Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 18-06-10, 15:15
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos 316T Εμφάνιση μηνυμάτων
αν δεν σε προβληματίζουν τα παραπάνω...
+10000.....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 18-06-10, 15:23
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
(αν ειναι ευστοχη η παρατηρηση σου) ειναι φοβερο τι σκαρφιζονται για να εντυπωσιασουν σε μια αγγελια...
Αν όντως είναι θα παίξω και τζόκερ!!!!

Αν δεν είναι, γιατί έχει αμερικάνικα όργανα και γιατί έχει και άλλα πίσω απο την θέση του συνοδηγού?
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 18-06-10, 15:39
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν όντως είναι θα παίξω και τζόκερ!!!!

Αν δεν είναι, γιατί έχει αμερικάνικα όργανα και γιατί έχει και άλλα πίσω απο την θέση του συνοδηγού?
καλά εεε...δεν παίζεται με τίποτα ο moderator...μα με τίποτα όμως....γι αυτό άλλωστε έχει κ αυτή τη θεση.....που το πήρε χαμπάρι το δέυτερο κοντερι ? χαχαχα...μηπως παίζει κ τίποτα βρώμικο με το πακέτο τα τσιγάρα ?
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 18-06-10, 15:41
Το avatar του χρήστη kostas e46
kostas e46 Ο χρήστης kostas e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-12-2006
Μηνύματα: 814
kostas e46 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν όντως είναι θα παίξω και τζόκερ!!!!

Αν δεν είναι, γιατί έχει αμερικάνικα όργανα και γιατί έχει και άλλα πίσω απο την θέση του συνοδηγού?
Φιλε BMW Power 1-0ον Το οργανο αυτο δε ειναι αμερικανικο αλλα ειναι Αγγλικο επειδη τα αμερικανικα Μ3 δεν εχουνε θερμοκρασια λαδιου αλλα εχουνε καταναλωση κατω απο το στροφομετρο.
2-ον το αμαξι δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι 97 μοντελο αλλα ειναι κατω απο 95
και 3-ον το καντραν που εχει πισω απο το καθησμα πρεπει να ειναι απο τελευτεο μοντελο Ε36 με μαυρη πλακα που δε ταιριαξε στο αμαξι του.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 18-06-10, 15:50
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Action Man Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ πάντως θα έπαιρνα αυτό:
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/419558/

Παραλίγο να το πάρεις ένας φίλος.
πολύ καλό κομμάτι δείχνει, γιατί δεν το πήρε τελικά;

Κώστα το ξέρεις το αμάξι του thread; Έχει πάρει κόντρες εκιά πάν;
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 18-06-10, 15:59
m3e36 Ο χρήστης m3e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 18-06-2010
Μηνύματα: 44
m3e36 is on a distinguished road
ρε παιδιά πολυ καχύποπτοι ειστε.
δεν κανω καμια διαφημιση.αυτοκινητο ψαχνω να αγορασω και ζηταω πληροφοριες μηπωσ τυχον καποιος γνωριζει κατι γι αυτο το αυτοκινητο.
επελεξα αυτο το αυτοκινητο (απο αυτα που βλεπω μεσα στο car) καταρχην λογο χρωματος και κατα δευτερον το οτι εχει κανει επισκευη.
επειδη εχω ρωτησει και εχω πληροφορηθει οτι τα μ3 ε36 με τα 321ps πασχουνε με το vanos και μερικα χτυπανε και μπιελα θεωρησα το γεγονος οτι το αυτοκινητο εχει κανει επισκευη υπερ και οχι κατα οπως καποιοι απο εσας.
(επειδη το επαγγελμα μου εχει καποια σχεση με τρακτερ) ξερω και εχω δει οτι οταν κανεισ γενικη επισκευη στον κινητηρα ενος τρακτερ περνει ζωη για αλλα 10 χρονια.
επισης το οτι ο ιδιοκτητης μου ειπε οτι το αυτοκινητο εχει κερδισει αρκετες κοντρες για να ειμαι ειλικρινης το εκτιμησα γιατι δεν νομιζω να υπαρχει ανθρωπος που να εχει μ3 και να μην εχει βαλει κοντρα-να μην το εχει παντιλικωσει -η να μην το εχει πιεσει στο οριο..εξαλλου γι αυτο καποιος αγοραζει ενα μ3 για να χαρει τις απολαυσεισ που του προσφερει.
οσο για το καντραν την ιδια απορια ειχα κι εγω και το ρωτησα στο παιδι που το πουλαει και μου ειπε τα παρακατω: το αυτοκινητο μου λεει φιλε να ξερεις αν το παρεις το καντραν που εχει πανω θα το βγαλω γιατι το αυτοκινητο αυτο ητανε smg και οταν κανανε τη μετατροπη το βαλανε σαζμαν manual.
και το καντραν που ειχε ειναι καντραν απο smg το οποιο εκει που γραφουνε την θερμοκρασια λαδιου τα manual τα smg δειχνουνε την ενδειξη της ταχυτητας που εχεις.
και επειδη εχω μου ειπε ενα φιλο ο οποιος εχει μαντρα με μεταχειρισμενα και πουλαει μετατροπες bmw μου το δανεισε για να το βαλω πανω να βλεπω θερμοκρασια λαδιου.
μου ειπε οτι ειναι απο αγγλικο αυτοκινητο το καντραν αυτο αλλα το εχει προσωρινο γιατι αν ο φιλος του ο μαντρας πουλησει την μετατροπη σε καποιον θα το βγαλει για να του το δωσει.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 18-06-10, 16:59
Το avatar του χρήστη kostas e46
kostas e46 Ο χρήστης kostas e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-12-2006
Μηνύματα: 814
kostas e46 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fairytale Εμφάνιση μηνυμάτων
πολύ καλό κομμάτι δείχνει, γιατί δεν το πήρε τελικά;

Κώστα το ξέρεις το αμάξι του thread; Έχει πάρει κόντρες εκιά πάν;
C U out there
Oχι νικο κι ξερα το.
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 18-06-10, 17:03
Το avatar του χρήστη kostas e46
kostas e46 Ο χρήστης kostas e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-12-2006
Μηνύματα: 814
kostas e46 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m3e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε παιδιά πολυ καχύποπτοι ειστε.
δεν κανω καμια διαφημιση.αυτοκινητο ψαχνω να αγορασω και ζηταω πληροφοριες μηπωσ τυχον καποιος γνωριζει κατι γι αυτο το αυτοκινητο.
επελεξα αυτο το αυτοκινητο (απο αυτα που βλεπω μεσα στο car) καταρχην λογο χρωματος και κατα δευτερον το οτι εχει κανει επισκευη.
επειδη εχω ρωτησει και εχω πληροφορηθει οτι τα μ3 ε36 με τα 321ps πασχουνε με το vanos και μερικα χτυπανε και μπιελα θεωρησα το γεγονος οτι το αυτοκινητο εχει κανει επισκευη υπερ και οχι κατα οπως καποιοι απο εσας.
(επειδη το επαγγελμα μου εχει καποια σχεση με τρακτερ) ξερω και εχω δει οτι οταν κανεισ γενικη επισκευη στον κινητηρα ενος τρακτερ περνει ζωη για αλλα 10 χρονια.
επισης το οτι ο ιδιοκτητης μου ειπε οτι το αυτοκινητο εχει κερδισει αρκετες κοντρες για να ειμαι ειλικρινης το εκτιμησα γιατι δεν νομιζω να υπαρχει ανθρωπος που να εχει μ3 και να μην εχει βαλει κοντρα-να μην το εχει παντιλικωσει -η να μην το εχει πιεσει στο οριο..εξαλλου γι αυτο καποιος αγοραζει ενα μ3 για να χαρει τις απολαυσεισ που του προσφερει.
οσο για το καντραν την ιδια απορια ειχα κι εγω και το ρωτησα στο παιδι που το πουλαει και μου ειπε τα παρακατω: το αυτοκινητο μου λεει φιλε να ξερεις αν το παρεις το καντραν που εχει πανω θα το βγαλω γιατι το αυτοκινητο αυτο ητανε smg και οταν κανανε τη μετατροπη το βαλανε σαζμαν manual.
και το καντραν που ειχε ειναι καντραν απο smg το οποιο εκει που γραφουνε την θερμοκρασια λαδιου τα manual τα smg δειχνουνε την ενδειξη της ταχυτητας που εχεις.
και επειδη εχω μου ειπε ενα φιλο ο οποιος εχει μαντρα με μεταχειρισμενα και πουλαει μετατροπες bmw μου το δανεισε για να το βαλω πανω να βλεπω θερμοκρασια λαδιου.
μου ειπε οτι ειναι απο αγγλικο αυτοκινητο το καντραν αυτο αλλα το εχει προσωρινο γιατι αν ο φιλος του ο μαντρας πουλησει την μετατροπη σε καποιον θα το βγαλει για να του το δωσει.
Φιλε δες καλυτερα το αυτοκινητο που σου εστειλε ο ACTION MAN φαινετε πολυ καλυτερο απο αυτο που θες.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 18-06-10, 17:11
Το avatar του χρήστη ΔημητρηςΜ3
ΔημητρηςΜ3 Ο χρήστης ΔημητρηςΜ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-11-2006
Μηνύματα: 1.088
ΔημητρηςΜ3 is on a distinguished road
Απο τα λιγα που ξερω το αμαξι τωρα το εχει ο Διονυσης απο το Κιλκις γνωστος στον χωρο.
Πριν τον Διονυση το ειχε ο Χουφτας ο οποιος ναι εβαζε κοντρες και εριξε πολλα Ε 46 Μ3 με τον εν λογω
Μ3 36 υπαρχουν και βιντεο.
Για περισοτερες πληροφοριες αν θελεις να μαθω φιλε μπορω να απευθηνθω στον Χρηστο 330 μιας και ειναι φιλος του.
Ειναι αρκετα δυνατο μην ακους κανεναν και πανε ελεγξετο και θα δεις οτι δεν ειναι μπαρουφα.
Οσον αφορα το μοτερ ειναι και αυτο απο γενικη επισκευη ολα καινουργια ελπιζω να σε βοηθησα.
Με το καλο.
__________________
Tα παντα ολα και σε καλες τιμες λεμε
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 18-06-10, 18:47
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
χαχαχαχαα...εγω παντως αμαξι που το ειχε ο χουφτας,ο μπαμπης ο σουγιας ή ο μητσος ο γκοτζιλας σορυ αλλα δε θα το αγοραζα...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:48.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.