Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιά 28-11-12, 12:10
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Είναι που θα σταμάταγες τα μπαξ τώρα με το παιδί!!!!

ΠΑΛΙΑ
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #72  
Παλιά 28-11-12, 21:15
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
τα μπαξιματα σταματησαν ετσι και αλλιως γιατι τριτη το αργοτερο γενναμε μας ειπαν....
Ε τωρα λεμε του χρονου αν βρω κανα κιτακι μπορει και να το βαλω μπορει και οχι..εξαρταταται πως θα μαι οικονομικα γιατι απο γεναρη θα πεσει πεινα....χαχαχα.
Του το δηλωσα.απο και περα μονο συντηρηση....χαχαχαχα.
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #73  
Παλιά 29-11-12, 12:09
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Σωστός ο leo.

Άντε με το καλό και ένα tip (κοιμήσου πολύ μέχρι την Δευτέρα) ΧΑΧΑΧΑ
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #74  
Παλιά 29-11-12, 19:57
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Σωστός ο leo.

Άντε με το καλό και ένα tip (κοιμήσου πολύ μέχρι την Δευτέρα) ΧΑΧΑΧΑ
ευχαριστουμε!θα λιωσω οσο μπορω....χεχε
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #75  
Παλιά 25-07-13, 08:01
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
οποιο παιδι θελει ολοκληρωμενο cruise control kit (μεταχειρο) για ε36 ετοιμο για τοποθετηση εχω βρει ακρη απο αμερικα.... (γερμανια τα πουλανε διπλη τιμη τα κιτακια..)
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #76  
Παλιά 26-07-13, 11:35
Το avatar του χρήστη koutrouj
koutrouj Ο χρήστης koutrouj δεν είναι συνδεδεμένος
E36 Lover
 
Εγγραφή: 06-01-2008
Μηνύματα: 76
koutrouj is on a distinguished road
Αχ ..... Μερικές φορές νιώθω τόσο μα τόσο χαζος που κάνω το λάθος και εμπιστεύομαι κάποια άτομα ! Οταν αγόρασα το Τροπετο της μετατροπής μου είχε τά πάντα πάνω του και μαζί είχε και ΑSC και cruise control ! Οταν όμως τα πράγματα μπήκαν στο αμάξι ο ηλεκτρολόγος μου είπε ότι δεν γινόταν να μπει ούτε το asc μα ούτε και το cruise control γιατί ήθελε άλλη καλωδιωση το αμάξι και τα δυο αυτά ειναι αλληλένδετα μεταξύ τους και κάτι αλλά τέτοιου είδους @@ληκια! Μέχρι τώρα μια με το code του obc και μια με αυτά έχω απογοητευτεί πολύ και τελικά δεν ξέρω κ τι άλλο θα βγει στην πορεία ! Φίλε leo328 πόσο τα έχεις βρει τα κίτ που αναφέρεις ;;;;;;
Απάντηση με παράθεση
  #77  
Παλιά 26-07-13, 16:47
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από koutrouj Εμφάνιση μηνυμάτων
Αχ ..... Μερικές φορές νιώθω τόσο μα τόσο χαζος που κάνω το λάθος και εμπιστεύομαι κάποια άτομα ! Οταν αγόρασα το Τροπετο της μετατροπής μου είχε τά πάντα πάνω του και μαζί είχε και ΑSC και cruise control ! Οταν όμως τα πράγματα μπήκαν στο αμάξι ο ηλεκτρολόγος μου είπε ότι δεν γινόταν να μπει ούτε το asc μα ούτε και το cruise control γιατί ήθελε άλλη καλωδιωση το αμάξι και τα δυο αυτά ειναι αλληλένδετα μεταξύ τους και κάτι αλλά τέτοιου είδους @@ληκια! Μέχρι τώρα μια με το code του obc και μια με αυτά έχω απογοητευτεί πολύ και τελικά δεν ξέρω κ τι άλλο θα βγει στην πορεία ! Φίλε leo328 πόσο τα έχεις βρει τα κίτ που αναφέρεις ;;;;;;
καλα επεσες σε μ.....
με 165ε στα στελνει στην πορτα σου (με μεταφορικα κομπλε).
ζηταει πρωτα λεπτομερεις....ετος κατασκευης,ποιο μοτερ φοραει κ.λ.π. διοτι αναλογα αυτα αλλαζουν και καποια εξαρτηματα π.χ. καλωδιο bowden κ.λ.π.
βασικα τα τεσταρει πρωτα ολα αν δουλευουν με καποιο τροπο πριν τα δωσει και ειναι πολυ συνεργασιμος σε αποριες για τοποθετηση,σου στελνει tracking number κ.λ.π.
οποιος θελει μπορω να του δωσω το e-mail του αμερικλανου...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #78  
Παλιά 26-07-13, 18:57
Το avatar του χρήστη koutrouj
koutrouj Ο χρήστης koutrouj δεν είναι συνδεδεμένος
E36 Lover
 
Εγγραφή: 06-01-2008
Μηνύματα: 76
koutrouj is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλα επεσες σε μ.....
με 165ε στα στελνει στην πορτα σου (με μεταφορικα κομπλε).
ζηταει πρωτα λεπτομερεις....ετος κατασκευης,ποιο μοτερ φοραει κ.λ.π. διοτι αναλογα αυτα αλλαζουν και καποια εξαρτηματα π.χ. καλωδιο bowden κ.λ.π.
βασικα τα τεσταρει πρωτα ολα αν δουλευουν με καποιο τροπο πριν τα δωσει και ειναι πολυ συνεργασιμος σε αποριες για τοποθετηση,σου στελνει tracking number κ.λ.π.
οποιος θελει μπορω να του δωσω το e-mail του αμερικλανου...
165 μόνο ;;;;;;;;;;;;;;;; Οπότε και αν μπορείς θα ήθελα αυτο το mail αν δεν σου ειναι κόπος πάντα ! Οσο για το σε τι έπεσα μάλλον και λίγα λες !
Απάντηση με παράθεση
  #79  
Παλιά 26-07-13, 22:20
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από koutrouj Εμφάνιση μηνυμάτων
165 μόνο ;;;;;;;;;;;;;;;; Οπότε και αν μπορείς θα ήθελα αυτο το mail αν δεν σου ειναι κόπος πάντα ! Οσο για το σε τι έπεσα μάλλον και λίγα λες !
you are ready...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #80  
Παλιά 03-08-13, 19:13
karamitsos Ο χρήστης karamitsos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 15-04-2012
Μηνύματα: 28
karamitsos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
οποιο παιδι θελει ολοκληρωμενο cruise control kit (μεταχειρο) για ε36 ετοιμο για τοποθετηση εχω βρει ακρη απο αμερικα.... (γερμανια τα πουλανε διπλη τιμη τα κιτακια..)
Αν εχεις την καλωσυνη στειλε μου και εμενα το mail του αμερικανου .
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:51.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.