωσω οτι αρχικα λυθηκε το προβλημα με γενναια δοση σιλικονουχου σπρει ομως εκει που ησυχασαν ολα ξαναεπανηλθε το προβλημα αρα μαλλον η επισκεψη στο γαλατσι επιβεβλημενη,θα συνδιαστει και με αλλα πραματα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:04.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.