Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Περιποίηση

Περιποίηση Όλα τα θέματα που έχουν σχέση με την περιποίηση του αυτοκινήτου (πλύσιμο, γυάλισμα, κέρωμα, αλοιφές κλπ)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 18-05-10, 17:08
kostaspop Ο χρήστης kostaspop δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 11-11-2009
Μηνύματα: 73
kostaspop is an unknown quantity at this point
γραντζουνιες

παιδια το αυτοκινιτο μου εχει καποιες μικρογραντζουνιες κ θελω να τις επιδιορθωσω? τι ειναι καλυτερο να παρω μια αλοιφη κ να το κανω μονος μου ή να το παω σε μαστορα? και αν το κανω μονος μου ποια αλοιφη μου προτεινετε? ευχαριστω
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 18-05-10, 17:37
Το avatar του χρήστη Αντών///is
Αντών///is Ο χρήστης Αντών///is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2008
Μηνύματα: 1.019
Αντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to behold
Φίλε μου αν εννοείς γρατζουνιές στο βερνίκι (χωρίς δηλ. να έχει φύγει βαφή και να φαίνεται "γυμνό" μέταλλο), ρίξε μια ματιά εδώ -> http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=25014
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 18-05-10, 21:39
Το avatar του χρήστη dimtz
dimtz Ο χρήστης dimtz δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 30-04-2007
Μηνύματα: 332
dimtz is on a distinguished road
φιλε ειχα παρει μια αλοιφη καπου στα 7 euro εδω απο Ελλαδα και εμεινα πολυ ευχαριστημενος, δεν βγαζει χρωμα και δεν θελει πολυ τριψιμο, να φανταστεις ειχα μια γρατσουνια απο την μια μερια του φτερου εως την αλλη και τωρα δε φαινετε τιποτα, αν σ ενδιαφερει στειλε μου πμ να σου πω πια μαρκα ειναι
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 20-05-10, 13:18
kostaspop Ο χρήστης kostaspop δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 11-11-2009
Μηνύματα: 73
kostaspop is an unknown quantity at this point
εχει κανεις καμια λυση?
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 20-05-10, 13:30
Το avatar του χρήστη Sp!ros G
Sp!ros G Ο χρήστης Sp!ros G δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2006
Μηνύματα: 1.153
Sp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of light
Αν οι γρατζουνιες ειναι μικρες μπορεις ευκολα να δοκιμασεις και μονος σου.

Το link του Αντωνη θα σε βοηθησει σχετικα με το προιον .

Αν ειναι μεγαλες και νομιζεις πως δε θα τα καταφερεις ή φοβασαι μη δημιουργησεις μεγαλυτερο προβλημα ,

καλυτερα τοτε να πας σε εναν ειδικο να αναλαβει αυτος να στο επιδιορθωσει.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 20-05-10, 13:52
Το avatar του χρήστη dimtz
dimtz Ο χρήστης dimtz δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 30-04-2007
Μηνύματα: 332
dimtz is on a distinguished road
Λοιπον παιδια επειδη ειχα 2-3 πμ, με την αλοιφη που πηρα εγω εμεινα αφωνος στην κυριολεξια, μιλαμε για γρατσουνιες οι οποιες δεν ειναι βαθια χαραγμενες, η συγκεκριμενη δεν βγαζει χρωμα και δεν θαμπωνει, την δοκιμασα σε 3 διαφορετικα αυτοκινητα διαφορετικου χρωματος και τα αποτελεσματα ηταν εξισου φανταστικα, η ονομασια της ειναι waxy 2000 ειναι σε κοκκινο κουτι και εχει φοτο μια bmw, η τιμη της δεν ξεπερνα τα 10 euro, δεν θυμαμε ακριβως ποσο την πηρα 7? 8? 9?, την πηρα απο ενα συγχρονο πληντηριο αυτοκινη του (μου την ειχαν προτεινει) οτι αλλο θελετε να ρωτησετε ευχαριστως να σας πω
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:44.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.