Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Εξωκλαμπικές

Εξωκλαμπικές Οι "μονομαχίες" με αυτοκίνητα που δεν είναι μέλη του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 20-08-11, 08:16
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Angry 316ci 2003 με honda civic 1600vti 95

καλημερα παιδια θα σας πω κ γω την δικια μου κοντρα..πιγενα προς λαμια χτες βραδυ κατα της 1 για δουλεια (παντριες δεν ηθελα?)κ εκει που φτανω στην διασταυρωση του μπραλου μπαινει εθνικη 1 honda civic με ωραιο θορυβω κ τ λ π..οπως ειχα γυρω στα 130 κατεβαζω 4 κ τον φτανω μεχρι τα 210 ημασταν μουρι με μουρι..δλδ απο τα 160 που ανοιξαμε ημασταν σχεδον μαζι..κοβουμε για λιγο κ φτανουμε κομβο λαμιας,μπαινουμε μεσα κ εκει εχει ενα περιφεριακο ολο ευθεια.κ οπως ειχαμε 3ες ανοιγουμε παλι κ πραγματικα το honda σκυλιασε με περασε σαν σταματιμενο..αφου εφαγα την πυκρα μου δεν το συνεχεισα αφου φταναμε στο φαναρι..σε καποια στιγμη ομως νιωθο κατι να ερχεται απο πισω μου δεν εδωσα ομως σημασια φτανω φαναρι τα κλασικα τον ρωταω ποσα κυβικα κ αλογα εισαι???1600 160αλογα μου λεει,εσυ μου κανει?1600 116 του λεω αφου τα ειπαμε του εδωσα συγχαρητ. μου ειπε κ αυτος οτι κ το δικο μου παει καλα στα ψιλα κ οτι δεν μπορουσε να μου φυγει..σε καποια φαση μπαινει διπλα μας μας ενα ε46 κ του ζηταει κοντρα απο εκιννιση ο τυπος πρεπει να ειχε πολα αλογα στην πλατι του γιατι βουηζε ο τοπος..μεσα του λεει ο αλλος...γυρναει κ με κοιταει ο τυπος με ενα βλεμα πολυ μαγκικο κ μου κλεινει το ματι...με τα λαγα κ τα πολα ξεκιναει η κοντρα η μπεμπα με την εκκινηση που εκανε ξυλωσε την ασφαλτο το honda ουτε που προλαβε να βαλει 2α τον εχασε...λεω απο μεσα μου αυτα ειναι παντα υπαρχει κ ποιο γρηγορος.....χαρηκα που εφαγε τους παπαδες το χοντακι παντος..μου εκανε ενα πραγα εντυπωση οτι ο τυπος στο πισω τζαμι του ειχε το λογοτυπο μας...αν τον δω παντος σε καμια συγκεντρωση θα ον γνωρισω αμεσως
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 20-08-11, 10:35
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα παιδια θα σας πω κ γω την δικια μου κοντρα..πιγενα προς λαμια χτες βραδυ κατα της 1 για δουλεια (παντριες δεν ηθελα?)κ εκει που φτανω στην διασταυρωση του μπραλου μπαινει εθνικη 1 honda civic με ωραιο θορυβω κ τ λ π..οπως ειχα γυρω στα 130 κατεβαζω 4 κ τον φτανω μεχρι τα 210 ημασταν μουρι με μουρι..δλδ απο τα 160 που ανοιξαμε ημασταν σχεδον μαζι..κοβουμε για λιγο κ φτανουμε κομβο λαμιας,μπαινουμε μεσα κ εκει εχει ενα περιφεριακο ολο ευθεια.κ οπως ειχαμε 3ες ανοιγουμε παλι κ πραγματικα το honda σκυλιασε με περασε σαν σταματιμενο..αφου εφαγα την πυκρα μου δεν το συνεχεισα αφου φταναμε στο φαναρι..σε καποια στιγμη ομως νιωθο κατι να ερχεται απο πισω μου δεν εδωσα ομως σημασια φτανω φαναρι τα κλασικα τον ρωταω ποσα κυβικα κ αλογα εισαι???1600 160αλογα μου λεει,εσυ μου κανει?1600 116 του λεω αφου τα ειπαμε του εδωσα συγχαρητ. μου ειπε κ αυτος οτι κ το δικο μου παει καλα στα ψιλα κ οτι δεν μπορουσε να μου φυγει..σε καποια φαση μπαινει διπλα μας μας ενα ε46 κ του ζηταει κοντρα απο εκιννιση ο τυπος πρεπει να ειχε πολα αλογα στην πλατι του γιατι βουηζε ο τοπος..μεσα του λεει ο αλλος...γυρναει κ με κοιταει ο τυπος με ενα βλεμα πολυ μαγκικο κ μου κλεινει το ματι...με τα λαγα κ τα πολα ξεκιναει η κοντρα η μπεμπα με την εκκινηση που εκανε ξυλωσε την ασφαλτο το honda ουτε που προλαβε να βαλει 2α τον εχασε...λεω απο μεσα μου αυτα ειναι παντα υπαρχει κ ποιο γρηγορος.....χαρηκα που εφαγε τους παπαδες το χοντακι παντος..μου εκανε ενα πραγα εντυπωση οτι ο τυπος στο πισω τζαμι του ειχε το λογοτυπο μας...αν τον δω παντος σε καμια συγκεντρωση θα ον γνωρισω αμεσως
Μια χαρα τα πηγες..
Σκεψου ποσο πιο βαρυς εισαι απο το Χοντα.. +τη διαφορα υπερ του χοντα σε αλογα..
Το αλλο μαλλον ηταν κανενα 330..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 20-08-11, 10:55
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
χαχχα ωραιος γιωργο!
τα civic τα 1600 της δεκαετιας του 90 αμα δεν ειναι πειραγμενα (τα μισα ειναι) στην εθνικη τα βρισκουν σκουρα απεναντι στα bmw ακομα και με ε36!(ποσο μαλλον με ε46 με ποιο συγχρονους κινητηρες..)
εγω παλια γυρνωντας απο βολο (πριν κανω την μετατροπη οταν ακομα ημουν 118 αλογα-φοραγα εντοσθια απο 318 χεχε) πηγαινα μαμιωντας ενα crx το οποιο δεν μπορουσε να μου ανοιξει διαφορα...μπρος αυτος πισω εγω σταθερα.
βεβαια απο σταση κλαφτα χαραλαμπε....πρεπει να εχεις απο 2λιτρο και πανω....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 20-08-11, 12:56
Το avatar του χρήστη R-load
R-load Ο χρήστης R-load δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-02-2011
Μηνύματα: 146
R-load is on a distinguished road
ουτε τα 2λιτρα bmw τα χτυπανε τα honda τα 150-160hp...εκτος κ αν ειναι ξυλινος ο οδηγος..
οσο γι αυτο που λες φιλε LEO..αν ηταν το vtec(150) δν θα ειχες επαφη..αν ηταν το 125αρι non vtec..με ξυλινο οδηγο..ναι..
βεβαια αυτα τα νουμερα ειναι τα νορμαλ..μν ξεχναμε οτι τα περισσοτερα ειναι 1ο σταδιο τουλαχιστον..αλλα με μοτερ 170αρι jdm..πολλα με 18αρι itr..κ πλεον κ με 2λιτρο απο type-R..
κ το σημαντηκοτερο..αλλη φιλοσοφια τα honda..αλλη τα bmw..
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 20-08-11, 16:02
Το avatar του χρήστη Κωνσταντίνος
Κωνσταντίνος Ο χρήστης Κωνσταντίνος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-02-2009
Μηνύματα: 900
Κωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από R-load Εμφάνιση μηνυμάτων
ουτε τα 2λιτρα bmw τα χτυπανε τα honda τα 150-160hp...εκτος κ αν ειναι ξυλινος ο οδηγος..
οσο γι αυτο που λες φιλε LEO..αν ηταν το vtec(150) δν θα ειχες επαφη..αν ηταν το 125αρι non vtec..με ξυλινο οδηγο..ναι..
βεβαια αυτα τα νουμερα ειναι τα νορμαλ..μν ξεχναμε οτι τα περισσοτερα ειναι 1ο σταδιο τουλαχιστον..αλλα με μοτερ 170αρι jdm..πολλα με 18αρι itr..κ πλεον κ με 2λιτρο απο type-R..
κ το σημαντηκοτερο..αλλη φιλοσοφια τα honda..αλλη τα bmw..
Και τα 125αρια vtec είναι
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 20-08-11, 16:12
Το avatar του χρήστη antreas
antreas Ο χρήστης antreas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-05-2009
Μηνύματα: 114
antreas is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα παιδια θα σας πω κ γω την δικια μου κοντρα..πιγενα προς λαμια χτες βραδυ κατα της 1 για δουλεια (παντριες δεν ηθελα?)κ εκει που φτανω στην διασταυρωση του μπραλου μπαινει εθνικη 1 honda civic με ωραιο θορυβω κ τ λ π..οπως ειχα γυρω στα 130 κατεβαζω 4 κ τον φτανω μεχρι τα 210 ημασταν μουρι με μουρι..δλδ απο τα 160 που ανοιξαμε ημασταν σχεδον μαζι..κοβουμε για λιγο κ φτανουμε κομβο λαμιας,μπαινουμε μεσα κ εκει εχει ενα περιφεριακο ολο ευθεια.κ οπως ειχαμε 3ες ανοιγουμε παλι κ πραγματικα το honda σκυλιασε με περασε σαν σταματιμενο..αφου εφαγα την πυκρα μου δεν το συνεχεισα αφου φταναμε στο φαναρι..σε καποια στιγμη ομως νιωθο κατι να ερχεται απο πισω μου δεν εδωσα ομως σημασια φτανω φαναρι τα κλασικα τον ρωταω ποσα κυβικα κ αλογα εισαι???1600 160αλογα μου λεει,εσυ μου κανει?1600 116 του λεω αφου τα ειπαμε του εδωσα συγχαρητ. μου ειπε κ αυτος οτι κ το δικο μου παει καλα στα ψιλα κ οτι δεν μπορουσε να μου φυγει..σε καποια φαση μπαινει διπλα μας μας ενα ε46 κ του ζηταει κοντρα απο εκιννιση ο τυπος πρεπει να ειχε πολα αλογα στην πλατι του γιατι βουηζε ο τοπος..μεσα του λεει ο αλλος...γυρναει κ με κοιταει ο τυπος με ενα βλεμα πολυ μαγκικο κ μου κλεινει το ματι...με τα λαγα κ τα πολα ξεκιναει η κοντρα η μπεμπα με την εκκινηση που εκανε ξυλωσε την ασφαλτο το honda ουτε που προλαβε να βαλει 2α τον εχασε...λεω απο μεσα μου αυτα ειναι παντα υπαρχει κ ποιο γρηγορος.....χαρηκα που εφαγε τους παπαδες το χοντακι παντος..μου εκανε ενα πραγα εντυπωση οτι ο τυπος στο πισω τζαμι του ειχε το λογοτυπο μας...αν τον δω παντος σε καμια συγκεντρωση θα ον γνωρισω αμεσως
Αμα ήτανε 160άλογα όπως σου έιπε ούτε θα το έβλεπες.110 άλογα ήτανε ο καγκουράκος
το πολύ και θα έιχε βάλει και κανα ξώφιλτρο και θα ήτανε στον δικό του πλανήτη.Μου θήμησες τώρ έναν με ένα κορολα που είχα ανοίξει με του αδερφού μ το swift sport 140ps από δευτέρες και τον έκανα 2 καρότσες μέχρι τα 200 και δήλωνε 180 άλογα.Τα άλογα δεν έιναι στραγάλια
__________________
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 20-08-11, 16:27
Το avatar του χρήστη R-load
R-load Ο χρήστης R-load δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-02-2011
Μηνύματα: 146
R-load is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κωνσταντίνος Εμφάνιση μηνυμάτων
Και τα 125αρια vtec είναι
ετσι λες ε?τα crx ηταν 1.6 'dohc non vtec 125hp'..κ 1.6 dohc vtec 150hp..
τα civic απο το 92 κ μετα τα εκανε 1.6 dohc vtec 160hp..κ 1.6 'sohc vtec 125hp..'
αυτα τα νουμερα για Ευρωπη..τα jdm ηταν 170 κ 130 αντιστοιχα με το 2ο στα 1.500cc sohc vtec..τα crx-del sol οτι κ τα civic 92 κ μετα..εχει βγαλει κ 1.5 sohc vtec (ευρωπαικο 96 κ μετα)civic με 115hp..
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 20-08-11, 16:49
vtec_killer Ο χρήστης vtec_killer δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 20-08-2011
Μηνύματα: 24
vtec_killer is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα παιδια θα σας πω κ γω την δικια μου κοντρα..πιγενα προς λαμια χτες βραδυ κατα της 1 για δουλεια (παντριες δεν ηθελα?)κ εκει που φτανω στην διασταυρωση του μπραλου μπαινει εθνικη 1 honda civic με ωραιο θορυβω κ τ λ π..οπως ειχα γυρω στα 130 κατεβαζω 4 κ τον φτανω μεχρι τα 210 ημασταν μουρι με μουρι..δλδ απο τα 160 που ανοιξαμε ημασταν σχεδον μαζι..κοβουμε για λιγο κ φτανουμε κομβο λαμιας,μπαινουμε μεσα κ εκει εχει ενα περιφεριακο ολο ευθεια.κ οπως ειχαμε 3ες ανοιγουμε παλι κ πραγματικα το honda σκυλιασε με περασε σαν σταματιμενο..αφου εφαγα την πυκρα μου δεν το συνεχεισα αφου φταναμε στο φαναρι..σε καποια στιγμη ομως νιωθο κατι να ερχεται απο πισω μου δεν εδωσα ομως σημασια φτανω φαναρι τα κλασικα τον ρωταω ποσα κυβικα κ αλογα εισαι???1600 160αλογα μου λεει,εσυ μου κανει?1600 116 του λεω αφου τα ειπαμε του εδωσα συγχαρητ. μου ειπε κ αυτος οτι κ το δικο μου παει καλα στα ψιλα κ οτι δεν μπορουσε να μου φυγει..σε καποια φαση μπαινει διπλα μας μας ενα ε46 κ του ζηταει κοντρα απο εκιννιση ο τυπος πρεπει να ειχε πολα αλογα στην πλατι του γιατι βουηζε ο τοπος..μεσα του λεει ο αλλος...γυρναει κ με κοιταει ο τυπος με ενα βλεμα πολυ μαγκικο κ μου κλεινει το ματι...με τα λαγα κ τα πολα ξεκιναει η κοντρα η μπεμπα με την εκκινηση που εκανε ξυλωσε την ασφαλτο το honda ουτε που προλαβε να βαλει 2α τον εχασε...λεω απο μεσα μου αυτα ειναι παντα υπαρχει κ ποιο γρηγορος.....χαρηκα που εφαγε τους παπαδες το χοντακι παντος..μου εκανε ενα πραγα εντυπωση οτι ο τυπος στο πισω τζαμι του ειχε το λογοτυπο μας...αν τον δω παντος σε καμια συγκεντρωση θα ον γνωρισω αμεσως
Μαλλον δεν θα ανοιγε
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 20-08-11, 17:07
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
Επειδη εχω civic σας ενημερωνω οτι μετα τα 140-150 δεν πανε βημα. Πολυ κακη αεροδυναμικη ψηλα που κοβει ολο το αμαξι.

Στο δικο μου (115 αλογα) μεχρι τα 150 που τελειωνει η 3η περναω πολυ πιο γρηγορα αμαξια.

Μετα λογω κλιμακωσης απλα ανεβαζω πιο αργα και απο 1400αρι.

Το vti me ta 160 αλογα πεταει. 230 τελικη και τα φερνει σχετικα γρηγορα, οποτε η αυτος ειχε 125 αλογα η το 160αρι του ηταν ψοφιο..

Δεν ποσταρω βιντεακια για να μην αναψουν τα αιματα
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 20-08-11, 17:09
Το avatar του χρήστη Κωνσταντίνος
Κωνσταντίνος Ο χρήστης Κωνσταντίνος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-02-2009
Μηνύματα: 900
Κωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από R-load Εμφάνιση μηνυμάτων
....τα civic απο το 92 κ μετα τα εκανε 1.6 dohc vtec 160hp..κ 1.6 'sohc vtec 125hp..'
Ακριβώς. Είχα τέτοιο civic 1.6 esi vtec. 125 ίππους, μοντ.92
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.