Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιά 12-01-12, 19:21
x318big Ο χρήστης x318big δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2010
Μηνύματα: 213
x318big is on a distinguished road
παντως επειδη ,εγω εχω πολλα χιλιομετρα ,τα πολλα χιλιομετρα στο καντραν ,ειναι μαλλον το μονο που δεν πρεπει να σκεφτεται σοβαρα καποιος που θελει να αγορασει 36αρι .
Εκτος και αν πιστευει οτι ειναι ο πιο εξυπνος Η ο πιο τυχερος εδω μεσα.
__________________
ειμαι ο 318big επειδη δεν μπορουσα να επανακτησω κωδικο ...ξαναγραφτηκα!
Απάντηση με παράθεση
  #102  
Παλιά 13-01-12, 08:18
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile ?????????????????????

Παιδια,το θεμα με τα πραγματικα χλμ στο Ε36 ειναι σχεδον αστειο....ανεκδοτο.

Κατα πασα πιθανοτητα θα παρεις τοσο παλιο αμαξι με γυρισμενα χλμ ειναι σχεδον κανονας.

Σιγουρα δεν ειναι ολα τα Ε36 ετσι αλλα η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ τους ειναι.

Το καλυτερο παντως που θα μπορουσε να σου πετυχει ειναι να εχεις μαζι σου καποιον που εχει ζησει ενα τετοιο αμαξι απο καινουργιο αγορασμενο.Θελω να πω οτι ενα αμαξι που δεν εχει δουλευτει καθολου και δεν το εβλεπε ο ηλιος καθολου θα εχει μεγαλη διαφορα με οτιδηποτε αλλο εχεις δει......θα το καταλαβεις αμεσως.....απο κλεισιμο πορτας,χρωμα και υφη πλαστικων,μυρωδια καμπινας, πατημα στο δρομο,τριγμους και παρα πολλα αλλα.

Πριν 3 χρονια περιπου ημουνα για δουλεια κατω στην Μεσσηνια σε ενα ξενοδοχειο.Οταν βγαινω εξω ητανε παρκαρισμενο ενα 318is οινοπνευματι,αρχισα να το χαζευω και να το περιεργαζομαι.Οσο το κοιτουσα τοσο περισσοτερο καταλαβαινα οτι το αμαξι ητανε ολοναινουργιο,αβαφτο εντελως,καμια λακουβα εντελως απο οπου και αν το κοιτουσα.

Μετα απο λιγο βγαινει ενας κυριος,πιανουμε την κουβεντα.

Αγορασμενο καινουργιο ελληνικο το 1994 και με 27.000χλμ στο καντραν!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο ανθρωπος εμενε σε διπλανο χωριο και το ειχε μονο για βολτες και ταξιδακια,το ειχε αγορασει μολις σταματησε να ταξιδευει στα καραβια.

Καταλαβαινεις λοιπον οτι υπαρχουνε αστερια αμαξια αλλα αντε βρες τα και προφανως πληρωσε τα αναλογα οποτε το πραμα παει αλλου.Καλη τυχη ευχομαι ολοψυχα,αν θες κατι πες μου και μπορω να σε βοηθησω οσο μπορω μιας και το εζησα το αμαξι απο το δικο μου (πριν γινει Μ3 Ε36 εννοω) και του ξαδερφου μου που το ειχανε αγορασει καινουργιο.

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1882992/

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1183913/

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1189362/

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/2094235/

Τα 2 τελευταια ειναι αστερια,μπορει να ειναι εκτος μπατζετ σου αλλα μηπως τελικα παρεις παλιοτερο και το πληρωσεις παραπανω απο αυτα???Εχουνε και τον Μ44 απο οτι βλεπω.Εγω θα διαλεγα ενα απο αυτα τα 2.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #103  
Παλιά 13-01-12, 08:30
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1882992/ Δεν το έχω δει ακόμα

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1183913/ Έχει πωληθεί

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1189362/ Τρίκαλα δυστυχώς

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/2094235/ Έχω κλείσει ραντεβού (ειδικά για αυτό το σκέφτομαι σοβαρά, εάν αποδειχθεί καλό, αν και εκτός μπάτζετ κατά πολύ...)

Thanks!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 6ylinder : 13-01-12 στις 08:38
Απάντηση με παράθεση
  #104  
Παλιά 13-01-12, 08:45
Το avatar του χρήστη gsova
gsova Ο χρήστης gsova δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 624
gsova has a spectacular aura aboutgsova has a spectacular aura about
Πώ πώ το τελευταίο το ασημί είναι τρέλα. Άν σε παίρνει για το μπάτζετ (ή αν μπορέσει να κάνει κάτι καλύτερο ο πωλητής) χτύπα το φούλ.

(σ.σ.: αν είχε και ηλιοροφή το άτιμο... )
Απάντηση με παράθεση
  #105  
Παλιά 13-01-12, 08:54
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gsova Εμφάνιση μηνυμάτων
(σ.σ.: αν είχε και ηλιοροφή το άτιμο... )
Για μένα σε τέτοια τιμή θα έπρεπε να είχε κ δερμάτινο (ασε την ηλιοροφή)..., το είδα και έπαθα την πλάκα μου χθες. Εκτός μπάτζετ, αλλά αν αξίζει, θα προσπαθήσω...γιατί είναι τρέλα!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #106  
Παλιά 13-01-12, 09:01
Το avatar του χρήστη gsova
gsova Ο χρήστης gsova δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 624
gsova has a spectacular aura aboutgsova has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 6ylinder Εμφάνιση μηνυμάτων
Για μένα σε τέτοια τιμή θα έπρεπε να είχε κ δερμάτινο (ασε την ηλιοροφή)..., το είδα και έπαθα την πλάκα μου χθες. Εκτός μπάτζετ, αλλά αν αξίζει, θα προσπαθήσω...γιατί είναι τρέλα!!!!
Κοίτα, καλό το δερμάτινο αλλά ψιλοβράζει το καλοκαίρι στην Ελλάδα (είχα και έχω), οπότε πλέον προτιμώ την ηλιοροφή εφόσον έχει και καθίσματα σε καλή κατάσταση όπως αυτό.

Σχετικά με την τιμή, είναι μεν τσιμπημένη, όμως είναι από τα τελευταία 36-άρια (μοντέλο '99), είναι φούλ M-PACK (τιμόνι, καθίσματα, προφυλακτήρες, πλαϊνά), έχει όλο το μπόρντ κομπιούτερ και δεν έχει και πολλά χιλιόμετρα για τα χρόνια του (10000 χλμ / έτος). Φαίνεται και περιποιημένο αρκετά οπότε δε συμφέρει να το σκοτώσει. Άν πέσει 5-7 κατοστάρικα νομίζω είναι καλός, αν πέσει στο χιλιάρικο το αρπάζεις και φεύγεις... (ανάλογα και τις ανάγκες του καθενός βέβαια).
Απάντηση με παράθεση
  #107  
Παλιά 13-01-12, 09:05
Το avatar του χρήστη gsova
gsova Ο χρήστης gsova δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 624
gsova has a spectacular aura aboutgsova has a spectacular aura about
Άσχετο, τώρα είδα το μπορντό που σου τα έπρηξα τις τελευταίες μέρες και το ανέβασε από τα 2700€ (συζητήσιμη) στα 3000€ (μη συζητήσιμη). Φαίνεται πέσανε πολλά τηλέφωνα και δούλεψε ο νόμος προσφοράς και ζήτησης... χαχααχχα

(μήπως να του ζητήσω ποσοστά για τη διαφήμιση του τύπου; )
Απάντηση με παράθεση
  #108  
Παλιά 13-01-12, 09:09
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gsova Εμφάνιση μηνυμάτων
Σχετικά με την τιμή, είναι μεν τσιμπημένη, όμως είναι από τα τελευταία 36-άρια (μοντέλο '99), είναι φούλ M-PACK (τιμόνι, καθίσματα, προφυλακτήρες, πλαϊνά), έχει όλο το μπόρντ κομπιούτερ και δεν έχει και πολλά χιλιόμετρα για τα χρόνια του (10000 χλμ / έτος). Φαίνεται και περιποιημένο αρκετά οπότε δε συμφέρει να το σκοτώσει. Άν πέσει 5-7 κατοστάρικα νομίζω είναι καλός, αν πέσει στο χιλιάρικο το αρπάζεις και φεύγεις... (ανάλογα και τις ανάγκες του καθενός βέβαια).
Nα ρωτήσω, οι καθρέπτες Μ3 ήταν στο M-Pack, γιατί αυτό δεν έχει. Για τα χλμ τελικά δεν πολυασχολούμαι...Πάντως είναι εισαγωγής από Γερμανία το 06'.
Απάντηση με παράθεση
  #109  
Παλιά 13-01-12, 09:14
Το avatar του χρήστη gsova
gsova Ο χρήστης gsova δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 624
gsova has a spectacular aura aboutgsova has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 6ylinder Εμφάνιση μηνυμάτων
Nα ρωτήσω, οι καθρέπτες Μ3 ήταν στο M-Pack, γιατί αυτό δεν έχει. Για τα χλμ τελικά δεν πολυασχολούμαι...Πάντως είναι εισαγωγής από Γερμανία το 06'.
Δεν το ξέρω για τους καθρέπτες.

Εμένα πάντως μ'αρέσουν και οι κανονικοί που φοράει... θεωρητικά πρέπει να είναι και πιό πρακτικοί -εννοώ να βλέπεις καλύτερα... οι M που φαίνονται λίγο μικροί!
Απάντηση με παράθεση
  #110  
Παλιά 13-01-12, 09:19
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool ...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 6ylinder Εμφάνιση μηνυμάτων
Nα ρωτήσω, οι καθρέπτες Μ3 ήταν στο M-Pack, γιατί αυτό δεν έχει. Για τα χλμ τελικά δεν πολυασχολούμαι...Πάντως είναι εισαγωγής από Γερμανία το 06'.
Oχι δεν ειχανε,το αμαξι εξωτερικα ειναι σωστο.

Αν θες του βαζεις τα καθρεφτακια (πολυ ντιζαινατα,cult πλεον,δυσχρηστα παρα πολυ) και του βαζεις και το νυχακι απο Μ3 Ε36 (το μαυρο το φιλετακι-δεν ειναι πολυ ακριβο) μπροστα στον προφυλακτηρα και μια ζαντα απο 321 και εχεις μια ομορφια!!

Βεβαια,με αυτα τα ζαντολαστιχα το αμαξι ειναι μαγικο χαλι να ξερεις και μακαρι να το παρεις για να το διαπιστωσεις.
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
318is, αγορα ε36is, ε36is


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:41.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.