Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 21-05-06, 15:56
Το avatar του χρήστη jackdaniels
jackdaniels Ο χρήστης jackdaniels δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-09-2004
Μηνύματα: 466
jackdaniels is on a distinguished road
Angry Αυτό πάει πολύ!

Ok, να μιλήσουμε για την ποιότητα κατασκευής των σημερινών Bmw. ΄Πρώτα αγοράζω μία Compact προ 2 ετών, βγάζει πρόβλημα το τζάμι του οδηγού (τρίξιμο) κλασικό πρόβλημα στα 46άρια, κατόπιν βγάζει τρίξιμο στο συμπλέκτη (κλασικό πρόβλημα 2) και το κεντρικό ταμπλό ξεφτίζει μόνο του (κλασικό 3).Α και να μην μιλήσο για την κατά τόπους τοποθέτηση του έξτρα εξωτερικού εξωπλισμού στα Sports ti,θεόστραβα τοποθετημένοι προφυλακτήρες που έκαναν το αυτοκίνητο να μοιάζει τρακαρισμένο . Το στέλνω να γνωρίσει ένα τοίχο πέρυσι και αγοράζω μία Ci. Πάμε τώρα, κλασικό τρίξιμο στους γρύλλους και των δύο παραθύρων, πέσαν τα λάστιχα απ'της πόρτες και γδάρθικε το τιμόνι και χθες ξεκίνησε το κλασικό γδάρσιμο στο κεντρικό ταμπλό, ξέρετε εκει που είναι το χειρόφρενο! Για ποιά ποιότητα κατασκευής μιλάμε πλέον Είμαι πολλύ εκνευρισμένος, πόσο κάνει αυτο το κομάτι του ταμπλό ξέρει κανείς?
__________________
Πάντα βαριόμουν την ορθογραφία
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 21-05-06, 16:01
Το avatar του χρήστη e39_528
e39_528 Ο χρήστης e39_528 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-01-2006
Μηνύματα: 225
e39_528 is on a distinguished road
Ταμπλο στο χειροφρενο δεν καταλαβα!μηπως ενοεις τιν κονσολα που ειναι και τα παραθιρα?
__________________
DEN EXO ELLINIKOUS XARAKTIRES STON H.Y
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 21-05-06, 16:18
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
For The Record
Κανένα γδάρσιμο δεν ξεκινάει από μόνο του,παίζει ρόλο και η μεταχείση,εμένα πχ στο E30 μου τα λάστιχχα στις πόρτες είναι τα εργοστασιακά όπως επίσης και του πατέρα μου στο ε36 και της μητέρας μου στο Ε46,παίζει ρόλο και πως μπαίνουμε μέσα στο αμάξι,τώρα γι το τρίξιμο στα παράθυρα άσε είναι ξενέρα όντως.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 21-05-06, 19:43
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
κονσολα

τιν κονσολα στο χειρογρενο μεχρη και το τασακη κοστιζη καινουρια το πολη 100 ευρο υπαρχη και λυση να τιν ντισης με δερμα τιν παλια θα ειναι πολη καλητερο απο καινουριο
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 21-05-06, 19:51
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MZ3
τιν κονσολα στο χειρογρενο μεχρη και το τασακη κοστιζη καινουρια το πολη 100 ευρο υπαρχη και λυση να τιν ντισης με δερμα τιν παλια θα ειναι πολη καλητερο απο καινουριο

Όσον αφορά το θέμα πουθενά δεν έχω ακούσει για τα "κλασικά" όπως αναφέρονται προβλήματα , καθώς όμως ΔΕΝ έχω ιδία εμπειρία το αφήνω στους κατόχους Ε46...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 21-05-06 στις 21:45
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 21-05-06, 19:55
Το avatar του χρήστη jackdaniels
jackdaniels Ο χρήστης jackdaniels δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-09-2004
Μηνύματα: 466
jackdaniels is on a distinguished road
Exclamation No way!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MZ3
τιν κονσολα στο χειρογρενο μεχρη και το τασακη κοστιζη καινουρια το πολη 100 ευρο υπαρχη και λυση να τιν ντισης με δερμα τιν παλια θα ειναι πολη καλητερο απο καινουριο
Με τίποτα. Αυτο το ξέρεις απο πρωσοπική εμπειρία? Μιλάμε για αυθεντικό ανταλακτικό Bmw?
__________________
Πάντα βαριόμουν την ορθογραφία
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 21-05-06, 23:20
kulis Ο χρήστης kulis δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 05-11-2005
Μηνύματα: 23
kulis is on a distinguished road
εχει δικιο . το κομματι αυτο ξεφλουδιζει με το παραμικρο χτυπηματακι (οχι απο μονο του) .εγω μαζι με τον τεμπελη το πηρα 170 ευρω. τωρα μονο του θα εχει πολυ παρακατω.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 22-05-06, 00:49
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
αυθεντικο

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από jackdaniels
Με τίποτα. Αυτο το ξέρεις απο πρωσοπική εμπειρία? Μιλάμε για αυθεντικό ανταλακτικό Bmw?

ναι το εχω αλαξη και στο bmw μου μονο αυθεντικα βαζω
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 22-05-06, 07:39
Το avatar του χρήστη jackdaniels
jackdaniels Ο χρήστης jackdaniels δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-09-2004
Μηνύματα: 466
jackdaniels is on a distinguished road
Ok, πέρνω πίσω ότι κακό είπα τότε Πάντως όπως και να'χει δεν προβλέπεται σε τόσο ακριβώ αυτοκίνητο να ξεφλουδίζη τόσο έυκολα!
__________________
Πάντα βαριόμουν την ορθογραφία
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 22-05-06, 08:41
Το avatar του χρήστη millionairesteam
millionairesteam Ο χρήστης millionairesteam δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2006
Μηνύματα: 142
millionairesteam is on a distinguished road
στην ε 39 530 που εχω δεν ακουω ουτε υπαρχουν τετοια προβηματα!μηπως μπερδευτηκες;
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:38.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.