Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γεωγραφικές Κοινότητες > Βόρεια Ελλάδα > Γενικές συζητήσεις - Τοπικά Νέα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 12-06-10, 05:29
Το avatar του χρήστη stauros772000
stauros772000 Ο χρήστης stauros772000 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-08-2006
Μηνύματα: 801
stauros772000 has a spectacular aura aboutstauros772000 has a spectacular aura about
κλοπη σηματων απο ζαντες στα lidl σταυρουπολης

προ 2-3 εβδομαδων παρατηρησα οτι καποιος βουτηξε τα σηματα απο τις δυο μου ζαντες.λεω θα ειναι τπτ κ@λοπαιδα απο την γειτονια.χτες παω στα λιντλ σταυρουπολης στην αερογεφυρα λαγκαδα,και αφου τελειωσα τις αγορες,βγαινοντας εξω,βλεπω πιτσιρικια με ποδηλατα,στην αλλη ακρη του παρκινκ,να κανουν βαβουρα.πηγαινοντας στο αμαξι παρατηρω οτι λειπουν και τα αλλα 2 σηματα απο τις ζαντες.ωραια λεω,θα ξηλωσω μερικα αυτια - μαλλια και κανω να παω προς το μερος τους σαν περαστικος,με σκοπο μολις πλησιασω σε ακτινα αρπαγης,να τσακωσω ενα και να του βγαλω τα σκ@τα απο το στομα.ηταν τυχερα ομως,γιατι αφου μαζεψαν οτι μαζεψαν απο σηματα,εκεινη την στιγμη αποχωρουσαν απο το παρκινκ.μπορει να με προστατεψε ο Υψιστος,γιατι τωρα θα ημουν πιθανοτατα στην στενη.δεν γ@μιεται? για 4 σηματα να τρεχω να τα κυνηγαω? ηταν και σε ποδηλατα τα μπ@σταρδα.το αναφερω εδω για να εχετε το νου σας στο συγκεκριμενω καταστημα.εγω παντως θα ξανβαλω σηματα και θα ξαναπαω εκει,μπας και τσακωσω κανενα,να εκτονωθω λιγακι
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 12-06-10, 08:00
x318big Ο χρήστης x318big δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2010
Μηνύματα: 213
x318big is on a distinguished road
δικιο εχεις ρε φιλε ,σε ολους εχει τυχει κατι αντιστοιχο Η και χειροτερο ,εμενα μου εχουν κλεψει φαντασου παλια μια εξατμιση απο τις 2 που ειχε η μηχανη ,και μετα απο καιρο μια χοανη (παλι απο τις 2) που εμπαινε βιδωτη πανω στο ντελορτο.
προφανως καποιος "εφτιαχνε χοντρα "το παπι του.
Ψυχραιμια ,για να μυη μπεξεις ασχημα.
__________________
ειμαι ο 318big επειδη δεν μπορουσα να επανακτησω κωδικο ...ξαναγραφτηκα!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 12-06-10, 11:48
Το avatar του χρήστη E46 POWER
E46 POWER Ο χρήστης E46 POWER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-04-2006
Μηνύματα: 910
E46 POWER is on a distinguished road
ασε Σταυρο εμενα μου πηρανε τισ ταπες απο τις βαλβιδες και ηταν τα πιτσιρικια απο το φροντιστηριο κατω απο το σπιτι μου... περιττο να σου πω οτι του εσκασα το λαστιχο και μολις σχολασε το αρπαξα απο τον λαιμο και το σηκωσα καμια 45 ποντους πανω απο την γη...αρχισε να κλαιει και τον αναγκαασα να πει την αληθεια..φυσικα ηρθε και η μητερα του μετα και εγινε χαμος....

το θεμα ειναι οτι απο τοτε τα πιτσιρικια περνανε σε ακτινα 2 μετρων απο το αμαξι!
__________________
.all-in-stock.com
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 17-06-10, 14:32
Το avatar του χρήστη tsambu
tsambu Ο χρήστης tsambu δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-03-2006
Μηνύματα: 234
tsambu will become famous soon enough
Καθε που διαβαζω τετοιο ποστ μου σηκωνονται οι τριχες.Μου εχουν σκισει ολα τα πλαστικα καπακια απο τις ζαντες.Τα ξανααγορασα, αλλα ο Θεος με προστατεψε και δεν επεσε κανενα γλανι στα χερια μου.Και δεν τα πηραν ολα μαζι αλλα ενα ενα.Ασε, τρελλα ειναι.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 17-06-10, 16:24
Το avatar του χρήστη BladeGT
BladeGT Ο χρήστης BladeGT δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-02-2008
Μηνύματα: 198
BladeGT is on a distinguished road
πυκνα συχνα λειπουν τα σηματα κ απο μενα..καποιες φορες παρατηρησα οτι απλα ξεκολλησαν.... παντως αυτο το πραγμα με τα πιτσιρικια....τι κακο...να χεσω τους γονεις τους...
αν ξερανε οτι αυτα που κλεβουν κοστιζουν μολις 0.50 σεντσ η 3 -5 ευρω...δηλαδη ελεος...απο τη μια ειναι οτι δεν γνωριζουν και νομιζουν οτι κλεψανε κατι πανακριβο...
απο την αλλη ειναι η αναγκη της απατεωνιας που εχουν πολλοι μεσα τους... οχι οτι τους χρειαζεται...απλα αφου καταφεραν να βγαλουν κατι τσαμπα...γιατι να μη το κανουν? να χαρω εγω παιδεια!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 17-06-10, 17:09
Το avatar του χρήστη ///M_Spartan
///M_Spartan Ο χρήστης ///M_Spartan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 550
///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 09-07-10, 23:45
Το avatar του χρήστη ziaba
ziaba Ο χρήστης ziaba δεν είναι συνδεδεμένος
ɹƃ˙ʇɹodsɹoʇoɯ-ʍɯq˙ʍʍʍ
 
Εγγραφή: 27-04-2010
Μηνύματα: 1.348
ziaba will become famous soon enoughziaba will become famous soon enough
Eγω δε εχω ουτε ταπες στις βαλβιδες ουτε στις ζαντες γιατι μολις τα βαλω με την απο αυριο γινονται καπνος
__________________
B M W - M o t o r s p o r t . g r

__________________

عشق دریفت
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 11-07-10, 19:22
Το avatar του χρήστη billakos-ti
billakos-ti Ο χρήστης billakos-ti δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 14-01-2010
Μηνύματα: 39
billakos-ti is on a distinguished road
Και εγω ξεπουλησα!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:18.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.