Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #2641  
Παλιά 23-02-12, 13:55
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Exclamation .......

Eβαλα το διλημμα καθαρα για κουβεντα,δεν παιζει να το αγορασει κανεις εκει που ειναι.

Μου εκανε εντυπωση πως θα το δει ο καθενας μιας και η ζημια ειναι απο εξωτερικη αποψη ελαχιστη και απο εσωτερικη πιο μεγαλη.Στις φωτο που εχω βαλει ΔΕΝ ειναι επισκευασμενο το αμαξι,φοραει μονο μια γεφυρα+ακρα απο απλο Ε30 για να παταει στα ''ποδια'' του.

Επισης για να δουμε και λιγο πως αντιμετωπιζει καποιος την ελαχιστη τιμη της καροτσας 1300$ με τη ζημια που εχει κυριως στο εσωτερικο του πορτ-μπαγκαζ.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #2642  
Παλιά 23-02-12, 14:07
Το avatar του χρήστη andreas_R
andreas_R Ο χρήστης andreas_R δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 686
andreas_R will become famous soon enough
Εγω εαν ειχα την δυνατοτητα θα το επαιρνα.

Καθοτι φανοποιους εχω 2 που τους εμπιστευμαι απολυτα
και θα ειχα ενα σωστο μοτερ και μπαρες μεσα με 2 καθισματα μονο.

Μιλαμε για πολυ χαρα!!!

Πιστευω οτι αρκετοι θα εχουν την ιδια αποψη με εμενα!!! Χαχαχα
Απάντηση με παράθεση
  #2643  
Παλιά 23-02-12, 14:25
Το avatar του χρήστη alpaneras
alpaneras Ο χρήστης alpaneras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-06-2006
Μηνύματα: 493
alpaneras has a spectacular aura aboutalpaneras has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Eζησε ολη του τη ζωη σε νησι,γνησιο αμερικανικο Μ3 Ε30......το αποτελεσμα ειναι αυτο που φαινεται παρακατω στις φωτο.Ολα φτιαχνονται και επιδιορθωνονται με μερακι,χρονο και αρκετα χρηματα δυστυχως.

Ειναι ωραιο ομως να δινεις ζωη σε ενα αμαξι που παει κατευθειαν για τα σκουπιδια και την πρεσα και να το κρατας στο δρομο.
Και τη δουλειά την κάνει ένας 19χρονος!!! Κόβει-ράβει με ευκολία!! Εύγε!!
Απάντηση με παράθεση
  #2644  
Παλιά 23-02-12, 14:38
Το avatar του χρήστη Straight six
Straight six Ο χρήστης Straight six δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-03-2009
Μηνύματα: 923
Straight six will become famous soon enough
https://plus.google.com/u/0/photos/1...23849797422850
https://plus.google.com/u/0/photos/1...23859525628258





αυτο το ειδα φλασκη καλλιθεα...πριν λιγες μερες..ειναι λεει αυθεντικο αλλα λογω σκουριας ολο το πισω μερος αλλαχτηκε απο γερμανια με απλο 3αρι και εγινε μ3 στον φλασκη..το αμαξι ανηκει σε επιχειρηματια που εχει και 92αρι κομπρεσσορ..
__________________
PANAGIOTIS SAYS: Nothing better than a damn S-T-R-A-I-G-H-T S-I-X
engine
Απάντηση με παράθεση
  #2645  
Παλιά 23-02-12, 14:40
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Exclamation

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Δικαιολογησε το ρε Μητσο.......διαφωνω βεβαια μιας και ειναι πληρως επισκευασιμο αλλα αναλυσε το ρε!
Eγω με τα αυτοκινητα μου ειμαι φοβερα περιεργος. Προσωπικα δεν εχω αγορασει αλλα ουτε και προκειται να αγορασω τρακαρισμενο αυτοκινητο. Εδω δεν εχω αγορασει ξανα βαμμενο αυτοκινητο και εσυ μου λες να παρω το παρταλι και να το ξαναφτιαξω επειδη ειναι Μ3. Για να παρω το 2002 που ειχα, το εψαχνα για 3 χρονια. Τα Ε30 τα περασα απο 50 ελέγχους. Το 1303 μου το ηξερα απο παιδακι. Εσυ για παραδειγμα το ξερεις πολυ καλα αυτο το κολλημα που εχω. Δεν μιλαω μονο για τα σαπια, αλλα να σωσω ενα αυτοκινητο με "διαλυμένο" πατωμα, με αλλα ακρα, και με παρα πολλα σαπια δεν υπαρχει λογος γιατι υπαρχουν αυτοκινητα με ολα τους τα πραγματα και δεν απαιτουν τοση δουλεια. Τα παντα ειναι πληρως επισκευασιμα. Το θεμα ειναι αμα αξιζει να φτιαξεις κατι. Για εμενα ειδικα το αυτοκινητο που ειναι για αγωνες πρεπει να ειναι τελειο απο ολες τις μεριες και οχι κομμενο & ξαναφτιαγμενο. Πρεπει να ειναι καλυτερο απο το πολιτικο. Εκει μεσα παιζεις την ζωη σου κορωνα γραμματα. Οποτε θελω κατι οσο πιο τελειο γινεται και οχι ενα μπαλωμενο παρταλι για να πω οτι εχω Μ3. Sorry but that is me.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #2646  
Παλιά 23-02-12, 14:41
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Straight six Εμφάνιση μηνυμάτων
https://plus.google.com/u/0/photos/1...23849797422850
https://plus.google.com/u/0/photos/1...23859525628258





αυτο το ειδα φλασκη καλλιθεα...πριν λιγες μερες..ειναι λεει αυθεντικο αλλα λογω σκουριας ολο το πισω μερος αλλαχτηκε απο γερμανια με απλο 3αρι και εγινε μ3 στον φλασκη..το αμαξι ανηκει σε επιχειρηματια που εχει και 92αρι κομπρεσσορ..
Δεν βλεπω κατι,βαλτο καπως αλλιως σε παρακαλω.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #2647  
Παλιά 23-02-12, 14:47
Το avatar του χρήστη Straight six
Straight six Ο χρήστης Straight six δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-03-2009
Μηνύματα: 923
Straight six will become famous soon enough
εδω εισαι..
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg DSC01821.JPG (118,7 KB, 96 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg DSC01820.JPG (140,4 KB, 95 εμφανίσεις)
__________________
PANAGIOTIS SAYS: Nothing better than a damn S-T-R-A-I-G-H-T S-I-X
engine
Απάντηση με παράθεση
  #2648  
Παλιά 23-02-12, 14:54
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile ....

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Straight six Εμφάνιση μηνυμάτων
εδω εισαι..
Σε ευχαριστω πολυ ρε εσυ,να πουμε μονο οτι το συγκεκριμενο αμαξι δεν ειναι ακριβως οπως το περιγραψε οποιος το ειπε τελος παντων.Το ειχε φιλος μου και αλλο μελος εδω μεσα και τωρα το εχει παλι φιλος και μελος μας.Κριμα που δεν εχει την κεραια στην οροφη επανω...

Απλα μπερδευτηκε αυτος που στο ειπε,δεν πειραζει.Ωραιο εγινε παντως μετα την ανακατασκευη του,να μας κανει και μια παρουσιαση ο ιδιοκτητης του καποια στιγμη.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m_power_lunatic : 23-02-12 στις 15:00
Απάντηση με παράθεση
  #2649  
Παλιά 23-02-12, 17:38
Το avatar του χρήστη Vasilis M3
Vasilis M3 Ο χρήστης Vasilis M3 δεν είναι συνδεδεμένος
M3 E30...new target CSL!
 
Εγγραφή: 13-04-2010
Μηνύματα: 647
Vasilis M3 has a spectacular aura aboutVasilis M3 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Eγω με τα αυτοκινητα μου ειμαι φοβερα περιεργος. Προσωπικα δεν εχω αγορασει αλλα ουτε και προκειται να αγορασω τρακαρισμενο αυτοκινητο. Εδω δεν εχω αγορασει ξανα βαμμενο αυτοκινητο και εσυ μου λες να παρω το παρταλι και να το ξαναφτιαξω επειδη ειναι Μ3. Για να παρω το 2002 που ειχα, το εψαχνα για 3 χρονια. Τα Ε30 τα περασα απο 50 ελέγχους. Το 1303 μου το ηξερα απο παιδακι. Εσυ για παραδειγμα το ξερεις πολυ καλα αυτο το κολλημα που εχω. Δεν μιλαω μονο για τα σαπια, αλλα να σωσω ενα αυτοκινητο με "διαλυμένο" πατωμα, με αλλα ακρα, και με παρα πολλα σαπια δεν υπαρχει λογος γιατι υπαρχουν αυτοκινητα με ολα τους τα πραγματα και δεν απαιτουν τοση δουλεια. Τα παντα ειναι πληρως επισκευασιμα. Το θεμα ειναι αμα αξιζει να φτιαξεις κατι. Για εμενα ειδικα το αυτοκινητο που ειναι για αγωνες πρεπει να ειναι τελειο απο ολες τις μεριες και οχι κομμενο & ξαναφτιαγμενο. Πρεπει να ειναι καλυτερο απο το πολιτικο. Εκει μεσα παιζεις την ζωη σου κορωνα γραμματα. Οποτε θελω κατι οσο πιο τελειο γινεται και οχι ενα μπαλωμενο παρταλι για να πω οτι εχω Μ3. Sorry but that is me.
Είναι η άποψη σου και δεν αντιλέγω...

Αλλά αμα φτιαχτεί σωστά αν το ισιόσουν καλά δηλαδή και είναι πλέον ΟΚ το αμαξι εγώ θα το έπερνα εχθές δεν θα είχα πρόβλημα.
Άλλωστε πού θα βρείς καρότσα γνήσια με 1300$ ?
Και αυτά κάποτε θα τα ψάχνουν ορισμένοι μόλις γίνει ιστορικό και θα μπορούν να βγούν Αυστραλία...Εκεί θα γίνει μεγάλο πανηγύρι.
Εγώ σου λέω αν το φτιάξεις και δεν το θες πια και σκεφτείς να το δώσεις για τον α χ ψ λόγο θα το πουλήσεις ΣΙΓΟΥΡΑ!
__________________
Lunatic ζούμε,με Μ3 να σε δούμε!
Απάντηση με παράθεση
  #2650  
Παλιά 24-02-12, 12:17
aggelos_xr Ο χρήστης aggelos_xr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μηνύματα: 246
aggelos_xr is on a distinguished road
λοιπόν το αμάξι ξεκίνησε με τον Μάκη Β.μετά πήγε στον Νίκο μετά σε εμένα μετά στον Πάνο και μετά πάλι σε άλλον Νίκο.Ηταν γκρι σκούρο έγινε κόκκινο(κόκκινο το πήρα εγώ) και τώρα είναι όπως το βλέπετε.Δεν έχει καμία σχέση με το αμάξι που έδωσα!!!Έχει πέσει πάρα πολυ δουλειά άμα το δείτε από κοντά είναι πολύ καλό.
Ίδιο χρώμα με το δικό μου .
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:58.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.