Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Εξωκλαμπικές

Εξωκλαμπικές Οι "μονομαχίες" με αυτοκίνητα που δεν είναι μέλη του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 12-01-05, 19:10
Το avatar του χρήστη m3power
m3power Ο χρήστης m3power δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-07-2004
Μηνύματα: 402
m3power is on a distinguished road
bmw m3 turbo vs mercedes 190-2.5(?)

Λοιπον....χθες κατα της 11.30 το βραδυ ενοιωσα μια λιγουριτσα και σκεφτηκα να πεταχτω να παρω κατι να τσιμπησω...σταματαω στα goodys και χτυπαω ενα club πακετο,ελα μου ομως που δεν νυσταζα!!!και σκεφτομαι...δεν παω μια βολτουλα μεχρι τα λιμανακια;;;εχω πιασει δεξια,μουσικουλα,μασουλαω κιολας,χαλαρα!!!εχω φτασει στην ευθεια του καβουριου,μεσαια λουριδα,και τσακ 2 φωτα κολημενα πισω μου,κανω δεξια και εμφανιζεται mercedes μπλε,χαμηλωμενη,ζαντικα,εξατμισεις κλπ και με κοιτανε περιεργα,παταγα γκαζι,παταγανε και αυτοι,αντε λω μην δωσω σημασια,αμαρτια ειναι και συνεχιζω να μασουλαω(σιγα μην σταματαγα).Η mercedes ηταν σαν της ομαδας "Σ".λιγο πριν τις στροφες ανοιγω μια 3η και τους προσπερναω,τι το ηθελα;;;;;σε ολες τις στροφες πισω μου,φτανουμε βαρκιζα,ερχονται διπλα και εχουν ειρωνικο υφος...οκ σκεφτομαι..αντε να σας δουμε!!!!φτανουμε στο φαναρι και του κανω χωρο για να κατσει διπλα μου.ακουω εχει ανεβασει στροφες για να φυγει τεζα,εγω χαλαρα 1500 στροφες και περιμενω τον"γρηγορακη"να αναψει!!!!αναβει και go,λυσσα το mercediko,χαλαρη 1η εγω και ειμαστα διπλα-διπλα(χιχιχιχι)αλλαγη 2ερες και σανιδωνω...προσπεραση "διπλωμενος" η διαφορα ειναι ηδη 3 κενα,ισιωνω,κουμπωνω 3η και η διαφορα πλεον μετριεται με νομους και αυξανεται ραγδαια!!!!!!!!!!!πριν την στροφη κοβω εντελως και πηγανω με 40 χιλ και περιμενω να με προσπερασουνε.....ε μεχρι την αγ.μαρινα καθοντουσαν 1 χιλιομετρο μακρια μου!!!!!!!ξερω οτι ειναι αμαρτια να κανω τετοιες κοντρες,αλλα τι να εκανα;;;;;;;ενταξει αμαρτησα!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 12-01-05, 19:43
Το avatar του χρήστη Octane
Octane Ο χρήστης Octane δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Μηνύματα: 933
Octane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura about
Ληστευεις εκκλησιες!!!
Πρεπει να ειχε τρελη φαση το ολο σκηνικο!!!
Μπορει ο τυπος να επεμενε ετσι μονο + μονο για να σε δει να ανοιγεις(λεμε τωρα...)!!(Κατι τετοια εκανα εγω σε κατι Subaru παλιοτερα με το Polακι για ν'ακουω τις σκαστρες!!! (+ ακομα τα κανω βεβαια,σε ο,τι τουρμισιο + αν πετυχω!!!)
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 12-01-05, 19:54
bmwman Ο χρήστης bmwman δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 19
bmwman is on a distinguished road
ego to mercentiko lipame giati tin epomeni mera tha mpike aggelia!!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 12-01-05, 20:15
Το avatar του χρήστη Xeno-318is
Xeno-318is Ο χρήστης Xeno-318is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 256
Xeno-318is is on a distinguished road
koita katantia..na mi mporeis na fas to club me tin isixia sou? De pisteuw na paratises to masoulima gia 2 alages? :P Eipame...gazi gazi...ala kai h koilia mas koilia mas...
__________________
Bros Gremos Kai Pisw-Kouna!!!

Θα πάρω μια ψαρόβαρκα...!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 12-01-05, 21:03
Το avatar του χρήστη tasosbmwe30
tasosbmwe30 Ο χρήστης tasosbmwe30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-06-2004
Μηνύματα: 679
tasosbmwe30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m3power
Λοιπον....χθες κατα της 11.30 το βραδυ ενοιωσα μια λιγουριτσα και σκεφτηκα να πεταχτω να παρω κατι να τσιμπησω...σταματαω στα goodys και χτυπαω ενα club πακετο,ελα μου ομως που δεν νυσταζα!!!και σκεφτομαι...δεν παω μια βολτουλα μεχρι τα λιμανακια;;;εχω πιασει δεξια,μουσικουλα,μασουλαω κιολας,χαλαρα!!!εχω φτασει στην ευθεια του καβουριου,μεσαια λουριδα,και τσακ 2 φωτα κολημενα πισω μου,κανω δεξια και εμφανιζεται mercedes μπλε,χαμηλωμενη,ζαντικα,εξατμισεις κλπ και με κοιτανε περιεργα,παταγα γκαζι,παταγανε και αυτοι,αντε λω μην δωσω σημασια,αμαρτια ειναι και συνεχιζω να μασουλαω(σιγα μην σταματαγα).Η mercedes ηταν σαν της ομαδας "Σ".λιγο πριν τις στροφες ανοιγω μια 3η και τους προσπερναω,τι το ηθελα;;;;;σε ολες τις στροφες πισω μου,φτανουμε βαρκιζα,ερχονται διπλα και εχουν ειρωνικο υφος...οκ σκεφτομαι..αντε να σας δουμε!!!!φτανουμε στο φαναρι και του κανω χωρο για να κατσει διπλα μου.ακουω εχει ανεβασει στροφες για να φυγει τεζα,εγω χαλαρα 1500 στροφες και περιμενω τον"γρηγορακη"να αναψει!!!!αναβει και go,λυσσα το mercediko,χαλαρη 1η εγω και ειμαστα διπλα-διπλα(χιχιχιχι)αλλαγη 2ερες και σανιδωνω...προσπεραση "διπλωμενος" η διαφορα ειναι ηδη 3 κενα,ισιωνω,κουμπωνω 3η και η διαφορα πλεον μετριεται με νομους και αυξανεται ραγδαια!!!!!!!!!!!πριν την στροφη κοβω εντελως και πηγανω με 40 χιλ και περιμενω να με προσπερασουνε.....ε μεχρι την αγ.μαρινα καθοντουσαν 1 χιλιομετρο μακρια μου!!!!!!!ξερω οτι ειναι αμαρτια να κανω τετοιες κοντρες,αλλα τι να εκανα;;;;;;;ενταξει αμαρτησα!!!!!!


ρε αλητη δεν ντρεπεσαι καθολου????θα στα εχωνα χειροτερα που "παιζεις" με ποδηλατακια....αλλα ενεκα που ηταν mercedes....καλα εκανες!!!!χαχαχαχα
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 12-01-05, 21:15
Το avatar του χρήστη joez4
joez4 Ο χρήστης joez4 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 10-01-2005
Μηνύματα: 2
joez4 is on a distinguished road
ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 13-01-05, 00:08
Το avatar του χρήστη ks50:50
ks50:50 Ο χρήστης ks50:50 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2004
Μηνύματα: 269
ks50:50 is on a distinguished road
Μήπως αν το Μ3 πήγαινε με την όπισθεν το αποτέλεσμα να ήταν διαφορετικό?
__________________
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ,
ΚΑΙ ΟΛΟ Ο ΑΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ,
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΥ ΟΛΟ ΘΕΛΩ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ,
ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑΤΑ ΠΟΛΛΑ.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 13-01-05, 01:51
Το avatar του χρήστη GIORGOS
GIORGOS Ο χρήστης GIORGOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-07-2004
Μηνύματα: 200
GIORGOS is on a distinguished road
Kαλα τον ξηγηθικες γιατι μερικη βαζουν μια εξατμιση και ενα φιλτρο και νομιζουν οτι περναν ολον τον κοσμο.Ελπιζω να ησυχασε μετα απο αυτο!!!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 13-01-05, 08:21
Το avatar του χρήστη DRIFTER
DRIFTER Ο χρήστης DRIFTER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 423
DRIFTER is on a distinguished road
Για μένα πιστέυω ότι τα σχόλια είναι περιττά......και τι να πείς????Δίκαιο το αποτέλεσμα????
__________________
ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ

ΣΩΤΗΡΗΣ H DRIFTER

Κάθε πλατεία και χαρά κάθε στροφή και τρέλα δώσε κλώτσο να γυρίσει το Ε30 να σβουρίσει ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 13-01-05, 09:01
Το avatar του χρήστη MPOWER
MPOWER Ο χρήστης MPOWER δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 931
MPOWER will become famous soon enoughMPOWER will become famous soon enough
Ρε Σταμάτη...μήπως δεν του κούμπωσε η τρίτη?
__________________
ΟΥΔΕΙΣ ΑΧΑΡΙΣΤΟΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΟΣ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:34.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.