Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 01-05-09, 20:33
Το avatar του χρήστη ///M_Spartan
///M_Spartan Ο χρήστης ///M_Spartan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 550
///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice
Οι Κοντρες !

Λοιπον φιλοι μου προτεινω να περασουμε στην πιο αλητικη πλευρα των BMW, τις κοντρες.
Εδω ισως μπορεσουμε να μιλησουμε για τις εμπειριες του καθενος μας στη διαδικασια της κοντρας και να μιλησουμε για ακραιες στιγμες ακομα και αστειες τις οποιες μπορει να εχουμε αντιμετοπισει οσοι απο εμας που καμια φορα γουσταρουν να..."πατανε" καμια αλλη μαρκα.

Αρχιζω πρωτος.Πριν απο ενα χρονο περιπου ημουν φανταρος στην Τριπολη, εκει εκανα γνωριμιες με παιδια που εμεναν Τριπολη και ασχολουνταν με τα αυτοκινητα αρκετα αλλα και τις κοντρες.Μια μερα λοιπον και καθως δεν ηξερα που μαζευονται οι Τριπολιτσιοτες για κοντρες ζητησα απο ενα φιλαρακι απο μεσα να παμε για να δω πως...τρεχουν.Πηγαμε λοιπον και παρολο που δεν ειχε πολυ κοσμο ειδα καλα αμαξια.Ειχα παει με τη δικια μου τη μπεμπα (Ε46 318ι) αλλα μονο και μονο για να δω, καποια στιγμη με πλησιαζει ενας πιτσιρικας 17-18 καπου εκει και μου λεει: "φιλαρακι τι λες? θα τα παμε? " κοιταζω να δω κι εγω τι αμαξι ειχε ο μικρος και βλεπω ενα seat cordoba με ενα ηχοσυστημα να χαλαει τον κοσμο,κατα τα αλλα μαμα εξωτερικα..Καυ..νος ο πιτσιρικας μου λεει "παμε κανα 200αρι ευρω να εχει και ενδιαφερον?" "Ενταξει" του λεω.Τεσπα τα παμε και του ριχνω 3 αμαξια, στο τελος λοιπον δεν μπορω να πω κυριος μου εδωσε το χρημα κι εφυγε, ο μικρος ηθελε να το παιξει ιστορια στην παρεα του αλλα εγω εβγαλα χαλαρα τα εξοδα μου για μερικες μερες.χαχα Η συμβουλη μου ομως ειναι να μην κανονιζετε κατι με καποιον αν δεν ξερετε πρωτα τι φοραει το αμαξι του γιατι μπορει και να.....εχετε προβλημα μετα. Υπαρχουν κι αλλες αστειες και οχι μονο φασεις για τις οποιες θα σας μιλησω αργοτερα.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 01-05-09, 20:38
Το avatar του χρήστη shido
shido Ο χρήστης shido δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Μηνύματα: 2.669
shido is just really niceshido is just really niceshido is just really niceshido is just really niceshido is just really nice
Φιλε μου σαν νεος που εισαι στο φορουμ θα σου προτεινα να διαβαζες την αντιστοιχη ενοτητα στο φορουμ και τους λογους που εχει κλειδωθει
Φιλικα

Γιαννης
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 02-05-09, 18:10
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Αφού θα μας τα εξηγήσει αργότερα ρε Γιάννη !!! ...

επίσης πολύ καλή συμβουλή "να μην κανονίζουμε με κάποιον που δε ξέρουμε τι φοράει το αμάξι του ..."

πραγματικά ΔΕΝ μου είχε περάσει από το μυαλό !!!

καλή φάση ! ...

P.s. Mε το κόρντομπα πως πήγατε φανάρι ή ρολ ??? ... πόσα μέτρα ??? ... τι φοραγε τελικά το θηρίο ??? ...
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 02-05-09, 18:13
sciroccoR Ο χρήστης sciroccoR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-12-2007
Μηνύματα: 220
sciroccoR will become famous soon enough
το θρεντ μου θυμιζει καρφωτες αλλαγες.....
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 02-05-09, 18:32
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από red520i Εμφάνιση μηνυμάτων
το θρεντ μου θυμιζει καρφωτες αλλαγες.....
Σπαστες λεγονται...μην μιλας αμα δεν ξερεις σωστες ορολογιες!!!!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 02-05-09, 18:36
Το avatar του χρήστη shido
shido Ο χρήστης shido δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Μηνύματα: 2.669
shido is just really niceshido is just really niceshido is just really niceshido is just really niceshido is just really nice
Παντως τα 318 εχουν ψυχη!εμενα με εχει βγαλει πολλες φορες ασπροπροσωπο!
(βεβαια εχω το limited edition)
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 02-05-09, 18:39
Το avatar του χρήστη fz21
fz21 Ο χρήστης fz21 δεν είναι συνδεδεμένος
turbo sucks....! ! !
 
Εγγραφή: 22-10-2007
Μηνύματα: 751
fz21 will become famous soon enoughfz21 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Σπαστες λεγονται...μην μιλας αμα δεν ξερεις σωστες ορολογιες!!!!
ναι οντως κορυφαιο εκεινο το thredaki ακομα οταν το θυμαμαι γελαω.....
__________________
Πωλούνται Πίσω φρένα απο Ε46 330...! :http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=27897
avatar:production and design originally by E36Rules!! ..........! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 02-05-09, 19:10
Το avatar του χρήστη giannis_E-46
giannis_E-46 Ο χρήστης giannis_E-46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Μηνύματα: 594
giannis_E-46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Αφού θα μας τα εξηγήσει αργότερα ρε Γιάννη !!! ...

επίσης πολύ καλή συμβουλή "να μην κανονίζουμε με κάποιον που δε ξέρουμε τι φοράει το αμάξι του ..."

πραγματικά ΔΕΝ μου είχε περάσει από το μυαλό !!!

καλή φάση ! ...

P.s. Mε το κόρντομπα πως πήγατε φανάρι ή ρολ ??? ... πόσα μέτρα ??? ... τι φοραγε τελικά το θηρίο ??? ...
φιλε με το να ειρωνευεσαι αλλα μελη του forum δεν σε κανει πιο εξυπνο ουτε πιο μαγκα εδω μεσα. καλο ειναι να υπαρχει σεβασμος αναμεσα στα μελη και να μην αρπαζουμε ο ενας τον αλλον απο τα μουτρα ειδικα οταν προκειται για νεα μελη και ακομα πιο πολυ οταν προκειται για ατομα νεαρης ηλικιας
__________________
το τσιγαρο ειναι θανατος αργος αλλα ποιος βιαζεται να πεθανει........................................... ....[
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 02-05-09, 19:35
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
επιτελους και ενα ενδιαφερον θεμα.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 02-05-09, 19:51
Το avatar του χρήστη z3 2.2
z3 2.2 Ο χρήστης z3 2.2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-10-2008
Μηνύματα: 935
z3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nice
__________________
Ειμαι εθισμενος με τον εξακυλινδρο........
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:30.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.