Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιά 31-05-10, 14:31
Το avatar του χρήστη dmyl
dmyl Ο χρήστης dmyl δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-01-2008
Μηνύματα: 141
dmyl is on a distinguished road
μαζευτειται και πηγαινετε σε εναν μαντρα σιγουρα θα σας κανει καλη τιμη.

Η αντιπροσωπεια δεν αναλαμβανει.Εδω δεν εγινε τιποτα με το Ινστιτουτο καταναλωτων , προστασια καταναλωτη και 2 εξωδικα που εστειλα και εσεις λετε για 4 αμαξια ????

Σας νιωθω και με αναγκασαν να το πουλησω και να χασω ενα καρο λεφτα.........

Παιδια δυστηχως δεν νομιζω να γινει κατι και οσοι δεν εχουν κανει καποιο προγραμματισμο εγκεφαλου ν αμην το διανοηθουν καθολου.Πρεπει να προστατευσουμε και τους υπολοιπους.
Απάντηση με παράθεση
  #62  
Παλιά 13-11-10, 14:48
Το avatar του χρήστη basimert
basimert Ο χρήστης basimert δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-04-2010
Μηνύματα: 52
basimert is on a distinguished road
και ναι φιλοι μου μετα απο ενα χρονο ταλαιπωρειας παραπονων προσπαθειων βρεθηκε η ριζα του προβληματος! τουλαχιστον προς το παρον! εγινε αλλαγη των μπεκ και το αυτοκινητο δουλευει ρολοι. μεσα στην εγγυηση φυσικα. δεν εχει παρουσιασει εδω και μια εβδομαδα προβλημα στην εκκινηση ουτε τρεμουλο ουτε αδυναμια αναφλεξης οπως πριν. τσακμακι που λεμε. το βυθισμα εχει εξαφανιστει σχεδον τελειως. υπαρχει αλλα εντελως ανεπαισθητα και οχι με την συχνοτητα εμφανισης που υπηρχε πριν. σε παρακολουθηση ακομα.. αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι ενω υπηρχε προβλημα δεν εβγαινε σε κανενα διαγνωστικο; τελος καλο ολα καλα θελω να λεω μεχρι στιγμης!
Απάντηση με παράθεση
  #63  
Παλιά 13-11-10, 16:28
Το avatar του χρήστη halkida116mpack
halkida116mpack Ο χρήστης halkida116mpack δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-12-2008
Μηνύματα: 366
halkida116mpack will become famous soon enoughhalkida116mpack will become famous soon enough
βασιλη πες αλευρι..........ο χαλκιδα σε γυρευει.......θα σε παρω και τηλεφωνο να τα πουμε...αλλα ακουσε με λιγο....εγω εχω αλλαξει και τα 4 μπεκ....και το προβλημα το εχω....αν δεις καποια ποστ πισω εχω γραψει οτι και το δικο μου δεν το κανει συχνα αλλα το κανει...και αυτο ειναι το κακο οτι δεν ειναι ουτε τα μπεκ....θα δεις θα το ξανακανει
ξερω σου εκοψα την χαρα αλλα τι να κανω...την αληθεια σου λεω...αληθεια μετα το κραξημο σε πηραν και στα αλλαξαν ρε μπιλυ...?
__________________
ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)
Απάντηση με παράθεση
  #64  
Παλιά 13-11-10, 18:09
Το avatar του χρήστη basimert
basimert Ο χρήστης basimert δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-04-2010
Μηνύματα: 52
basimert is on a distinguished road
ναι ρε παναγιωτη πως αλλιως; με την καλοσυνη και εξυπηρετικοτητα τους; τους ειχες για τοσο προθυμους; τι εννοεις οτι θα μου το ξανακανει; μιλαω καθαρα για το τρεμουλο και το οτι δεν επαιρνε καλα μπροστα οτι ειναι κομπλε. το βυθισμα σου λεω παραμενει. απλα εχει μειωθει χαρακτηριστικα, το αλλο εχει εξαφανιστει μια βδομαδα τωρα το παραμικρο ειτε ζεστο ειτε κρυο. και εγω σου ειπα μεχρι στιγμης.. κραταω παντα τις επιφυλαξεις μου. θα σε επαιρνα και εγω απλα ηθελα να περιμενω λιγακι για να ειμαι σιγουρος τωρα τα υπολοιπα τα βλεπουμε
Απάντηση με παράθεση
  #65  
Παλιά 13-11-10, 21:13
Το avatar του χρήστη halkida116mpack
halkida116mpack Ο χρήστης halkida116mpack δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-12-2008
Μηνύματα: 366
halkida116mpack will become famous soon enoughhalkida116mpack will become famous soon enough
βασιλη στις 32000 περιπου αλλαξα μπεκ.......τωρα εχω 39000 μεχρι πριν 3-4 μερες το αμαξι δουλευε καλα με εξαιρεση την πτωση στροφων το οποιο το ειχαμε κουκουλωσει με την αυξηση ρελαντι απο 650 σε 720 και 690 με φορτιο κλιματισμου...το αμα ξι πριν 3-4 μερες πηγα να το βαλω και δεν ανεβαζε στροφες το γνωστο ζορισμα...και εχτες πηγα να το βαλω παλι και πηρε αλλα ετρεμε ολοκληρο για 5-6 δευτερολεπτα....για 7000 το αμαξι δουλευε καλα αλλα απο οτι δειχνει αρχησε παλι τα δικα του.......δες την υπογραφη μου και θα καταλαβεις.....
__________________
ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:53.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.