Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 17-01-15, 14:56
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.552
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
ασε ρε μλκ να παρει ο κοσμος τα νιου... θα πεφτουν οι τιμες στα Ε30-34-36-46-39 και θα ειμαστε λιγοτεροι στο ταργκετ γκρουπ
Ρε φίλε είναι τρελό το πράμα.

Τη δεκαετία του 90 έκραζαν όλοι τα hairdressers cars και από θέμα εμφάνισης και γενικά.

Τώρα ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ με δαύτα (με τραγική εξαίρεση το GT86).

Δεν υπάρχει πλέον ένα προσιτό αμάξι που να λέει ξεκάθαρα F@CK YOU ρε φίλε.
Κόπτωνται όλοι να φτιάξουν οχήματα που καταπίνουν χλμ βγάζουν χρόνους, και δεν ασχολείται ΚΑΝΕΝΑΣ με το να βγάλει ΕΝΑ οχημα με χαρακτήρα από μόνο του. Η alfa πήγε να το κάνει με τα τελευταία τζουλιέτα και λίγο το μιτο και θα πάει αδιάβαστη.

Ζούμε σε ένα κόσμο γκέυ κλαμπόβιων και μάλιστα ο πληθυσμός τους - παραδόξως - συνεχώς και αυξάνεται με άμεσο συνεπακόλουθο τη δημιουργία άνοστων αλλά εύπεπτων συνόλων με καλά βιογραφικά, αλλά από ουσία και χαρακτήρα μηδέν.

Και ναι κυρίες και κύριοι, παρόλο που δεν είμαι κλαμπόβιος (για το γκέυ δε γκζέρω δεν έχω δοκιμάσει) είχα στην κατοχή μου ένα τέτοιο όχημα (Ε87 σειρά 1) και ήταν ένα από τα μεγαλύτερα λάθη της μίζερης ζωής μου.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 17-01-15, 16:25
Το avatar του χρήστη swstos330Ci318is
swstos330Ci318is Ο χρήστης swstos330Ci318is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-10-2006
Μηνύματα: 234
swstos330Ci318is is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε φίλε είναι τρελό το πράμα.

Τη δεκαετία του 90 έκραζαν όλοι τα hairdressers cars και από θέμα εμφάνισης και γενικά.

Τώρα ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ με δαύτα (με τραγική εξαίρεση το GT86).

Δεν υπάρχει πλέον ένα προσιτό αμάξι που να λέει ξεκάθαρα F@CK YOU ρε φίλε.
Κόπτωνται όλοι να φτιάξουν οχήματα που καταπίνουν χλμ βγάζουν χρόνους, και δεν ασχολείται ΚΑΝΕΝΑΣ με το να βγάλει ΕΝΑ οχημα με χαρακτήρα από μόνο του. Η alfa πήγε να το κάνει με τα τελευταία τζουλιέτα και λίγο το μιτο και θα πάει αδιάβαστη.

Ζούμε σε ένα κόσμο γκέυ κλαμπόβιων και μάλιστα ο πληθυσμός τους - παραδόξως - συνεχώς και αυξάνεται με άμεσο συνεπακόλουθο τη δημιουργία άνοστων αλλά εύπεπτων συνόλων με καλά βιογραφικά, αλλά από ουσία και χαρακτήρα μηδέν.

Και ναι κυρίες και κύριοι, παρόλο που δεν είμαι κλαμπόβιος (για το γκέυ δε γκζέρω δεν έχω δοκιμάσει) είχα στην κατοχή μου ένα τέτοιο όχημα (Ε87 σειρά 1) και ήταν ένα από τα μεγαλύτερα λάθη της μίζερης ζωής μου.
Ετσι ειναι ακριβως, δυστυχως για εμας. Για αυτο οσοι εχετε oldschool BMW φροντιστε να την κρατησετε για πολλα χρονια γιατι στο Μοναχο εχουν χαραξει αλλο δρομο εδω και καιρο...
__________________
Bιmmer rules
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 20-01-15, 17:35
Το avatar του χρήστη sakkunen
sakkunen Ο χρήστης sakkunen δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2005
Μηνύματα: 1.638
sakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε φίλε είναι τρελό το πράμα.

Τη δεκαετία του 90 έκραζαν όλοι τα hairdressers cars και από θέμα εμφάνισης και γενικά.

Τώρα ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ με δαύτα (με τραγική εξαίρεση το GT86).

Δεν υπάρχει πλέον ένα προσιτό αμάξι που να λέει ξεκάθαρα F@CK YOU ρε φίλε.
Κόπτωνται όλοι να φτιάξουν οχήματα που καταπίνουν χλμ βγάζουν χρόνους, και δεν ασχολείται ΚΑΝΕΝΑΣ με το να βγάλει ΕΝΑ οχημα με χαρακτήρα από μόνο του. Η alfa πήγε να το κάνει με τα τελευταία τζουλιέτα και λίγο το μιτο και θα πάει αδιάβαστη.

Ζούμε σε ένα κόσμο γκέυ κλαμπόβιων και μάλιστα ο πληθυσμός τους - παραδόξως - συνεχώς και αυξάνεται με άμεσο συνεπακόλουθο τη δημιουργία άνοστων αλλά εύπεπτων συνόλων με καλά βιογραφικά, αλλά από ουσία και χαρακτήρα μηδέν.

Και ναι κυρίες και κύριοι, παρόλο που δεν είμαι κλαμπόβιος (για το γκέυ δε γκζέρω δεν έχω δοκιμάσει) είχα στην κατοχή μου ένα τέτοιο όχημα (Ε87 σειρά 1) και ήταν ένα από τα μεγαλύτερα λάθη της μίζερης ζωής μου.
Ναι ρε αλλά ηταν ταριφαδικο. Αμα είχες το 130 θα ησουν βερι χαπι ντραιβερ.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 27-01-15, 18:50
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.552
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Ναι ρε γμτ το έχω σκεφτεί πάμπολες φορές αυτό αλλά από την άλλη θα το έπαιρνα να το βλέπω δε θα μπορούσα να το κινήσω.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 27-01-15, 19:27
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Άσχετο με το θέμα αλλά το 130 είναι διαστημικό, ειδικά με ένα μπλοκε!!!
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 27-01-15, 22:31
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.552
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Πολλά τα λεφτά για τώρα, υπάρχει ΕΝΑ στο καρ ΚΑΙ με ηλιοροφή.

Το κέρατό μου.

[/end offtopic]
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 27-01-15, 22:40
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Άσχετο με το θέμα αλλά το 130 είναι διαστημικό, ειδικά με ένα μπλοκε!!!
Εδώ είσαι....

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/5266948/
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 28-01-15, 09:09
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Το είχα δει πριν 2 χρόνια περίπου που ήταν Αθήνα.

Το κόκκινο επίσης M pack που πουλιόταν 8.000 ήταν πολύ εκτός του γούστου μου. xaxa
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 29-01-15, 20:36
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Ενα κοκκινο 130i εχω τσεκαρει στον Προφητη Ηλεια στον Πειραια, το ιδιο λεμε?..
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 30-01-15, 01:06
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενα κοκκινο 130i εχω τσεκαρει στον Προφητη Ηλεια στον Πειραια, το ιδιο λεμε?..
κι εγω το ειχα τσεκαρει παλια, εκει κοντα στην πετμεζα... καλουλι ειναι και εξωτερικα ιδιο με αυτο που πουλιοταν
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:38.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.