Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Περιποίηση

Περιποίηση Όλα τα θέματα που έχουν σχέση με την περιποίηση του αυτοκινήτου (πλύσιμο, γυάλισμα, κέρωμα, αλοιφές κλπ)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 14-12-09, 11:45
Το avatar του χρήστη Hil
Hil Ο χρήστης Hil δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-11-2006
Μηνύματα: 216
Hil is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dafidack Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατι εχω βρει στο ΝΕΤ.Ειναι καποιος Ζανιας που κανει αυτη τη δουλεια και λενε οτι ειναι κορυφη.Το θεμα ειναι οτι πρεπει να κατσει φαση να παω Αθηνα για δουλεια και να κανω κι αυτο.Γιατι αν περιμενω απο τους δικους μας τους αλμπανηδες εδω,βραστα...
Επίσης και ο Πέττας στην Καβάλας(Αθηνών) , όπως κατεβαίνεις γι' Αθήνα, πριν τον Κηφησσό! Δίπλα από την Hundyai!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 14-12-09, 12:09
leyteris Ο χρήστης leyteris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2008
Μηνύματα: 366
leyteris is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dafidack Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λεμε τωρα ρε παιδια,την ειχα κουκλα και εφαγα τη ζαντα σε ενα πεζοδρομιο απο φιλοτιμο,για να μην περιμενει ο αλλος που ειχε προταιρεοτητα.Τωρα τι κανω?Να τη βαψω?Υπαρχει κωδικος χρωματος για τη συγκεκριμενη?Να κανω τοπικη βαφη?Αντε ρε παιδια,βοηθειστε.Ειμαι πολυ στεναχωρημενος.

φιλε ο μαγος λεγεται Παυλος Πετας.Επισκευαζει ζαντες,εκει εφτιαξα και εγω την δικη μου και εαν μπεις στο γκαραζ μου θα δεις οτι φοραμε ιδιες.ΔΕν εχει καμμια διαφορα στο χρωμα και πληρωσα 50 ευρω.Απλα ειναι Αθηνα (περιστερι).μπορεις ομως να την στειλεις.
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 14-12-09, 13:02
super duper Ο χρήστης super duper δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-03-2008
Μηνύματα: 314
super duper is on a distinguished road
θα πω και εγω αυτο που οι περισσότεροι εχουν αναφέρει.
Τα δεδομένα των ελληνικών δρόμων είνια τέτοια που αργα η γρήγορα κάτι θα μας στεναχωρήσει.
Οσο για την επσικευη των ζαντων- βάψιμι κτλ νομίζω ότι ειναι ενα αρκετα μεγάλο μαγαζί επί της Λεωφόρου Κάβαλας στο ρευμα προς Αθηνα λίγο πριν την συμβολή με το ποτάμι.
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 14-12-09, 16:58
Το avatar του χρήστη dafidack
dafidack Ο χρήστης dafidack δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Μηνύματα: 86
dafidack is on a distinguished road
Παιδια ολο το Σ/Κ εψαχνα να βρω μαγαζια που επισκευαζουν ζαντες και γνωμες πελατων τους.Οπως οι περισσοτεροι λετε,πραγματι ο Πεττας ειναι κορυφαιος οπως και ο Ζανιας συμφωνα παντα με αυτα που διαβασα.Εστειλα φωτο και στους δυο αλλα μαλλον στον Πεττα θα καταληξω,μιας και ειδα τις ζαντες του Λευτερη.
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 14-12-09, 17:18
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
Φιλε η ζημια ειναι πολυ μικρη και επιφανειακη. Με λιγα χρηματα θα γινει παλι κουκλι.

Αν ηταν πιο παλιο το αμαξι ισως να μη με ενοιαζε και μενα αλλα αν το προσεχεις πολυ αξιζει να το φτιαξεις. Ειναι και λιγο κομπλεξ αυτο , αλλα ειναι κακο μονο οταν γινεται εμονη.


ΥΓ κοιτα ολα τα αμαξια στην αθηνα με ζαντες αλουμινιου τι γδαρσιματα εχουν.... Εγω πρωτη μερα που το πηρα την εφαγα επισης σε πεζοδρομιο. Αφου δε στραβωσε η ζαντα στραβωσε το ματι μου αλλα η τσεπη μου εμεινε ισια ......
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 14-12-09, 20:40
Το avatar του χρήστη dafidack
dafidack Ο χρήστης dafidack δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Μηνύματα: 86
dafidack is on a distinguished road
Οταν την πατας για πρωτη φορα τρελαινεσαι.Αν εισαι και ασχετος για να εκτημησεις τη ζημια (που στη συγκεκρημενη περιπτωση δεν απαιτει τον δικο μου πανικο)τοτε βραστα.

Υ.Γ Πριν κανα δυο ωρες με πηρανε τηλ.απο το Ζανιας center και αφου ειδανε τις φωτο μου ειπανε οτι δεν ειναι τπτ και οτι με 40 ευρω δεν θα φαινεται το παραμικρο,εγγηυμενα.Ολη η δουλεια θα παρει περιπου μια ωρα.
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 14-12-09, 23:27
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
αντε μια χαρα λοιπον.


και μη σκας για το αμαξι... δεν ειναι η ζωη μας ενα αμαξι...
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:32.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.