Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Ενδοκλαμπικές

Ενδοκλαμπικές Οι "μονομαχίες" μεταξύ μελών του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 11-01-14, 00:05
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι σχεση εχει το καλο παιδι ρε Στεφ;;Τον ξερω κι απο χτες ή αναλυουμε προσωπικοτητες εδω;Του το ειπα και μπροστα του και του ιδιου οταν τον ρωτησα ,τι φοραει επανω κι οτι εχω μαθει οτι φοραει προγραμμα. Μου λεει ΜΑΜΑ κι εγω πιστευω αλλο. Και ολ αυτα πριν το πατημα. Οτι γνωριζω προσωπικα απο το παιδι ειναι το χτεσινο πατημα και η συμπεριφορα του μετα κρυβοντας σκοπιμα το αποτελεσμα. Τελος !αυτο ειδα αυτο λεω. Το τι πρεσβευει σαν ανθρωπος ουτε ξερω, ουτε στην τελικη μ'ενδιαφερει να μαθω.
Εσύ τα ανέφερες αυτά Μιχάλη, όχι εγώ!
Εγώ απλά σε ρώτησα τι εννοείς με τους χαρακτηρισμούς που κάνεις μιας και δεν είναι πρέπον, αλλά εφόσον το κάνεις πες μας και το λόγο αν και το να μιλάς έτσι δεν είναι και το καλύτερο δείγμα για σένα.
Εσύ πίστευε ότι θες το θέμα είναι ότι το Μ3 του Νάσου είναι μαμά .
Εαν πιστεύεις το αντίθετο γιατι δεν το αποδεικνύεις τεκμηριωμένα?
Αλλιώς όπως νομίζεις εσύ..
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
  #42  
Παλιά 11-01-14, 00:06
Το avatar του χρήστη EVERGET
EVERGET Ο χρήστης EVERGET δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2004
Μηνύματα: 414
EVERGET has a spectacular aura aboutEVERGET has a spectacular aura about
Γνωρίζεις κάποια πράγματα για μένα και επαληθεύτηκες? από ποιους δεν μας λες? εντάξει το θέμα το έχεις κάνει για μεσημεριανάδικο....κουτσομπολιό και παραφιλολογία. Δεν ξέρω φίλε με ποιους με συζητάς και τι λέτε, εγώ δεν ήξερα τίποτα για σένα αλλά μου αρκεί ότι σχημάτισα γνώμη ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ.....

Λοιπόν, θα σου πω την αλήθεια γιατί είσαι γάτα και με έπιασες, όχι μόνο φοράω πρόγραμμα αλλά στα δύο πρώτα πατήματα ψέκαζα νίτρα...στο τρίτο το νίτρο μου τελίωσε....γι' αυτό με σούβλισες....

Οπότε πολύ βάσιμα όλα τα κουτσομπολιά που συνέχεια επικαλήσαι....τελικά δεν έπρεπε να ανοίξεις με εμένα τον καριερίστα ποντικαρά....

Το θέμα το έχεις καταντήσει για γέλια....δεν μπορώ παρά να το έχω πάρει πλέον στην πλάκα....

....όσο γι τα περί προγραμμάτων, διαφορών με πολλά καρότσια κλπ που επικαλείσαι....είναι σενάρια στη σφαίρα της φαντασίας.

Τέλος παραδέξου ότι φοράς πρόγραμμα και ας αφήσουμε τα περί ξεκούμπωσα μια φύσα στο σασμάν......
__________________
You live only once. Be ///M -Powered.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVERGET : 11-01-14 στις 00:10
  #43  
Παλιά 11-01-14, 00:15
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Εγω πιστευω οτι οποιος χθες ειχε ερθει χωρις ρεζερβα,ηχεια και χωρις μπουφαν για ελαφρωμα,ειναι ποντικαρας,Βουτακιας και κοντρο-καριερριστας!!!Φανερωθειτε κουφαλες αλλιως θα βγαλω το τουρμπιδι και θα σουβλισω οτι πολυκυλινδρο βρω στον δρομο μου!! :p

Ρε σεις,ελεος,μην τρελαινεστε ετσι...βρεθειτε για ενα καφε παραεξω και συζητηστε σε κοσμιο τονο...Ειναι κριμα να χαλιεστε ετσι για μια κοντρα...
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
  #44  
Παλιά 11-01-14, 00:24
aggelos_xr Ο χρήστης aggelos_xr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μηνύματα: 246
aggelos_xr is on a distinguished road
Ρε παιδια ειναι κριμα να χαλασουμε τις συναντήσεις και να τσακωνομαστε για μιση καροτσα.Ωραια περναμε καθε μηνα , κανουμε χαβαλε κοντριτσες βολτουλες.Τι τους θέλετε τωρα τους τσακωμούς.....
Ps εγω εχω φαει χωμα και απο τους δυο !!
  #45  
Παλιά 11-01-14, 00:50
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Γνωρίζεις κάποια πράγματα για μένα και επαληθεύτηκες? από ποιους δεν μας λες? εντάξει το θέμα το έχεις κάνει για μεσημεριανάδικο....κουτσομπολιό και παραφιλολογία. Δεν ξέρω φίλε με ποιους με συζητάς και τι λέτε, εγώ δεν ήξερα τίποτα για σένα αλλά μου αρκεί ότι σχημάτισα γνώμη ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ.....

Λοιπόν, θα σου πω την αλήθεια γιατί είσαι γάτα και με έπιασες, όχι μόνο φοράω πρόγραμμα αλλά στα δύο πρώτα πατήματα ψέκαζα νίτρα...στο τρίτο το νίτρο μου τελίωσε....γι' αυτό με σούβλισες....

Οπότε πολύ βάσιμα όλα τα κουτσομπολιά που συνέχεια επικαλήσαι....τελικά δεν έπρεπε να ανοίξεις με εμένα τον καριερίστα ποντικαρά....

Το θέμα το έχεις καταντήσει για γέλια....δεν μπορώ παρά να το έχω πάρει πλέον στην πλάκα....

....όσο γι τα περί προγραμμάτων, διαφορών με πολλά καρότσια κλπ που επικαλείσαι....είναι σενάρια στη σφαίρα της φαντασίας.

Τέλος παραδέξου ότι φοράς πρόγραμμα και ας αφήσουμε τα περί ξεκούμπωσα μια φύσα στο σασμάν......
Για γελια το γυρνας εσυ διοτι οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κοπιτσες!!Αν φορουσα προγραμμα δεν θα ειχα χαρτινο φιλτρο, δεν θα δουλευε σωστα κι επισης δεν θα ειχαμε επαφη!Επισης στο ειπα και χτες αλλα παλι παρερμηνευεις τα λογια μου για να εισαι ο αδικημενος. Μου το ειπε ο προγραμματιστης που δυναμομετρησαμε ολοι οτι τα 46αρια που εβγαλαν ικανοποιητικα νουμερα εκεινη την ημερα φορουσαν Π Ε. Το θυμηθηκες;;;γκε γκε;;
Ψεμματα δεν λεω αλλα ετσουξε χτες κι οπονος ηταν μεγαλος απο μαμα 36αρι. Μαθε να χανεις οπως οταν κερδιζεις για να εισαι ωραιος με ολους!
  #46  
Παλιά 11-01-14, 01:01
Το avatar του χρήστη EVERGET
EVERGET Ο χρήστης EVERGET δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2004
Μηνύματα: 414
EVERGET has a spectacular aura aboutEVERGET has a spectacular aura about
Μιχάλη εντάξει εάν εσυ το θεωρείς σοβαρή πηγή το ότι ο προγραμματιστής που έγινε η ομαδική δυναμομέτρηση πριν 1 χρόνο σου είπε προχτες ότι τα 46άρια (που ήμασταν 5 αν θυμαμαι καλα) φορούσαν πρόγραμμα....και αυτό σημαίνει ότι και το δικό μου είχε προγραμμα....όπως καταλαβαίνεις είναι η γενίκευση της γενίκευσης και η αβασιμότητα η ίδια....

ο Τσακανίκας ούτε καν που θα θυμάται το αμάξι μου που πήγε εκεί πριν 1 χρόνο μαζί με άλλα 20 αυτοκίνητα τσούρμο....

αλλά και πες ότι το θυμάται....όλα τα παιδιά που ήταν εκείνη την ημέρα στην ομαδική δυναμομέτρηση θυμούνται ότι ΟΛΕΣ οι δυναμομετρήσεις έγιναν χωρίς OBD συνδεδεμένο αφού είχε πει ότι το μηχάνημά του είχε πρόβλημα....οπότε και να είχα πρόγραμμα ο Τσακανίκας δεν μπορούσε να το καταλάβει....

Εσύ γκε γκε ???? Οπότε συνέχισε να πιστεύεις όλες τις αξιόπιστες πηγές σου.....εγώ φίλε ξέρω να χάνω ποτέ δεν είπα το αντίθετο εσύ δημιουργείς κλίμα....

Τέλος το χάρτινο φίλτρο δεν μου λέει τίποτα....τα καλά προγράμματα δουλεύουν άνετα και με χάρτινο....
__________________
You live only once. Be ///M -Powered.
  #47  
Παλιά 11-01-14, 01:08
Το avatar του χρήστη dimimav
dimimav Ο χρήστης dimimav δεν είναι συνδεδεμένος
bmw supertronic
 
Εγγραφή: 06-06-2010
Μηνύματα: 178
dimimav is on a distinguished road
Νάσο τζάμπα ασχολείσαι αφού βλέπεις
__________________
Το να ρωτας τις μηχανες αν μπορουν να σκεφτουν είναι σα να ρωτας τα υποβρυχια αν μπορουν να κολυμπουν
  #48  
Παλιά 11-01-14, 01:15
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Όσο καλή πρόθεση και να υπάρχει, στα θέματα με τις κόντρες.....θα υπάρχει πάντα παρεξηγηση.

Για αυτό είχαμε αναγκαστεί να κλείσουμε την κατηγορία παλιά.
Καλά παιδιά....είστε απίστευτοι.
Δεν περίμενα να μου βγάλετε το ποστ μου το πιο ακριβές/αληθινό του thread, ειδικά όταν επρόκειτο και για τόσο ''φιλικό άνοιγμα''.

Εύγε!
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
  #49  
Παλιά 11-01-14, 01:35
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimimav Εμφάνιση μηνυμάτων
Νάσο τζάμπα ασχολείσαι αφού βλέπεις
Μηπως αυτο ειναι πιο αποδοτικο
  #50  
Παλιά 11-01-14, 09:12
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimimav Εμφάνιση μηνυμάτων
Νάσο τζάμπα ασχολείσαι αφού βλέπεις
Αυτό ακριβώς ισχύει!
Χαχα, μαζί σου
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:48.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.