Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 21-07-11, 21:41
Το avatar του χρήστη bmwnikolase36
bmwnikolase36 Ο χρήστης bmwnikolase36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-10-2010
Μηνύματα: 249
bmwnikolase36 will become famous soon enough
μπροστινη πινακιδα

καλησπερα παιδια.η μπροστινη μου πινακιδα εχει ξεβαμενα τα γραμματα να το πω καλυτερα,σαν μουτζουρομενα και πρεπει να κανω κατι γιατι χαλαει ολη την μουρη
του αυτοκινητου οπτικα.ηθελα να βαλω απο αυτες που ειναι και ποιο μικρες,αλλα
που μπορω να κοψω τετοιες?
__________________
Θα ήθελα να ήσουνα στην μοίρα σμηναγός μου να σου βαραω προσοχή όταν περνάς εμπρός μου!




Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 21-07-11, 22:13
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
μήν πάς να κόψεις,είναι παράνομο και άμα θέλουν σε τρέχουν,θα σου έλεγα να βγάλεις καινούργιες αλλά αντί για άδεια σου δίνουν μία Α4,άν δέν σε πειράζει αυτό με 30 ευρώ βγάζεις καινούργιες πινακίδες αυθημερόν
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 22-07-11, 01:02
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
πηγαινε στο γιωργο που ειναι πριν το πεδιο βολης μετα την αγορα. Πες του να σου φτιαξει μια μικρη πινακιδουλα. Καμια 10 ευρω παιρνει ρε νικολακη. Αλλα οπως λεει ο μηχαλης θα εισαι παρανομος... Αλλα η πινακιδα σου θα ειναι πενα.. Θα ειναι σαν τις ευρωπαικου τυπου που εχεις αλλα σε σμυκρινση....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 22-07-11, 12:35
djkostas20 Ο χρήστης djkostas20 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2008
Μηνύματα: 368
djkostas20 is on a distinguished road
Μόνο 30€ έχει η έκδοση καινούριων πινακίδων??? Γιατί εγώ ήθελα να τις αλλάξω και να βάλω τις καινούριες που είναι μεγάλες, αυτές με το σήμα GR στο πλάι γιατί έχω τις παλίες και η μπροστινή είναι στραβωμένη... Ξέρω είμαι περίεργος αλλά άμα έχει τόσο γιατί όχι?? Σου αλλάζουν και άδεια? Ο λόγος? Ίδια πινακίδα δεν θα μου βγάλουν?
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 22-07-11, 12:38
Το avatar του χρήστη Driftakos
Driftakos Ο χρήστης Driftakos δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 22-01-2009
Μηνύματα: 1.233
Driftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of light
αν δεν κάνω λάθος αν δηλώσεις οτι σου έσπασαν οι πινακίδες και θες αλλαγή, σου δίνουν από την αρχή καινούρια νούμερα. και τότε θέλει και αλλαγή η άδεια.
__________________
ο Γιατρός μπορεί να θάψει τα λάθη του, ενώ ο αρχιτέκτονας το πολύ πολύ να σου προτείνει να φυτέψεις ένα αναρριχητικό φυτό...

avatar: special thnx to E36rules [driftson]
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 22-07-11, 15:15
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
H εκδοση νεων πινακιδων ειναι απλη και κοστιζει 30ε. Δεν γνωριζω αν στο υπουργειο εκδιδονται αυθημερον κατι που δεν πιστευω. Εγω εκανα τη διαδικασια σε κεπ. Ο λογος ηταν αλλαγη λογω φθορας. Μαλιστα για να ειμαι σιγουρος πηρα remover και τις ξεβαψα τελειως. Τις πηρα στο κεπ δεμενες,εκανα την αιτηση,τις παρεδωσα(μαζι με την αδεια) και σε καμια 10αρια μερες ηρθαν νεες ευρωπαικου τυπου. Το κακο ειναι οτι μενεις χωρις πινακιδες για ενα διαστημα αλλα οι νομιμες ειναι φθηνοτερες απο τις παρανομες...Σκεψου το.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 22-07-11, 16:53
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
άμα πάς στο υπουργείο κατα τις 9 το πρωί,12-13 σου έχουν βγάλει καινούργιες πινακίδες και άδεια,30 ευρώ το παράβολο και καινούργιος αριθμός,πρίν ένα χρόνο έβγαλα σε δύο αυτοκίνητα,έτσι όπως τα περιγράφω έγιναν,μόνο που πρέπει τουλάχιστον τη μία να την έχεις κάνει ρόμπα εντελώς για να στις αλλάξουν λόγω φθοράς
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 22-07-11, 19:58
Το avatar του χρήστη giannis_E-46
giannis_E-46 Ο χρήστης giannis_E-46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Μηνύματα: 594
giannis_E-46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από djkostas20 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μόνο 30€ έχει η έκδοση καινούριων πινακίδων??? Γιατί εγώ ήθελα να τις αλλάξω και να βάλω τις καινούριες που είναι μεγάλες, αυτές με το σήμα GR στο πλάι γιατί έχω τις παλίες και η μπροστινή είναι στραβωμένη... Ξέρω είμαι περίεργος αλλά άμα έχει τόσο γιατί όχι?? Σου αλλάζουν και άδεια? Ο λόγος? Ίδια πινακίδα δεν θα μου βγάλουν?
τα ιδια νουμερα δεν ξαναβγενουν αναγκαστικα βγαζεις καινουργια οποτε πρεπει να αλλαξεις και αδεια ωστε να αναγραφεται ο νεος αριθμος που θα παρεις
__________________
το τσιγαρο ειναι θανατος αργος αλλα ποιος βιαζεται να πεθανει........................................... ....[
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 23-07-11, 01:01
Το avatar του χρήστη s318is
s318is Ο χρήστης s318is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2005
Μηνύματα: 157
s318is is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis_E-46 Εμφάνιση μηνυμάτων
τα ιδια νουμερα δεν ξαναβγενουν αναγκαστικα βγαζεις καινουργια οποτε πρεπει να αλλαξεις και αδεια ωστε να αναγραφεται ο νεος αριθμος που θα παρεις
Ναι αλλά άδειες γιοκ όπως διάβασα σε άλλο θρεντ!
__________________
Θέλω τον Ν54 στο Ε36.Ζητάω πολλά??!!!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 23-07-11, 04:21
Το avatar του χρήστη bmwnikolase36
bmwnikolase36 Ο χρήστης bmwnikolase36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-10-2010
Μηνύματα: 249
bmwnikolase36 will become famous soon enough
ευχαριστω ολους σας για τις απαντησεις στην απορια μου καταρχιν.Η ιδεα για νεες πινακιδες
ειναι πολυ καλη και δεν με πειραζει καθολου,και νομιζω οτι τις περνεις αφθημερον,ιδικα εδω
καλαματα.Το θεμα ομως που με ενοχλει ειναι η φοτοτυπια της αδειας.καλα ειναι σοβαρα αυτα
τα πραγματα?τωρα διαβασα το θρεντ.αυτο γινετε σε ολα τα υποργεια συγκινονιων στην ελλαδα
παιδια,ή μονο αθηνα πχ?αν ειναι παντου,κλεινω στην λυση μιας μικρης πινακιδας,ετσι και αλλιος η πισω μου ειναι μια χαρα.και δευτερον εχουν παρα πολοι
μικρη πινακιδα μπροστα,τι να σου κανουν?
__________________
Θα ήθελα να ήσουνα στην μοίρα σμηναγός μου να σου βαραω προσοχή όταν περνάς εμπρός μου!




Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:41.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.