Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 16-10-11, 22:02
Το avatar του χρήστη joseph
joseph Ο χρήστης joseph δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-08-2007
Μηνύματα: 513
joseph will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά, συγνώμη αλλά δεν είναι σοβαρά αυτά.

Να προτείνονται δημόσια σε φόρουμ.

Δηλαδή κάποιος θα μπορούσε να κάνει κάτι τέτοιο και να έχει τη συνείδηση του ήσυχη?
Βρε παιδια φανταζομαι χιουμοριστικα το ειπε!

Δεν πιστευω να το εννουσε!!
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 16-10-11, 23:25
giannis_leoncupra Ο χρήστης giannis_leoncupra δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 01-10-2011
Μηνύματα: 4
giannis_leoncupra is on a distinguished road
για πλακα το πα και εσεις οτ πηρατε στα σοβαρα
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 16-10-11, 23:40
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexanderk Εμφάνιση μηνυμάτων
ΦΙΛΕ JOKERR KATA ΑΡΧΗΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΤΩΝ 2500 ΕΥΡΩ. ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΕΝΑ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΚΟΣΤΟΥΣ 80 ΕΥΡΩ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΙ ΑΝΤΙΠ. ΣΑΝ ΤΟ ΣΠΑΝΟ (ΠΡΙΝ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ) ΣΕ ΓΛΥΤΩΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑ ΤΩΝ ΜΑΣΤΟΡΙΩΝ.Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ .ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΘΕΣ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ 200000 ΧΙΛΙΟΜ. ΝΑ ΕΙΧΕΣ.ΨΑΧΤΟ .
Αδερφέ άνεκαθεν συνεργεία και μαντράδες ψάχνανε τον μλκα να βγάλουν μηνιάτικο απο ένα τυπικό σέρβις ή απο πώληση αυτοκινήτου που είτε παππούς το είχε είτε γκόμενα και όλα είναι ατρακάριστα! Απο όσο θυμάμαι τον εαυτό μου στην οικογένεια ανακατεύονταν όλοι με αυτοκίνητα και τέτοιες ιστορίες άκουγα......

Μαντράς και καθαρός ΔΕΝ υπάρχει....
Συνεργείο εκτός εξαιρέσεων μετρημένων στα δάχτυλα ΔΕΝ υπάρχει....

Δεν είναι το κουρείο που μας έκανε χάλια το κεφάλι και λες δεν βαριέσαι θα φορέσω καπέλο μερικές μέρες να μακρύνουν και θα τα ξανακόψω!
Αυτοκίνητο είναι που κάποιοι στερήθηκαν μέχρι το τσιγάρο να το αποκτήσουν!
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 17-10-11, 09:40
Το avatar του χρήστη LefterisK
LefterisK Ο χρήστης LefterisK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 697
LefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura about
δυστυχως το μεγαλυτερο ποσοστο των μαντραδων ειναι απατεωνες (οπως το ιδιο ισχυει και σχεδον σε καθε αλλο επαγγελμα...)
η αγορα θελει προσοχη και αν δουν οτι δεν εισαι λιγο ψαγμενος τοτε την πατησες ασχημα. εγω την ε90 μου την πηρα απο μεγαλο αντιπροσωπο και πολυ γνωστο επωνυμο με κακη φημη και ονομα στο χωρο. παρολα αυτα, οταν πηγα για το δικο μου ο πωλητης ηταν ενταξει δηλωνοντας μου οτι το αμαξι εχει 1 βαμμενη πορτα λογω γραντζουνιων και ουτε καν στοκο! οταν το ακουσα του ειπα οτι επρεπε να με ειχε ειδοποιησει απο το τηλεφωνο ωστε να ειχα φερει μαζι μου ενα μετρητη παχους που εχει φιλος (βασικα βλακεια μου που δν το ειχα παρει ετσι κι αλλιως αλλα σκοπευα να το τεσταρω σε 2η φαση με τον αδελφο μου). ο πωλητης αμεσως μου προτεινε να μου δωσει το δικο τους ψηφιακο μετρητη παχους οπου τελικα μετα απο ψαξιμο ολου του αυτοκινητου οντως διαπιστωθηκε η βαμμενη πορτα χωρις στοκαρισμα κλπ. μετρησαμε και υπολοιπα αμαξια διαπιστωνοντας οτι ο μετρητης δουλευει και εδωσα μια μικρη προκαταβολη. επισης την 2η φορα πηγα και δικο μου οργανακι διαπιστωνοντας ξανα την ειλικρινεια του πωλητη, αισθανομενος ακομα πιο δικαιωμενος με την επιλογη μου. δλδ η αγορα θελει ψαξιμο και πλεον η τεχνολογια μπορει να βοηθησει καποιον να μην την πατησει.

οσον αφορα τα θεματακια που εχεις βρες καποιο εξειδικευμενο και απευθυνσου εκει, φυσικα σε γνωστο για την ποιοτητα του συνεργειο (εννοωντας απο προσωπικη εμπειρια των παιδιων εδω μεσα) ειναι ακομα καλυτερο. απλα μην τρελαινεσαι.
εγω προσωπικα εκτιμω οτι ο god στο 1ο ποστ του εδω σε αυτη την ενοτητα τα λεει ολα.
__________________
Η BMW οδηγείται σαν να την έχεις μόλις κλέψει...
E90 Montego Blue 320i N46B20
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:30.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.