Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 21-04-17, 00:40
peris Ο χρήστης peris δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 22-12-2016
Μηνύματα: 48
peris is on a distinguished road
Τεμπέλης....

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Ήθελα να ρωτήσω... Όποιος γνωρίζει... Θα ήθελα να μάθω επίδει ενδιαφέρομαι κάποια στιγμή να βάλω τεμπέλη στο Ε36 coupe που έχω... Καταρχάς θα ήθελα να μάθω εάν βγαίνει το coupe με τεμπέλη... Και καταδευτερον εάν μπαίνει ο τεμπέλης από sedan E36. Γιατί πέτυχα αυτό που έψαχνα κάποια πράγματα και μου φάνηκε σαν τιμή καλή και προσεγμένος. http://m.ebay.de/itm/Bmw-E36-Limousi....c100408.m2460 για να ξέρω τη και πως θα το ψάξω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
__________________
Έχει γεμίσει ο τόπος σκιτζηδες και ανιδεους μαστορους.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 21-04-17, 10:44
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Εδώ φαίνεται ότι είναι ίδιος σε όλα τα 36
http://bmwfans.info/parts-catalog/E3...armrest_front/

Ο συγκεκριμένος πωλητής βέβαια δεν στέλνει Ελλάδα
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 21-04-17, 20:30
peris Ο χρήστης peris δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 22-12-2016
Μηνύματα: 48
peris is on a distinguished road
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!! Να κάνω ακόμα μια ερώτηση... Θέλω να βάλω καλυμα στο τιμόνι μου ράφτο. Απλά θέλω να βάλω ένα που είμαι πατρόν και είναι εφαρμοστό φουλ.... Το τιμόνι μου είναι τετρακτινο Ε36 coupe. Και βρήκα ένα σε μια σελίδα με πατρόν που είναι εφαρμοστό.... Και είναι ίδιο το τιμόνι σαν και το δικό μου το coupe αλλά λέει πως είναι Ε46. Και ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κανείς σαν ακτίνα σαν διαστάσεις εάν είναι ίδιο και εάν θα ταιριάζει το καλυμα. https://m.aliexpress.com/s/item/3276...e=600#autostay εγώ τα βλέπω ολόιδια. Θέλω να πιστεύω πως σαν εμφανισιακά διαστάσεις πρέπει να ναι ίδιο. Εάν γνωρίζει κάποιος και ξέρει... Η εάν το χει κάνει...
__________________
Έχει γεμίσει ο τόπος σκιτζηδες και ανιδεους μαστορους.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:58.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.