Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 22-06-15, 22:19
Το avatar του χρήστη drmdtsap
drmdtsap Ο χρήστης drmdtsap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2009
Μηνύματα: 188
drmdtsap is on a distinguished road
Η γνωμη σας

Καλησπερα και παλι. Εχω μια ερωτηση να σας κανω που με τρωει εδω και καιρο.... Εχω ενα mcs r56 με 50000χλμ μοντελο του 2007. Δε λεω ειμαι πολυ ευχαριστημενος και το γουσταρω τρελα και μου κανει πολυ το κεφι. Οπως ειχα πει και σε αλλο ποστ για να το παρω εδωσα την sportscoupe c230 που ειχα.... Τωρα εχω βρεθει σε νεο διλημμα. Φιλος μου μου δινει στα 10000€ Bmw e46 320 cabrio 2003 η οποια ειναι απλα χαρτι, πιο καλοσυντηρημενη δεν εχω δει και ολη m3 look ακομη και εξατμιση εχει βαλει. Εχει ριξει ενα καρο χρηματα. Ισως για cabrio e46 320 να ειναι πολλα τα χρηματα αλλα η συγκεκριμενη τα αξιζει. Ειναι απλα κουκλα και σαν καινουρια μεσα εξω... Εχει τωρα γυρω στα 128-129000χλμ πραγματικα με ολα τα σερβις στην ωρα τους. Ψηνομαι αρκετα σε σημειο να σκεφτομαι να δωσω το mcs και μου μενει και κανα ευρω... Τι λετε; Μαλακια ή αξιζει τον κοπο. Βεβαια αν το κανω το αμαξι δεν παιζει να το πουλησω για την επομενη 4-5 ετια... Αναμενω σχολια και αποψεις... Καλο βραδυ...
__________________
Love my Mini
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 22-06-15, 23:37
Το avatar του χρήστη PetrosD
PetrosD Ο χρήστης PetrosD δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-09-2012
Μηνύματα: 1.101
PetrosD will become famous soon enoughPetrosD will become famous soon enough
Πολύ όμορφο το 46 κάμπριο και ειδικά το look M3. Κάντο!
__________________
1988 E30 318i.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 22-06-15, 23:44
Το avatar του χρήστη tsalin
tsalin Ο χρήστης tsalin δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-01-2008
Μηνύματα: 274
tsalin will become famous soon enoughtsalin will become famous soon enough
Εγώ πάλι που έχω E46 σου λέω να το σκεφτείς διπλά... Όσο καλοσυντηρημένη και να είναι δεν παύει να έχει 12 χρόνια στην πλάτη της με 130Κ χιλιόμετρα, να είναι δύο μοντέλα πίσω και επίσης ότι είναι μοντέλο που κυκλοφόρησε το 1999!

Ανεξάρτητα από τα χρήματα -που για μένα είναι πάρα πολλά- το αυτοκίνητο που έχεις είναι μία γενιά (τουλάχιστον) μπροστά από το Ε46. Νομίζεις ότι μπορείς να συμβιβαστείς με αυτό?
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 23-06-15, 00:53
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
το θεμα ειναι εσυ τι θες. εσενα σου αρεσει? θα θελες να εχεις αυτο το αυτοκινητο για τα επομενα χρονια? τα 10Κ παντως κι εμενα αρκετα μου ακουγονται.
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 23-06-15, 08:37
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
320 Ε46 και €10.000 απλά δεν υπάρχει.

αυτή είναι τιμή για Ε90 LCI ή Μ3 Ε46
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 23-06-15, 13:39
Το avatar του χρήστη andreas e46
andreas e46 Ο χρήστης andreas e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2014
Μηνύματα: 241
andreas e46 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
320 Ε46 και €10.000 απλά δεν υπάρχει.

αυτή είναι τιμή για Ε90 LCI ή Μ3 Ε46
συμφωνώ απόλυτα ( ως κάτοχος ε46 cabrio 318ci ) η τιμή είναι πολύ υψηλή....
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 23-06-15, 13:55
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Πρεπει να σκεφτεις εσυ τι θελεις..
Αν θελεις γκαζια (που εχει το μινι), μεινει με το μινι (προς το παρον).
Διοτι το 320 με 19αρια (αν εχει ολο το λουκ Μ3) δεν θα εχει καμια επαφη με το μινι σε γκαζια..
Αν δεν σε ενοχλει το οτι θα παρεις ενα αμαξι "σφαγμενο" 10+ χρονων το οποιο θα ειναι αλλη κατηγορια απο το μινι, τοτε ΟΚ προχωρα.. (τσεκαρε τα γνωστα κουσουρια του Ε46 και μετα αν ειναι ΟΚ και σε ευχαριστει τοτε παρτο).
Η τιμη ναι, ειναι λιγο πανω απο τη μεση τιμη της αγορας..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 23-06-15, 13:56
Το avatar του χρήστη BMW_330i
BMW_330i Ο χρήστης BMW_330i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Μηνύματα: 882
BMW_330i is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drmdtsap Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα και παλι. Εχω μια ερωτηση να σας κανω που με τρωει εδω και καιρο.... Εχω ενα mcs r56 με 50000χλμ μοντελο του 2007. Δε λεω ειμαι πολυ ευχαριστημενος και το γουσταρω τρελα και μου κανει πολυ το κεφι. Οπως ειχα πει και σε αλλο ποστ για να το παρω εδωσα την sportscoupe c230 που ειχα.... Τωρα εχω βρεθει σε νεο διλημμα. Φιλος μου μου δινει στα 10000€ Bmw e46 320 cabrio 2003 η οποια ειναι απλα χαρτι, πιο καλοσυντηρημενη δεν εχω δει και ολη m3 look ακομη και εξατμιση εχει βαλει. Εχει ριξει ενα καρο χρηματα. Ισως για cabrio e46 320 να ειναι πολλα τα χρηματα αλλα η συγκεκριμενη τα αξιζει. Ειναι απλα κουκλα και σαν καινουρια μεσα εξω... Εχει τωρα γυρω στα 128-129000χλμ πραγματικα με ολα τα σερβις στην ωρα τους. Ψηνομαι αρκετα σε σημειο να σκεφτομαι να δωσω το mcs και μου μενει και κανα ευρω... Τι λετε; Μαλακια ή αξιζει τον κοπο. Βεβαια αν το κανω το αμαξι δεν παιζει να το πουλησω για την επομενη 4-5 ετια... Αναμενω σχολια και αποψεις... Καλο βραδυ...
10000 για αυτο το αυτοκινητο που εχει και 12 χρονια στην πλατη του ειναι παρα πολλα.η τιμη ειναι απαγορευτικη οσο και καλοσυντηρημενο να το εχει το δινει ακριβο.καταρχην ειναι και 2200 κυβικα που σημαινει βαρβατα τελη κυκλοφοριας και σε συνδιασμο με τα 10000 που το ζητα απλα δεν συμφερει......με αυτα τα λεφτα βρισκεις ανετοτατα ενα e90 με πολυ πιο λιγα χρονακια στην πλατη του..σαν αυτοκινητο ναι να το παρεις αλλα οχι με αυτη την τιμη
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 23-06-15, 18:34
Το avatar του χρήστη drmdtsap
drmdtsap Ο χρήστης drmdtsap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2009
Μηνύματα: 188
drmdtsap is on a distinguished road
Αν πηγαινα σε 2000 κεκ και πανω σε καμια περιπτωση δε θα επαιρνα αμαξι νεοτερο απο 10 ετιας καθοτι θα πληρωνα και φορο πολυτελειας σε συνδιασμο με τα υψηλα τελη κυκλοφοριας, το οποιο ειναι δυσβασταχτο και ληστρικο... το συγκεκριμενο πραγματικα εχει υψηλη τιμη σε σχεση με τη μεση τιμη πωλησης e46 320 cabrio. Ομως δεν μπορω να αναγνωρισω οτι εχει γινει αψογη δουλεια στην μετατροπη του look-εγινε σε γνωστη αντιπροσωπεια στα νοτια προαστια, ειναι αψογο χωρις το παραμικρο καθοτι ο φιλος μου ειναι ψειρας... βεβαια εχετε απολυτο δικιο στο θεμα οτι δεν εχει γκαζι οπως το mcs και οτι ειναι 12 χρονων μοντελο και 2 μοντελα πισω... ομως πραγματικα μου αρεσει παρα πολυ... και εγω αυτα σκεφτομαι που ειπατε και φρεναρω λιγο... επισης ειναι 2000κεκ και οχι 2200.... που σημαινει πως θα σερνεται... αλλα ειναι μια κουκλα...
__________________
Love my Mini
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 23-06-15, 19:27
Το avatar του χρήστη fourna7
fourna7 Ο χρήστης fourna7 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-12-2014
Μηνύματα: 81
fourna7 is on a distinguished road
μηπως υπαρχει καμια φωτο ευκαιρη??
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:27.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.