Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 08-01-10, 00:48
Το avatar του χρήστη halkida116mpack
halkida116mpack Ο χρήστης halkida116mpack δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-12-2008
Μηνύματα: 366
halkida116mpack will become famous soon enoughhalkida116mpack will become famous soon enough
Ουτε σε εμενα συμβαινει αυτο ακομα και σε πιο μεγαλες ταχυτητες απο 140 που ειπες....
__________________
ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 08-01-10, 03:39
Το avatar του χρήστη pantelis
pantelis Ο χρήστης pantelis δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-11-2009
Μηνύματα: 50
pantelis is on a distinguished road
Σε εμενα συμβαινει αλλα προερχεται απο το εξωτερικο λαστιχο που εφάπτεται στο κάτω μερος η πορτα με το τζαμι σε τριθυρο χωρις φιμε γιατι εχει ξεκολλησει και αφηνει τον αερα να περναει στο εσωτερικο της πορτας κανει θορυβο στα 140 και ερχεται και λιγο μεσα αλλα οχι και να κρυώνω.... πήγα στην bmw το πάτησε με ενα κατσαβίδι αλλα φυσικα τιποτα και θα ξαναπαω..... αλλα οχι μονο φυσικό δεν ειναι κακοτεχνία θα το ελεγα!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 08-01-10, 03:40
Το avatar του χρήστη pantelis
pantelis Ο χρήστης pantelis δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-11-2009
Μηνύματα: 50
pantelis is on a distinguished road
σκεφτομαι και εγω για φιμε να πω την αμαρτια μου....
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 08-01-10, 10:31
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παντως οταν ξηλωσαν την επενδυση της πορτας του οδηγου στο δικο μου για να αλλαξουν το λαστιχο στεγανοποιησης απο μεσα, η δουλεια εγινε σε εξουσιοδοτημενο συνεργειο απο πολυ εμπειρο μηχανικο τον οποιο τον εμπιστευομαι και μπροστα μου. Η δουλεια απ οτι ειδα εγινε σωστα, καλα και νοικοκυρεμενα και δεν ειχε 'κατσαβιδιασματα'. Τωρα αν κατι δε πηγε καλα και το δικο μου απειρο ματι δε πηρε ειδηση τιποτα δεν ξερω. Θα το κοιταξω κι εγω το θεμα ομως και θα σας ενημερωσω.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 08-01-10, 16:22
tottasp Ο χρήστης tottasp δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 01-06-2009
Μηνύματα: 47
tottasp is on a distinguished road
Αρα τελικά στους μισους συμβαίνει κ στους άλλους μισούς όχι? Η αλήθεια είναι ότι έκανα την βλακεία κ άφησα το αμάξι να μ περάσουν τα φιμέ, χωρίς να είμαι εγώ μπροστα. Γενικά μου κάνανε πολύ τσαπατσούλικη δουλειά. Τα φιμέ τον πρώτο καιρό στην υργασία όταν ανέβαζες το παράθυρο τσιρίζανε και το χειρότερο, κάτι κάνανε τα αλάνια κ όταν τραντάζεται το αμάξι βγαίνει ένας ήχος απο την πάνω γωνία της πόρτας του οδηγού σαν να έχει πέσει μια βίδα κ τρίζει.. Θα το πάω στην BMW να μου πουν κ αυτοί τί γίνεται με τον αέρα. Πάντως όταν είχα ρωτήσει για τον θόρυβο, μου λέγαν κάτι κουφά ότι πρέπει να αλλάξω το μοτεράκι του παραθύρο κλπ, πράγμα π ποτέ δν έκανα γιατί εκτός απο πανάκριβο, μου φάνηκε κ εντελώς άσχετο.
__________________
Θα το τουρμπίσω και θα το φτάσω 300hp...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 08-01-10, 16:31
nfot Ο χρήστης nfot δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-08-2009
Μηνύματα: 180
nfot is on a distinguished road
Να διευκρινησω, οτι οταν λεω αερας, δεν εννοω κατι δυνατο.
Για να γινει αισθητος, πρεπει η εξωτερικη θερμοκρασια να ειναι αρκετα χαμηλη, να εχει θερμανθει το εσωτερικο και με ταχυτητα πανω απο 50 χαω, ας πουμε, να βαλει καποιος το χερι του στο διακοπτη των παραθυρων. Αυτο εννοω φυσιολογικο.
__________________
"Motor racing, mountain climbing and bull fighting are the only true sports.
All the rest are children's games played by adults."

- Ernest Hemingway -
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 09-01-10, 00:26
Το avatar του χρήστη pantelis
pantelis Ο χρήστης pantelis δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-11-2009
Μηνύματα: 50
pantelis is on a distinguished road
tottasp αν δεν εχει περασει καιρος πιασε αυτους που σου περασαν τα φιμε μπας και βρεις μια ακρη και αυτη την φορα μεινε εκει μπροστα τους αν δεχτουν το σφαλμα και πανε να το φτιαξουν!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 11-01-10, 01:00
tottasp Ο χρήστης tottasp δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 01-06-2009
Μηνύματα: 47
tottasp is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pantelis Εμφάνιση μηνυμάτων
tottasp αν δεν εχει περασει καιρος πιασε αυτους που σου περασαν τα φιμε μπας και βρεις μια ακρη και αυτη την φορα μεινε εκει μπροστα τους αν δεχτουν το σφαλμα και πανε να το φτιαξουν!!!!!!!!
Φίλε Παντελή έχει περάσει ένας χρόνος, ούτε με θυμούντε, ούτε τους θυμάμε.. Το περίεργο όμως είναι οτι σήμερα με αρκετά μεγάλη ταχύτητα, δεν έμπαινε τίποτα.. Υπάρχει πείπτωση να έχει σχέση με τον εξωτερικό αέρα (μποφορ!)? Αυτο που ειπατε παραπάνω περι εξωτερικής θερμοκρασίας έχει βάση, αλλα νομίζω ότι απλά θα έμπαινε κ θα ήταν πιο ζεστός ο αέρας. Σήμερα πάντως δεν έμπαζε απολύτος τίποτα.. Έχουν προσωπικότητα αυτά τα BMW τελικά!!
__________________
Θα το τουρμπίσω και θα το φτάσω 300hp...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.