Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 16-05-09, 12:42
Το avatar του χρήστη gregE36
gregE36 Ο χρήστης gregE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-11-2008
Μηνύματα: 1.072
gregE36 is on a distinguished road
μπορεις να παρεις και χαρτι απο νοσοκομειο οτι εχεις προβλημα στα ματια με τον ηλιο και μετα βαζεις οτι χρωμα θες μεμβρανες.
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 16-05-09, 12:50
Το avatar του χρήστη ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ Ο χρήστης ΓΙΑΝΝΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-01-2008
Μηνύματα: 860
ΓΙΑΝΝΗΣ will become famous soon enoughΓΙΑΝΝΗΣ will become famous soon enough
Εμενα ρε παιδια στην lummar στα πισω μου εβαλαν ταμπελακια στο τζαμι (τα οποια ειναι λιγο πιο σκοτεινα απο τα εμπρος) και για τα μπροστα εβαλα αυτα που εχουν παρει εγκριση τυπου απο το υπ μεταφορων, και μου εδωσαν και ενα χαρτι με κολημενα επανω τα ταμπελακια με τον τυπο μεμβρανων που εχω βαλει και την διαπερατοτητα, αν το λεω καλα....

Να και φωτο
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpeg picture.jpeg (35,6 KB, 40 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 16-05-09, 14:19
Simon Ο χρήστης Simon δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 11-06-2007
Μηνύματα: 94
Simon is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gregE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
μπορεις να παρεις και χαρτι απο νοσοκομειο οτι εχεις προβλημα στα ματια με τον ηλιο και μετα βαζεις οτι χρωμα θες μεμβρανες.
μμμ καλη ιδεα αυτο πως μπορει να γινει?
Αν και 2 χρονια που τα εχω εδω Αθηνα δεν με εχει ενοχληση κανεις. τα στρουμφ τις περιφερειας φαγανε κολημα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 16-05-09, 14:27
Το avatar του χρήστη michaelp900
michaelp900 Ο χρήστης michaelp900 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-10-2007
Μηνύματα: 534
michaelp900 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gregE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
μπορεις να παρεις και χαρτι απο νοσοκομειο οτι εχεις προβλημα στα ματια με τον ηλιο και μετα βαζεις οτι χρωμα θες μεμβρανες.
Νομιζεις οτι ο οποιοσδηποτε ιατρος ειναι βλακας να βαλει την σφραγιδα και την υπογραφη του σε κατι το οποιο μονο ψευδες μπορει να ειναι και να διακινδυνεύει τη θεση του? Για μενα οποιος ιατρος το κανει μονο βλακας μπορει να ειναι και καλο ειναι να μη εκμεταλευομαστε το προβλημα αλλων για δικο μας οφελος.
Φιλικα παντα
__________________
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη michaelp900 : 16-05-09 στις 14:30
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 16-05-09, 14:37
Το avatar του χρήστη ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ Ο χρήστης ΓΙΑΝΝΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-01-2008
Μηνύματα: 860
ΓΙΑΝΝΗΣ will become famous soon enoughΓΙΑΝΝΗΣ will become famous soon enough
Ρε παιδια αμα δεν θελεις να βαλεις τις κατραμι μαυρες δεν υπαρχει προβλημα....εχει αναλυθει το ζητημα αυτο πολλες φορες, τωρα απο εκει και περα ολα τα αλλα βασει νομου ειναι παρανομα οποτε ο καθε ενας κανει οτι (παρανομο με γιατρους κ.α) θελει.

Τωρα μπορει να πεσεις και στο ''οργανο'' που δεν εχει ασχοληθει να μαθει για το θεμα, δεν θελει, βαριεται να....οτιδηποτε, ειναι Μ, ε τοτε και μαυρα γυαλια να φορας μπορει να βρει λογο να σε γραψει.....
Νομιζω τι ο LIL καπου ειχε βαλει ενα σχετικο με το οτι λυθηκε καπως το ζητημα......
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 16-05-09, 15:15
Το avatar του χρήστη bmw520e39
bmw520e39 Ο χρήστης bmw520e39 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-06-2008
Μηνύματα: 56
bmw520e39 is on a distinguished road
Τοσο καιρο νομιζα οτι υπαρχει προβλημα με τα φιμε επειδη μειωνουν την ορατοτητα προς τα εξω(για τους επιβαινοντες).μια μερα για καφε ερχεται ενα φιλαρακι και μου λεει οτι τον σταματησε τροχαια.του ζητησαν χαρτια για τα φιμε και του ειπαν να τοποθετησει σε καθε παραθυρο αυτοκολλητο πιστοποιησης.το παιδι τους εδωσε τις εξηγησεις του. ο τροχονομος τοτε του ειπε οτι σκοπος δεν ειναι να βλεπει η οχι ο οδηγος αλλα να μπορουν η αστυνομια να βλεπει μεσα στο αυτοκινητο σε περιπτωση που τον σταματησουν(να βλεπουν τις κινησεις του οδηγου, τα αντικειμενα που κραταει κτλ). τ εχετε ξανακουσει???
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 16-05-09, 15:23
Το avatar του χρήστη michaelp900
michaelp900 Ο χρήστης michaelp900 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-10-2007
Μηνύματα: 534
michaelp900 is on a distinguished road
Επειδη εχω βαρεθει πραγματικα τις μακακιες του καθενος αν ειμουν προσωπικα αυτος που θα εβγαζε τους νομους θα ελεγα οτι οι οδηγοι μπορουν να βαλουν οτι μεμβρανες θελουν αρκει να πηγαινουν με το αυκοκινητο τους σε καποιο αστυνομικο τμημα και να δηλωνουν τα στοιχεια τους ετσι ωστε ο εκαστοτε αστυνομικος να γνωριζει ποιος ειναι αυτος π σταματαει.
Απο εκει και περα ολα τα αλλα ειναι....
Εμενα οταν με σταματησαν (εχω κανει και tread) μ λεει στο τελος.Νταξ εσυ φενεσαι καλο παιδι μονο που κανανε ΛΑΘΟΣ γιατι πολυ απλα....
__________________
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ....
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 16-05-09, 15:38
Το avatar του χρήστη bmw520e39
bmw520e39 Ο χρήστης bmw520e39 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-06-2008
Μηνύματα: 56
bmw520e39 is on a distinguished road
φιλε εχεις δικιο.με τοσα που ακουγονται ειναι να τραβας τα μαλια σου.κατανταει πολυ βαρετο.πρεπει καπια στιγμη να υπαρξει κατι ξεκαθαρο και χωρις πολλα πολλα να ξερουμε και εμεις και οι της τροχαιας (γιατι αν παισεις και σε κανεναν περιεργο την πατησες)
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 16-05-09, 15:47
Το avatar του χρήστη michaelp900
michaelp900 Ο χρήστης michaelp900 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-10-2007
Μηνύματα: 534
michaelp900 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw520e39 Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε εχεις δικιο.με τοσα που ακουγονται ειναι να τραβας τα μαλια σου.κατανταει πολυ βαρετο.πρεπει καπια στιγμη να υπαρξει κατι ξεκαθαρο και χωρις πολλα πολλα να ξερουμε και εμεις και οι της τροχαιας (γιατι αν παισεις και σε κανεναν περιεργο την πατησες)
Εμ...
Εδω ακομα και με τις μεμβρανες ειχα προβλημα στο παλιο μ το σχολειο!!!
21 χρονων πλεον περασα μια μερα να δω παλιους καθηγητες και ερχεται μετα ο φυλακας μεσα στο γραφειο καθηγητων και λεει: Αυτος ερχεται και μιλαει σε κοριτσια του σχολειου (που ειναι αδερφες παλιων μ συμμαθητων και τις γνωριζω χρονια.Θας μας βγαλουν και παιδοφιλους σε λιγο) με ενα ακριβο αμαξι με μαυρα τζαμια.Που ξερουμε κυριοι αν δεν κουβαλαει ναρκωτικα??
Και μ λεει ανοιξε το πορτμπαγκαζ και του λεω εχω φερει καλο πραγμα απο Κολομβια μερια.Ψηνεσαι???
Απλα μετα ειμουν ετσι
__________________
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ....
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 16-05-09, 17:47
Το avatar του χρήστη drum
drum Ο χρήστης drum δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-01-2009
Μηνύματα: 701
drum is on a distinguished road
εμενα μου εβαλε ειδικα ταμπελακια ο μαγαζατορας που τα τοποθετησα, για να μην εχω προβλημα με τροχαια, κτεο, κ τους λοιπους διαβολους.
συν ενα χαρτι που κατι πιστοποιει, (δε θυμαμαι ακριβως).
απο οτι μου εξηγησε, μεχρι τον τυπο 2, εισαι νομιμος, γιατι ειναι σε επιτρεπτο οριο, στο να σε βλεπουν απ'εξω...
__________________
..δεν υπάρχουν πολλοί τρόποι να αγαπάς τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ...μόνο ένας, ο απόλυτος!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
φιμέ, φιμε


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.