Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 26-02-09, 21:54
Το avatar του χρήστη baklavas
baklavas Ο χρήστης baklavas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-09-2008
Μηνύματα: 108
baklavas is on a distinguished road
φιλε Βασιλη καπως ετσι τα βλεπω και εγω με το δικο μου...320 γαρ αλλα πλουσιοτατο,γερμανικο(εγω πηγα και το εφερα) και μαλλον 8α ειμαστε αν οχι για παντα ...για πολλα χρονια μαζι
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 26-02-09, 22:00
Το avatar του χρήστη gian325
gian325 Ο χρήστης gian325 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-08-2007
Μηνύματα: 68
gian325 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπον...εχουμε και λεμε.....ο καθενας εδω μεσα διαμορφωνει μια αποψη απο οσα ακουει και διαβαζει και εντος και εκτος φορουμ!!Ετσι λοιπον και εγω 4+ χρονια τωρα...ακουω διαβαζω μαθαινω......και καταληγω σε οτι συμπεραινω οτι ειναι καλυτερο για την Σαμανθα μου!!
Χωρις να σημαινει οτι ειναι η πιο σωστη λυση γενικοτερα,για μενα,που αποφασισα να κρατησω μια ζωη ....την γκομενα...θεωρησα οτι ηταν η καταλληλοτερη.Πως κατεληξα σ αυτο το συμπερασμα εν ολιγοις........τα Μ3 ειναι οτι καλυτερο (αλλα να ειναι μαμα) και ακομα και αυτα ειναι σκισμενα κατα γενικη ομολογια!Σημειωνω οτι υπαρχουν και οι εξειαρεσεις...αλλα δυσκολο να τις βρεις!Ο 330 ειναι ο πιο βελουδινος κινητηρας σε λειτουργια,αποδεδειγμενα πολυβραβευμενος και με πολλες ανοχες!Πραγμα που σημαινει οτι μπορεις αφοβα και εφοσον δεν εισαι καφρος και το σπας να το αναβαθμιζεις για να σου δινει περισσοτερες συγκινησεις απο την πρωτη στιγμη που τον τοποθετεις!!Χωνεις αρκετα και το εχω πει σε φιλους οτι εγω αποφασισα να κρατησω αυτο το αμαξι ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!Ειναι ερωτας και στον ερωτα πληρωνεις φιλε.....ολοι το ξερουμε!!

ωστοσο και τα 231 μαμισια ειναι τοσο αξιολογα που δεν βιαζεσαι να το αναβαθμισεις αλλα εισαι συνεχως με την επιθυμια.....να χωσεις και αλλα@!!!
Anyway.....ο καθενας μας εχει καποιο σκεπτικο.....το δικο μου ηταν να κρατησω αυτο το αμαξι και να του βαζω σιγα σιγα οτι κρινω καλυτερο με τις δικες σας γνωσεις!!
Ευχαριστω το φορουμ.....αλλα σκεφτομαι ωρες ωρες οτι αν δεν υπηρχε αυτο θα χα κατι χιλιαδες ευρω παραπανω στο λογαριασμο μου!!
Αναμενετε λοιπον σε καμποσο χρονικο διαστημα να ακολουθησω τα βηματα.....deepblue,shido, και τελικα vanvic για να κανω το ονειρο πραγματικοτητα!!


Θα συμφωνησω απολητα με τον Βασιλη γιατι ειναι το πιο αξιοπιστο μοτερ που εχει βγαλει η BMW. Και εγω απο 325 λεω σιγα σιγα να παω σε 330....
__________________
Ε46 coupe 325ci............
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 26-02-09, 22:03
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
οταν με το καλο το αποφασισεις...ελα απο το σπιτι να τα πουμε!!



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gian325 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα συμφωνησω απολητα με τον Βασιλη γιατι ειναι το πιο αξιοπιστο μοτερ που εχει βγαλει η BMW. Και εγω απο 325 λεω σιγα σιγα να παω σε 330....
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 26-02-09, 22:04
Το avatar του χρήστη Sp!ros G
Sp!ros G Ο χρήστης Sp!ros G δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2006
Μηνύματα: 1.153
Sp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπον...εχουμε και λεμε.....ο καθενας εδω μεσα διαμορφωνει μια αποψη απο οσα ακουει και διαβαζει και εντος και εκτος φορουμ!!Ετσι λοιπον και εγω 4+ χρονια τωρα...ακουω διαβαζω μαθαινω......και καταληγω σε οτι συμπεραινω οτι ειναι καλυτερο για την Σαμανθα μου!!
Χωρις να σημαινει οτι ειναι η πιο σωστη λυση γενικοτερα,για μενα,που αποφασισα να κρατησω μια ζωη ....την γκομενα...θεωρησα οτι ηταν η καταλληλοτερη.Πως κατεληξα σ αυτο το συμπερασμα εν ολιγοις........τα Μ3 ειναι οτι καλυτερο (αλλα να ειναι μαμα) και ακομα και αυτα ειναι σκισμενα κατα γενικη ομολογια!Σημειωνω οτι υπαρχουν και οι εξειαρεσεις...αλλα δυσκολο να τις βρεις!Ο 330 ειναι ο πιο βελουδινος κινητηρας σε λειτουργια,αποδεδειγμενα πολυβραβευμενος και με πολλες ανοχες!Πραγμα που σημαινει οτι μπορεις αφοβα και εφοσον δεν εισαι καφρος και το σπας να το αναβαθμιζεις για να σου δινει περισσοτερες συγκινησεις απο την πρωτη στιγμη που τον τοποθετεις!!Χωνεις αρκετα και το εχω πει σε φιλους οτι εγω αποφασισα να κρατησω αυτο το αμαξι ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!Ειναι ερωτας και στον ερωτα πληρωνεις φιλε.....ολοι το ξερουμε!!

ωστοσο και τα 231 μαμισια ειναι τοσο αξιολογα που δεν βιαζεσαι να το αναβαθμισεις αλλα εισαι συνεχως με την επιθυμια.....να χωσεις και αλλα@!!!
Anyway.....ο καθενας μας εχει καποιο σκεπτικο.....το δικο μου ηταν να κρατησω αυτο το αμαξι και να του βαζω σιγα σιγα οτι κρινω καλυτερο με τις δικες σας γνωσεις!!
Ευχαριστω το φορουμ.....αλλα σκεφτομαι ωρες ωρες οτι αν δεν υπηρχε αυτο θα χα κατι χιλιαδες ευρω παραπανω στο λογαριασμο μου!!
Αναμενετε λοιπον σε καμποσο χρονικο διαστημα να ακολουθησω τα βηματα.....deepblue,shido, και τελικα vanvic για να κανω το ονειρο πραγματικοτητα!!
Κατατοπιστικοτατος βασιλη!!!Αντε με το καλο η συνεχεια!!!



Οσο για το νεο φιλο Baklava νομιζω δε θα δυσκολευτεις να βρεις τη λυση στην απορια σου εδω μεσα!!

Θα σου προτεινα να ρωτησεις και τον paris320ci o oποιος εχει βαλει κομπρεσσορα στο ιδιο μοτερ με

το δικο σου!!Δεν ειναι και ασχημα τα 250 αλογα χωρις μετατροπη μοτερ!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 26-02-09, 22:06
Το avatar του χρήστη YAziDis
YAziDis Ο χρήστης YAziDis δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 14-12-2007
Μηνύματα: 1.197
YAziDis has a spectacular aura aboutYAziDis has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπον...εχουμε και λεμε.....ο καθενας εδω μεσα διαμορφωνει μια αποψη απο οσα ακουει και διαβαζει και εντος και εκτος φορουμ!!Ετσι λοιπον και εγω 4+ χρονια τωρα...ακουω διαβαζω μαθαινω......και καταληγω σε οτι συμπεραινω οτι ειναι καλυτερο για την Σαμανθα μου!!
Χωρις να σημαινει οτι ειναι η πιο σωστη λυση γενικοτερα,για μενα,που αποφασισα να κρατησω μια ζωη ....την γκομενα...θεωρησα οτι ηταν η καταλληλοτερη.Πως κατεληξα σ αυτο το συμπερασμα εν ολιγοις........τα Μ3 ειναι οτι καλυτερο (αλλα να ειναι μαμα) και ακομα και αυτα ειναι σκισμενα κατα γενικη ομολογια!Σημειωνω οτι υπαρχουν και οι εξειαρεσεις...αλλα δυσκολο να τις βρεις!Ο 330 ειναι ο πιο βελουδινος κινητηρας σε λειτουργια,αποδεδειγμενα πολυβραβευμενος και με πολλες ανοχες!Πραγμα που σημαινει οτι μπορεις αφοβα και εφοσον δεν εισαι καφρος και το σπας να το αναβαθμιζεις για να σου δινει περισσοτερες συγκινησεις απο την πρωτη στιγμη που τον τοποθετεις!!Χωνεις αρκετα και το εχω πει σε φιλους οτι εγω αποφασισα να κρατησω αυτο το αμαξι ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!Ειναι ερωτας και στον ερωτα πληρωνεις φιλε.....ολοι το ξερουμε!!

ωστοσο και τα 231 μαμισια ειναι τοσο αξιολογα που δεν βιαζεσαι να το αναβαθμισεις αλλα εισαι συνεχως με την επιθυμια.....να χωσεις και αλλα@!!!
Anyway.....ο καθενας μας εχει καποιο σκεπτικο.....το δικο μου ηταν να κρατησω αυτο το αμαξι και να του βαζω σιγα σιγα οτι κρινω καλυτερο με τις δικες σας γνωσεις!!
Ευχαριστω το φορουμ.....αλλα σκεφτομαι ωρες ωρες οτι αν δεν υπηρχε αυτο θα χα κατι χιλιαδες ευρω παραπανω στο λογαριασμο μου!!
Αναμενετε λοιπον σε καμποσο χρονικο διαστημα να ακολουθησω τα βηματα.....deepblue,shido, και τελικα vanvic για να κανω το ονειρο πραγματικοτητα!!
Άστα να πάνε.......
Πάντως έτσι όπως πάνε τα πράγματα και με την οικομική κρίση, (γιατί άκουσα και για 19.000€ ένα 330 sedan) και αν συνεχιστεί έτσι η αγορά τα επόμενα χρόνια, εγώ δε θα σκοτώσω την κούκλα μου. Δόξα το θεό bmw είναι και όχι κάτι αναξιόπιστο..
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 26-02-09, 22:08
Το avatar του χρήστη agrotis328
agrotis328 Ο χρήστης agrotis328 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-12-2006
Μηνύματα: 840
agrotis328 will become famous soon enoughagrotis328 will become famous soon enough
φιλε baklavas 330 δαγκωτο καραδαγκωτο ειναι μονοδρομος, που να μπλεκεις με μπεκ πιεσεις προγραμματα και τα σχετικα

βρε παιδια ο βασιλης δεν το εκανε απο την αρχη μ3 γιατι πολυ απλα θα στερουνταν τη χαρα του να μπαζει συνεχεια ειναι απλο...!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 26-02-09, 22:10
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
χαχαχαχαχαχα....με επιασες φιλε agrotis!!!!....σαν το μπαξιμο τιποτα!!




Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων

βρε παιδια ο βασιλης δεν το εκανε απο την αρχη μ3 γιατι πολυ απλα θα στερουνταν τη χαρα του να μπαζει συνεχεια ειναι απλο...!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 26-02-09, 22:12
Το avatar του χρήστη Sp!ros G
Sp!ros G Ο χρήστης Sp!ros G δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2006
Μηνύματα: 1.153
Sp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of light
Γιατι στο Μ3 δε μπαζουνε???
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 26-02-09, 22:15
Το avatar του χρήστη agrotis328
agrotis328 Ο χρήστης agrotis328 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-12-2006
Μηνύματα: 840
agrotis328 will become famous soon enoughagrotis328 will become famous soon enough
εννοω οτι πρωτα θα τουμπανιασει αυτο και οταν δεν παιρνει ουτε βιδα οπως ενος αλλου γνωστου μελους (ονοματα δε λεμε) τοτε θα βαλει το μ3 και αρχισει να ξαναμπαζει
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 26-02-09, 22:17
Το avatar του χρήστη Sp!ros G
Sp!ros G Ο χρήστης Sp!ros G δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2006
Μηνύματα: 1.153
Sp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of light
χαχαχαχα!!!!Σπιτια δε θυγουμε!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.