Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 30-11-04, 13:44
m3e36!!! Ο χρήστης m3e36!!! δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-11-2004
Μηνύματα: 40
m3e36!!! is on a distinguished road
Lightbulb ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΕΧΩ ΜΙΑ Μ3 Ε36 ΜΕ ΑΝΑΡΤΗΣΗ SCHNITZER. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΟ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΟ ΨΗΛΩΣΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ-ΕΛΑΤΗΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΚΡΑΤΗΜΑ-ΑΝΕΣΗ.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 30-11-04, 14:56
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
alexk ο βλαμμένος...

Φίλε γεια σου!
Κατ'αρχάς, τα συγχαρητήριά μου για το αυτοκίνητο σου.
Όπως βλέπω, έχεις και καλή ανάρτηση!

Εγώ στη θέση σου θα το άφηνα όπως είναι και δεν θα διανοούμουν καν να το ψηλώσω. Όπως συχνά λέω, τα εργαλεία πρέπει να αφήνουν υλικά στο δρόμο, να ξύνονται κ.ο.κ.. Θα είναι κρίμα να το ψηλώσεις πιστεύω. Μ3 και ψηλό δεν μου ταιριάζει, συγγνώμη.

Υ.Γ. : Τώρα σου μιλάει άτομο που άρχισε να ξύνεται ο προφυλακτήρας του αυτοκινήτου του και χαίρεται...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 30-11-04, 15:19
Το avatar του χρήστη MPOWER
MPOWER Ο χρήστης MPOWER δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 931
MPOWER will become famous soon enoughMPOWER will become famous soon enough
Δυστυχώς δεν μπορείς να το ψηλώσεις χωρίς να αλλάξεις ελατήρια
__________________
ΟΥΔΕΙΣ ΑΧΑΡΙΣΤΟΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΟΣ
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 30-11-04, 15:27
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον προλαλήσαντα!
Το Μ3 πρέπει να είναι ΠΑΤΩΜΑ!Να γλύφει θόλους το λάστιχο και να τονίζονται οι 17άρες + ζάντες του!Να είναιπάντα φρεσκοπλημένο. να έχει γυαλιστικά παντού και πάνω από όλα να κατακευραυνώνει τους αδαείς και να είναι full παντιλίκια!Σκέτη αλητία
Μήπως είμαι τρελλός?
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 01-12-04, 17:45
m3e36!!! Ο χρήστης m3e36!!! δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-11-2004
Μηνύματα: 40
m3e36!!! is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον προλαλήσαντα!
Το Μ3 πρέπει να είναι ΠΑΤΩΜΑ!Να γλύφει θόλους το λάστιχο και να τονίζονται οι 17άρες + ζάντες του!Να είναιπάντα φρεσκοπλημένο. να έχει γυαλιστικά παντού και πάνω από όλα να κατακευραυνώνει τους αδαείς και να είναι full παντιλίκια!Σκέτη αλητία
Μήπως είμαι τρελλός?
symfono einai omorfo alla shmera brike pali kai xekoympose h fisa toy lamda, oyte sth rampa den anebaine!!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 01-12-04, 22:32
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Απλά πρόσεχέ το λίιιιγο πιο πολύυυυ!
Είναι κούκλα
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 01-12-04, 22:43
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
To M3 το πηρες προσφατα???Η αναρτηση που εχει ειναι πανακριβη και πολυ ψαγμενη παντως!Μην διανοηθεις να την αλλαξεις!Κατα τα αλλα πρεπει να το συνηθισεις μαλλον και να γινεις ψειρας οσον αφορα τις λακουβες κτλ!!!ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Μ3 εχεις!!!Πρεπει και κατι αρνητικο να εχει το αμαξι σου!!χαχα :p
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 02-12-04, 10:26
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
BMW M3 E36 SUSPENSION........

Μιλωντας απο ιδια πειρα αφου μοιραζομαστε το ιδιο αυτοκινητο-///Μ3 Ε36-θα συμφωνησω οτι η αναρτηση σου ειναι παρα πολυ καλη και επισης το ///Μ3 Ε36 ειναι ///Μουν.....α χαμηλομενο οσο δεν παιρνει.Περα απο αυτα ομως πρεπει να γινεται δουλεια και στο δρομο οποτε η λυση σου ειναι μονοδρομος,ειτε βαζεις αλλα ελατηρια..Η+R,EIBACH τα οποια δουλευουν πολυ καλα με τα αμορτισερ σου,ειτε βαζεις μια αναρτηση ρυθμιζομενη σε υψος και σκληροτητα-PSS9 BILSTEIN-απλα τελεια με σαφως μεγαλυτερο κοστος και πετυχαινεις το τελειο υψος με το αψογο στριψιμο!Με τα διαφορετικα ελατηρια θα ψηλωσει το αυτοκινητο και ισως σε ξενισει η οψη του σε συγκριση οπως ειναι τωρα!Εδω να προσθεσω οτι για να ολοκληρωθει το στησιμο ενος M3 E36 καλο ειναι να φορεσεις και μπαρες θολων μπρος-πισω-οι SCHNITZER ειναι απλα τελειες και παλι-και απο εκει και περα να συνεχισεις με αντιστρεπτικες πιο χονδρες-SCHNITZER η H+R-και να μην παραλειψεις την κατω μπαρα ενισχυσης του σασι απο ///Μ3 Ε36 CABRIO!!!!Εχοντας κανει ολα τα παραπανω θα εχεις αποκτησει ενα ///M3 E36-KART!!!!!!!!αλλα και παλι δεν θα ειναι ///M3 E30 ΠΟΤΕ!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 02-12-04, 10:42
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic
Εχοντας κανει ολα τα παραπανω θα εχεις αποκτησει ενα ///M3 E36-KART!!!!!!!!αλλα και παλι δεν θα ειναι ///M3 E30 ΠΟΤΕ!

Ακριβώς αυτό!!!! Με κάλυψες
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 02-12-04, 10:45
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power
Ακριβώς αυτό!!!! Με κάλυψες
Πανακριβο θα βγει με ολα αυτα απο schnitzer!!Ενα καρτ συμφερει!!Καλα δωστε μου ενα Μ3 Ε36 και εγω θα πεισω το κρατος να κανετε μονο εσεις οι Ε30 Μ3 fans(και εμεις) εισαγωγες!!!!bull..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:31.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.