Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 23-02-12, 18:34
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GEORGE 1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω φίλε μου τήν κυκλοφωρό αφτές τίς ημέρες και δέν μου κάνει τίποτα ,άρα θέλουνε τίς τσάρκες τους,
μιά φορά τήν εβδομάδα βολτούλα λοιπών! και απο εκεί και πέρα βλέπουμε,τι βλεπουμε δηλαδή παμε γιά τα επακόλουθα...
Εγώ είχα παρατήσει το αυτοκίνητο μου 35 μέρες στο αεροδρόμιο, όταν πήγα στην Αμερική..
Έβαλα τον πόλο, δούλεψε σαν να μην πέρασε μια μέρα..
Ψυχρά τώρα σε ρωτάω: Ποιό απο τα 2 οχήματα είναι χαλασμένο, το δικό μου ή το δικό σου??
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 23-02-12, 18:46
Το avatar του χρήστη GEORGE 1974
GEORGE 1974 Ο χρήστης GEORGE 1974 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2010
Μηνύματα: 195
GEORGE 1974 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ είχα παρατήσει το αυτοκίνητο μου 35 μέρες στο αεροδρόμιο, όταν πήγα στην Αμερική..
Έβαλα τον πόλο, δούλεψε σαν να μην πέρασε μια μέρα..
Ψυχρά τώρα σε ρωτάω: Ποιό απο τα 2 οχήματα είναι χαλασμένο, το δικό μου ή το δικό σου??
Koίταξε να δείς με τα λεγώμενά σου και με τή εμπειρία σου στα αυτοκίνητα και ότι δέν έχεις πέσει σχέδον καμια φορά έξω ,το δικό μου ίσως αντιμετωπίζει κάποιο θεμάτάκι,αυτό ομώς στή δικία μου περίπτωση ,πιστέυω ότι θα αργήσει να με πάει στα επακόλουθα,βέβαια εκέι που το παρκάρω είναι ανηφόρα,με αποτέλεσμα να έχω πάντα πρώτη κουμπώμένη και δέν είχα και το χειρόφρενο τραβηγμένο για 20 ημέρες ,τώρα από εκεί και πέρα το τακάρω και δέν έχω ταχύτητα μέσα ,δεν μου το ξαναέκανε.
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 23-02-12, 18:59
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Ξέρεις φυσικά ότι μπορεί να σε αφήσει στα κρύα του λουτρού, οποιαδήποτε στιγμή, έτσι?

Και ο νομος του Murphy λέει, ότι θα συμβεί στο χειρότερο σημείο, την χειρότερη στιγμή.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 23-02-12, 19:04
Το avatar του χρήστη κμβ
κμβ Ο χρήστης κμβ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-02-2007
Μηνύματα: 136
κμβ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξέρεις φυσικά ότι μπορεί να σε αφήσει στα κρύα του λουτρού, οποιαδήποτε στιγμή, έτσι?

Και ο νομος του Murphy λέει, ότι θα συμβεί στο χειρότερο σημείο, την χειρότερη στιγμή.

αυτο ειναι που φοβαμαι και εγω και μολις γεμισει ο κουμπαρας θα ακολουθησω τις οδηγιες των φίλων!!!
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 23-02-12, 19:11
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από κμβ Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτο ειναι που φοβαμαι και εγω και μολις γεμισει ο κουμπαρας θα ακολουθησω τις οδηγιες των φίλων!!!
Ξέρεις ποιό είναι το κακό??
Εχεις ένα αυτοκίνητο, και το αφήνεις να ρημάζει, επειδή είσαι σε φέρανε σε δύσκολη
οικονομικά κατάσταση..
Και σήμερα είναι ένα bmw, αύριο μεθαύριο θα είναι ένα dacia...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 23-02-12, 19:26
Το avatar του χρήστη GEORGE 1974
GEORGE 1974 Ο χρήστης GEORGE 1974 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2010
Μηνύματα: 195
GEORGE 1974 is on a distinguished road
Φίλε μου ,ή BMW μού δέν πρόκειτα να γίνει για μένα dacia πάντα θα είναι BMW .. τώρα έτσι απλά δέν μπορώ να πάω και να αλλάζω δίσκο πλατό ,ελπίζω να μου δείξει κάτι ποιο χειροπιαστώ ,ίσως να έχω άδικο αλλά πιστέυω ότι κάτι ρε παιδία ,να δείξη τι να πώ πατινάρησμά ,να μήν κουμπώνουν σωστά οι ταχύτητες .....
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 23-02-12, 19:33
BMW-Racing Ο χρήστης BMW-Racing δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-09-2004
Μηνύματα: 373
BMW-Racing is on a distinguished road
Το αμαξι πλεον το συντηρεις μονο για εσενα ,γιατι απο τις τιμες των μεταχειρισμενων καταλαβαινεις πως δεν αξιζει να κανεις τιποτα παραπανω απο οτι αμεσα χρειαζεται...
__________________
Thomas BMW Racing Car
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 23-02-12, 23:30
Το avatar του χρήστη κμβ
κμβ Ο χρήστης κμβ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-02-2007
Μηνύματα: 136
κμβ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξέρεις ποιό είναι το κακό??
Εχεις ένα αυτοκίνητο, και το αφήνεις να ρημάζει, επειδή είσαι σε φέρανε σε δύσκολη
οικονομικά κατάσταση..
Και σήμερα είναι ένα bmw, αύριο μεθαύριο θα είναι ένα dacia...
Προς το παρον εχω πεσει με τα μουτρα στο GSAdventure που πηρα μολις πριν 3 μηνες γιαυτο πιστευω πως η μπουμπου μου κανει ναζια!! Οσο για το αυριο , οπλιζω με δυναμη για να το παλεψω

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη κμβ : 23-02-12 στις 23:32
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 23-02-12, 23:46
kostastnt Ο χρήστης kostastnt δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-02-2008
Μηνύματα: 470
kostastnt will become famous soon enoughkostastnt will become famous soon enough
Να ρωτήσω κάτι.. Γιατί δεν βάζετε χειρόφρενο όταν παρκάρετε ώστε να μην κουράζεται η ταχύτητα στο κιβώτιο?

Αυτό που είπε ο rapid είναι γενικά καλό? Σε μεγάλες ακινησίες να βγάζεις τον πόλο εννοώ.. Τι κερδίζουμε? Γιατί το έχω αφήσει παρατημένο 1 μήνα και δεν έπαθε τίποτα εμένα..
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 24-02-12, 01:37
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostastnt Εμφάνιση μηνυμάτων
Να ρωτήσω κάτι.. Γιατί δεν βάζετε χειρόφρενο όταν παρκάρετε ώστε να μην κουράζεται η ταχύτητα στο κιβώτιο?

Αυτό που είπε ο rapid είναι γενικά καλό? Σε μεγάλες ακινησίες να βγάζεις τον πόλο εννοώ.. Τι κερδίζουμε? Γιατί το έχω αφήσει παρατημένο 1 μήνα και δεν έπαθε τίποτα εμένα..
Με το συστημα ραπιντ γλιτωνεις τη μπαταρία. Δεν δίνει ρεύμα στο κύκλωμα κ όταν σας μετά από ένα μήνα πχ να πάρεις το αμάξι σου, αυτή είναι στην κατάσταση που την είχες αφήσει πριν φύγεις! Αλλιώς σιγά σιγά τελειώνει!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:38.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.