Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 10-04-10, 01:20
patli Ο χρήστης patli δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-09-2007
Μηνύματα: 120
patli is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dathanaso Εμφάνιση μηνυμάτων
Βαλε sprintbooster
kapou allou lene "vale ess!!"
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 10-04-10, 01:29
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
ο ανθρωπος ζητησε μια συμβουλη...και ολοι λετε το μακρυ και το κοντο σας...αν δεν εχετε να πειτε κατι πολυ απλα μην απαντατε ,,τουλαχιστον ειρωνικα! η αποψη μου, εφοσον το παρον αμαξι το θες πραγματικα..προχωρας σε μετατροπη , ητε μεγαλυτερο μοτερ ,ητε τουρμπο, οχι τουλαχιστον ατμοσφαιρικη περιφερειακη αποδοση...προσωπικα εγω ασχοληθηκα με το κομπρεσσαρισμα το μοτερ...και οπως φαινεται θα δουλεψει..
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 10-04-10, 13:45
Το avatar του χρήστη Dathanaso
Dathanaso Ο χρήστης Dathanaso δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-10-2008
Μηνύματα: 381
Dathanaso will become famous soon enough
E46

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από patli Εμφάνιση μηνυμάτων
kapou allou lene "vale ess!!"
Μην συγχεουμε ασχετα πραγματα, κ δημιουργουμε.....
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 11-04-10, 18:12
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
φίλε επείδη έψαχνα πρόσφατα για τέτοια μοτέρ υπάρχουν μερικά κολήματα,έχει γίνει της μόδας το drift και δεν βρίσκεις εύκολα τέτοια μοτέρ και ακόμα και να το βρείς το δίνουν πανάκριβα,εγώ είχα βρεί ένα 286 και το δίναν 4500 ακατέβατα,μόνο μοτέρ σασμάν,σκέψου να πάρεις και το υπόλοιπο τροπέτο,τώρα εάν μπορείς να το βρείς πιο φτηνά ή δεν είναι πρόβλημα το οικονομικό η καλύτερη λύση κατα την αποψή μου είναι να βάλεις ενα μεγάλο μοτέρ,διότι όπως είναι γνωστό ¨ουδέν υποκατάστατον του μεγάλου κυβισμού¨σίγουρα και αξιόπιστα.
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 11-04-10, 19:29
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Απ ότι κατάλαβα σε ενδιαφέρει περισσότερο η εμφάνιση (18αρες, κάμπριο)
Μείνε με αυτά. Δεν γίνεται να τα έχουμε όλα. Εκτός κι αν έχεις τα φράγκα να τα συνδυάσεις.
Αν πάλι σε χαλάνε τα (μη) "γυρίσματα" ξεκίνα από τις ζάντες. Κι εγώ δεν συμπαθώ τις μετατροπές και δεν θα αγόραζα ποτέ τέτοιο αυτοκίνητο (πάντα πρέπει να θυμόμαστε ότι θα έρθει η ώρα να το αλλάξουμε)
Αν επιμένεις να διαθέσεις χρήματα, τότε καλύτερα να προχωρήσεις σε αντικατάσταση του αυτοκινήτου και όχι σε μετατροπές.
Γνώμη μου πάντα
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 11-04-10, 20:31
Το avatar του χρήστη ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ Ο χρήστης ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-02-2005
Μηνύματα: 362
ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mike21 Εμφάνιση μηνυμάτων
φίλε επείδη έψαχνα πρόσφατα για τέτοια μοτέρ υπάρχουν μερικά κολήματα,έχει γίνει της μόδας το drift και δεν βρίσκεις εύκολα τέτοια μοτέρ και ακόμα και να το βρείς το δίνουν πανάκριβα,εγώ είχα βρεί ένα 286 και το δίναν 4500 ακατέβατα,μόνο μοτέρ σασμάν,σκέψου να πάρεις και το υπόλοιπο τροπέτο,τώρα εάν μπορείς να το βρείς πιο φτηνά ή δεν είναι πρόβλημα το οικονομικό η καλύτερη λύση κατα την αποψή μου είναι να βάλεις ενα μεγάλο μοτέρ,διότι όπως είναι γνωστό ¨ουδέν υποκατάστατον του μεγάλου κυβισμού¨σίγουρα και αξιόπιστα.
ΜΟΤΕΡ με τρελα.!!!!! και θα δεις χαρα στα αρ....!!!
__________________
Τα μυστικά τις οδήγησης είναι πολλά και τα ανακαλύπτω ένα ένα ……με το σωστό τρόπο...... και το σωστό το όχημα....
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 11-04-10, 23:23
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
να πεταχτώ κ εγώ ρε παιδες γιατι έχω καιρό να μιλήσω...118 αλογα δε λέω οτι είναι πολλά...αλλα κ το δικό μου 46άρι τόσα βγάζει αλλα του πίνω το αίμα στις πάντες....κ εχω κ εγώ 18άρες ....ντάξει δε λέω οτι πάει σαν Μ /// αλλα το χαίρομαι...το παιδί παρουσιάζει το αμάξι του αργό...μήπως υπάρχει κάπου αλλού το πρόβλημα?
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 12-04-10, 07:58
ermis1975 Ο χρήστης ermis1975 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-12-2004
Μηνύματα: 773
ermis1975 will become famous soon enough
Unhappy

Αφού δε σου αρκούν τα 118 άλογα και ξέρεις απο την αρχή οτι πάς για μετατροπή και ψάχνεσαι γιατί δε περιμένεις να μαζέψεις και τα χρήματα που έτσι κι αλλοιώς σκάς στη μετατροπή, και να πάρεις απευθείας κάτι πιο γρήγορο?
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 12-04-10, 14:53
pepe Ο χρήστης pepe δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 25-01-2010
Μηνύματα: 4
pepe is on a distinguished road
katarxin eimai 18xronon einai to prwto mou amaksi kai to pira gt to kablwnw apisteuta.....to epomeno 8a einai e46 m3 i e30 m3 alla mexri stigmis 8elw na bgalw tin kabla mou se auto.....gi'auto skeftomai metatropi....
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 12-04-10, 15:05
Το avatar του χρήστη gregE36
gregE36 Ο χρήστης gregE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-11-2008
Μηνύματα: 1.072
gregE36 is on a distinguished road
φιλε μου για την ηλικια σου ειναι μια χαρα το αμαξι αυτο μαθε το και θα δεις που θα αρχισει να γυρναει σιγα σιγα αν βαλεις μεγαλυτερο μοτερ σε βλεπω να το κανεις τροπετο σου μιλαω ετσι γιατι ειμαι μεγαλυτερος σου και εχω περασει και εγω απο την ηλικια αυτη και ξερω πως σκεφτεσαι.....αστο ετσι μαθε το πρωτα και μετα σιγα σιγα να ανεβεις
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:38.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.