Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #121  
Παλιά 17-03-16, 14:02
Giannis_ Ο χρήστης Giannis_ δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 72
Giannis_ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fanatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε αυτο αναφερεσαι?

http://m.mobile.bg/details/11456491238706437
Ναι ναι σ΄αυτο...καμία σχέση το πως δείχνει με το πως ειναι...απλώς σκέφτομαι πως ειναι πρώτο χέρι...έχει αληθινά χλμ...δεν έχει φάει στουκο...απλώς θέλει σίγουρα ένα βάψιμο...τα φανάρια...και δέρματα... Αν μου το δώσει στα 10.000€ εχω σκοπό να το φτιάξω...αλλιώς ψάχνω Γερμανία ένα στα 15.000€
Απάντηση με παράθεση
  #122  
Παλιά 17-03-16, 15:36
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Αν κανει στη γερμανια 15 δεν είναι 15...υπολογισε τελωνεια, διαδικαστικα, εισιτηρια, διαμονες κτλ. και θα βγει πολύ παραπανω. Παρε αυτό και με 2-3 χιλιαρικα στη βουλγαρια το φτιαχνεις όπως θες...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #123  
Παλιά 17-03-16, 15:50
Giannis_ Ο χρήστης Giannis_ δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 72
Giannis_ is on a distinguished road
Δέρματα 1.000...200 κανενα αυτοκόλλητο για τα πλαστικά...φανάρια 800...βάψιμο 700...αρκεί να ειναι άψογο μηχανολογικά πάντα...εχω μεράκι και δεν μου πάει τέτοιο αμάξι να το έχει κακοδιατηρημένο...τεσπα...ας με πάρει πρώτα αυτός γιατί 26.000 που ζητάει δεν...
Απάντηση με παράθεση
  #124  
Παλιά 17-03-16, 15:54
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giannis_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Δέρματα 1.000...200 κανενα αυτοκόλλητο για τα πλαστικά...φανάρια 800...βάψιμο 700...αρκεί να ειναι άψογο μηχανολογικά πάντα...εχω μεράκι και δεν μου πάει τέτοιο αμάξι να το έχει κακοδιατηρημένο...τεσπα...ας με πάρει πρώτα αυτός γιατί 26.000 που ζητάει δεν...
Τα φαναρια αν εχουν υγρασια δεν ειναι απαραιτητο οτι θελουν αλλαγη. Εκτος αν εχουν ραγησει. 80% των περιπτωσεων ειναι ειτε επειδη δεν κουμπωσαν καλα το καπακι απο πισω οταν αλλαχτηκε λαμπα, ειτε επειδη στο καπακι εχει ξεραθει το λαστιχο και μπαζει υγρασια.

Επισης τα δερματα ειναι πραγματικα τοσο χαλια? Με καμια αλοιφη και τοπικη επιδιορθωση φτιαχνονται φθηνα.
Απάντηση με παράθεση
  #125  
Παλιά 17-03-16, 17:48
Giannis_ Ο χρήστης Giannis_ δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 72
Giannis_ is on a distinguished road
Τα φανάρια δεν πρόλαβα να τα ελέγξω...ίσως να ειναι οι τσιμούχες αλλα αν δεν βγει τι να πω...το δέρμα και τα πλαστικά δεν εχουν γυρισμο...οταν λέμε άθλια κατάσταση ειναι λίγο...
Απάντηση με παράθεση
  #126  
Παλιά 17-03-16, 18:33
Το avatar του χρήστη dimimav
dimimav Ο χρήστης dimimav δεν είναι συνδεδεμένος
bmw supertronic
 
Εγγραφή: 06-06-2010
Μηνύματα: 178
dimimav is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giannis_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα φανάρια δεν πρόλαβα να τα ελέγξω...ίσως να ειναι οι τσιμούχες αλλα αν δεν βγει τι να πω...το δέρμα και τα πλαστικά δεν εχουν γυρισμο...οταν λέμε άθλια κατάσταση ειναι λίγο...
Σίγουρα Γιάννη τα δέρματα;γιατι φαίνονται σε καλη Κάτασταση.
Εκτός αν οι φωτογραφιες ειναι παλιές και δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα
__________________
Το να ρωτας τις μηχανες αν μπορουν να σκεφτουν είναι σα να ρωτας τα υποβρυχια αν μπορουν να κολυμπουν
Απάντηση με παράθεση
  #127  
Παλιά 17-03-16, 18:50
Giannis_ Ο χρήστης Giannis_ δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 72
Giannis_ is on a distinguished road
Επειδή ειναι χοντρουλης εχουν πατηθεί και εκτός απο αυτο φανταστείτε πως μπορεί να δείχνει ένα δέρμα που δεν έχει πέσει αλοιφή απο τότε που βγήκε απο το εργοστάσιο...πίσω είχε το κάθισμα του μωρού και είχε κάψει το δερμα(πατηθεί και κάνει σημάδι)το μεσαίο πλαστικό πίσω γδαρμένο γενικότερα θέλει μεράκι...καμία σχέση με τις φωτό...ρε παιδιά φανταστείτε ήμουν στην BMW και δεν το έδωσα για έλεγχο...Αν δεν μου ρίξει την τιμή δεν το συζητάω...απλώς αξίζει τι νομίζεται...13 το δίνει εσείς πιστεύεται οτι 9 που του είπα λάθος;;
Απάντηση με παράθεση
  #128  
Παλιά 17-03-16, 19:03
Giannis_ Ο χρήστης Giannis_ δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 72
Giannis_ is on a distinguished road
Παιδιά θελω την γνώμη σας...αλλα απο όλους καθε σκέψη...μου πρότεινε 25.500 αλλα εύκολα πιστεύω το παω 23.000 αλλά...έχει μικτή και λεει να βάψω όλο το αμάξι και θα μιλήσω για τα φανάρια...τι λέτε;;αξίζει τόσα ή να ψάξω άλλο;;
Απάντηση με παράθεση
  #129  
Παλιά 17-03-16, 19:14
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Μια μας λες σε ευρω μια σε Λεβα. Μας μπερδευεις. Κριμα να βαφτει ολο το αμαξι παντως. Το χρειαζεται ολο;;
Απάντηση με παράθεση
  #130  
Παλιά 17-03-16, 19:48
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
αν βρισκομουν στην ιδια φαση θα προτιμουσα να δωσδω λιγα παραπανω και να παρω καποιο ετοιμο που δε θα χρειαζεται τοσο χοντρο συμμαζεμα. Εκτος αν σου εγγυαται κανεις οτι η δουλεια που θα γινει θα ειναι αξιολογη και οτι συνολικα με τα μαζεματα θα σου βγει φθηνοτερο απο καποιο καλυτερο που δε θα θελει μαζεματα.
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:47.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.