Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Παραλιακή ή Ατταλος
Παραλιακή 9 81,82%
Ατταλος 2 18,18%
Ψήφισαν: 11. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 26-07-06, 10:54
Το avatar του χρήστη Dark_Niaou
Dark_Niaou Ο χρήστης Dark_Niaou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-07-2004
Μηνύματα: 3.515
Dark_Niaou has a spectacular aura aboutDark_Niaou has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fairytale
Εγώ πάλι νομίζω ότι κινούμαστε σε λάθος κατεύθυνση. Αφού έγινε ότι έγινε... και εγκαταλείφθηκε η συνάντηση στο συγκεκριμένο καφέ στην Νέα Ερυθραία, ενώ παράλληλα η συνάντηση στην παραλία παραμένει την Κυριακή το μεσημέρι (άστοχο για καλοκαίρι...) και τέλος για την συνάντηση στο Olympic Plaza υπάρχει μουρμούρα προτείνω να ξανανοίξει η συζήτηση και η ψηφοφορία για τα μέρη των τακτικών συναντήσεων μας.
Θεωρώ λάθος κίνηση το να αρχίσουμε να μεταφέρουμε την μοναδική συνάντηση που δείχνει να τραβάει!!!
C U out there
Ο μονος λόγος που τραβάει αυτή η τοποθεσία και πιστεύω οποιαδήποτε άλλη ειναι γιατι γίνεται μεσοβδόμαδα!! Την Κυριακή, οπως ειπες Νικο, δεν λεει να πας μεσημέρι Παραλιακή!! Οπότε για αλλαγή και μόνο μέρους για να βολεύει και τους φίλους απο τις περιοχές της Παραλιακής προχωράμε σε κάποια τέτοια αλλαγή, η οποία θα ειναι και για μονο αυτήν και την επόμενη συνάντηση!!
__________________


E46 330ci cabrio

  #12  
Παλιά 26-07-06, 11:13
Το avatar του χρήστη Strax
Strax Ο χρήστης Strax δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 2.285
Strax has a spectacular aura aboutStrax has a spectacular aura about
Η αλήθεια είναι ότι και εγώ προτιμώ τον Άτταλο. Η παραλιακή μου πέφτει λίγο μακριά (τουλάχιστον ψυχολογικά).

Δεν έχω αντίρρηση να αλλάξουν οι 2 επόμενες συναντήσεις, αλλά πιστεύω ότι πιο σωστό θα ήταν να αλλάξει η μέρα και ώρα συνάντησης της Κυριακής αν κρίνουμε ότι είναι προβληματική, παρά να αντικατασταθεί ο Άτταλος που σίγουρα περνάμε καλά.

Έτσι προτείνω να γίνει μεταφορά της συνάντησης των Κυριακών σε Δευτέρα βραδάκι στα νότια προάστια σε όποιο μέρος συμφωνηθεί.
__________________
  #13  
Παλιά 26-07-06, 11:19
Το avatar του χρήστη Dark_Niaou
Dark_Niaou Ο χρήστης Dark_Niaou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-07-2004
Μηνύματα: 3.515
Dark_Niaou has a spectacular aura aboutDark_Niaou has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Strax
Η αλήθεια είναι ότι και εγώ προτιμώ τον Άτταλο. Η παραλιακή μου πέφτει λίγο μακριά (τουλάχιστον ψυχολογικά).
Πρέπει όμως να σκεφτούμε και τα άλλα μέλη που κάθε Τετάρτη κάνουν την διαδρομή αυτή...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Strax
Δεν έχω αντίρρηση να αλλάξουν οι 2 επόμενες συναντήσεις, αλλά πιστεύω ότι πιο σωστό θα ήταν να αλλάξει η μέρα και ώρα συνάντησης της Κυριακής αν κρίνουμε ότι είναι προβληματική, παρά να αντικατασταθεί ο Άτταλος που σίγουρα περνάμε καλά.
Μιλάμε πάντα για τις 2 επόμενες συναντήσεις και ανάλογα (γιατί μπορεί να είναι καλύτερα εκει) πράττουμε! Δεν χάνουμε τίποτα να δοκιμάσουμε!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Strax
Έτσι προτείνω να γίνει μεταφορά της συνάντησης των Κυριακών σε Δευτέρα βραδάκι στα νότια προάστια σε όποιο μέρος συμφωνηθεί.
Να γίνει!! Γιατί την Κυριακή βράδυ θα εχει κίνηση η Παραλιακή μιας και δεν ειναι λίγοι εκείνοι που χρησιμοποιούν την Παραλιακή για 2ημερα ή και μονοήμερα.
__________________


E46 330ci cabrio

  #14  
Παλιά 26-07-06, 11:23
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Βασικα καλα για το παρκιν,που θα κατσουμε εχετε σκεφτει????
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #15  
Παλιά 26-07-06, 11:29
Το avatar του χρήστη Strax
Strax Ο χρήστης Strax δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 2.285
Strax has a spectacular aura aboutStrax has a spectacular aura about
Νομίζω ότι είναι αργά πλέον για να παρθεί αυτή η απόφαση. Προτείνω να γίνει η αλλαγή των συναντήσεων της παραλιακής των Κυριακών σε Δευτέρα βραδάκι και η σημερινή συνάντηση να παραμείνει ως έχει.

Αν δεν υπάρχει κάποια ΠΟΛΥ σημαντική αντίρρηση, νομίζω ότι το θέμα πρέπει άμεσα να κλείσει και να μην υπάρχει καμμιά αβεβαιότητα ως προς το μέρος και το χρόνο των συναντήσεων.
__________________
  #16  
Παλιά 26-07-06, 11:30
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Ισως τελευταια στιγμη δεν ειναι και οτι καλυτερο να αλλαζουν τα πραγματα.Θελει λιγο προετοιμασια το θεμα.
Οτι αποφασιστει παντως ειμαι μεσα
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #17  
Παλιά 26-07-06, 11:37
Το avatar του χρήστη Strax
Strax Ο χρήστης Strax δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 2.285
Strax has a spectacular aura aboutStrax has a spectacular aura about
Οι Κυριακάτικες συναντήσεις των νοτίων προαστείων μεταφέρθηκαν πλέον Δευτέρες στις 9:00! Πρώτη συνάντηση θα είναι Δευτέρα στις 7 Αυγούστου!

Άρα οι συναντήσεις στον Άτταλο μένουν ως έχουν, μια και αποτελούν πολύ επιτυχημένη συνταγή.

Το θέμα πρέπει να κλείσει τώρα για να μην πάνε οι μισοί στον Άτταλο και οι άλλοι μισοί στην Παραλία!

Νομίζω ότι ο κύριος Παπασούζας πρέπει να ανοίξει το σχετικό thread για να κλείσει αντίστοιχο τραπέζι στον Άτταλο.

Εγώ θα ανοίξω ένα thread για τυχόν αλλαγή του μέρους της συνάντησης των νοτίων προαστείων.
__________________
  #18  
Παλιά 26-07-06, 11:38
Το avatar του χρήστη ioanna
ioanna Ο χρήστης ioanna δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 08-12-2005
Μηνύματα: 179
ioanna is on a distinguished road
Κι εγώ θα προτιμούσα την συνάντηση στον Άτταλο διότι είναι σχοδόν η μόνη συνάντηση που μπορώ να παρευρίσκομαι κάθε φορά λόγω του ότι δουλεύω ως αργά και μου είναι πολύ μακριά από την περιοχή μου οι άλλες συναντήσεις κι εκτός αυτού η Τετάρτη είναι η μόνη πιο χαλαρή μου μέρα.Επειδή όμως κατανοώ και τα παιδιά που μένουν προς παραλιακή και διανύουν όλη αυτή την απόσταση για να έρθουν στο Καματερό, καλό θα ήταν να κανονιστεί μια συνάντηση και Παραλιακή χωρίς όμως να ακυρωθεί τελείως η συνάντηση των Δυτικών προαστίων ώστε να διευκολύνονται όλοι.
__________________

Κινητήρα...και πλαίσιο...στα χω πειράξει....
http://www.annitas-thoughts.blogspot.com/
http://dbextasis.blogspot.com/
  #19  
Παλιά 26-07-06, 11:49
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Τελικα εχει ατταλο σημερα???
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #20  
Παλιά 26-07-06, 11:57
Το avatar του χρήστη Strax
Strax Ο χρήστης Strax δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 2.285
Strax has a spectacular aura aboutStrax has a spectacular aura about
Να γίνει ο Άτταλος για σήμερα και Τετάρτες.
Να γίνει το Palmier για Δευτέρες (ή κάποιο άλλο μέρος σε ΝΠ).
Να γίνει το Olympus Plaza για Πέμπτες (ή κάποιο άλλο σε ΒΠ).
Να γίνουν οι πίστες την Κυριακή (ανάλογα με τη διαθεσιμότητα)
__________________
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:44.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.