Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #2951  
Παλιά 04-03-13, 14:02
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα ολες για τον π*****σο ειναι. Παιζει 964 στην Ελλαδα με Ι.Ο πινακιδες, παιζει defender td5 110 με Ι.Ο πινακιδες και πολλα αλλα στην Φιλπα.
αυτο που λες ισχυει...αλλα εχει διαφορα οτι ειναι για τον π****σο....και αλλο εντελως για τον π****τσο, οπως η εοοε..
ειχα παει για τον σκαραβαιο...και χωρις να τους δειξω χαρτια...μου βγαλανε κοστολογιο και χρονοδιαγραμμα για παραλαβη πινακιδων..
Απάντηση με παράθεση
  #2952  
Παλιά 04-03-13, 15:45
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aggelos_xr Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν άντεξα ρε Άλεξ και το χτύπησα το 3.2.
Στην γυναίκα είπα ότι πάω να πάρω μια πίτσα να φάμε και εγώ πήγα Ελευσίνα και έκλεισα το m3!!!! Πάλι καλά που η πίτσα ήταν ακόμα ζεστή.
Το μαύρο με το γκρι σαλόνι πήρες?

Καλοτάξιδο όποιο και αν είναι
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #2953  
Παλιά 05-03-13, 10:00
Το avatar του χρήστη alpaneras
alpaneras Ο χρήστης alpaneras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-06-2006
Μηνύματα: 493
alpaneras has a spectacular aura aboutalpaneras has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Καρα παρανομα ειναι απλα οι λεσχες μαλ****ται οπως παντα. Για να ειναι σωστα το πλαισιο πρεπει να ειναι μεχρι του 83.
Έχω την εντύπωση ότι σημασία έχει πότε βγήκε το συγκεκριμένο μοντέλο, δηλαδή αν βγήκαν τα Ε30 το 1983 τότε μπορεί να βγάλει φέτος ιστορικά νούμερα ανεξάρτητα αν πρώτη άδεια είναι το 1986 ας πούμε.
__________________
(OO==[][]==OO)
M3 E30
Απάντηση με παράθεση
  #2954  
Παλιά 05-03-13, 10:16
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Και αυτό είναι "παράνομο" μιας και τα ιστορικά βγαίνουν με τον αριθμό πλαισίου.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #2955  
Παλιά 05-03-13, 10:17
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alpaneras Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχω την εντύπωση ότι σημασία έχει πότε βγήκε το συγκεκριμένο μοντέλο, δηλαδή αν βγήκαν τα Ε30 το 1983 τότε μπορεί να βγάλει φέτος ιστορικά νούμερα ανεξάρτητα αν πρώτη άδεια είναι το 1986 ας πούμε.
Με τον αριθμο πλαισιου του συγφκεκριμενου σασι παει απο οτι ξερω και οπου ρωτησα Αλεξανδρε.

Για παραδειγμα το 2016 θα βγαλουνε ιστορικα νουμερα Μ3 Ε30 ή απλο Ε30 με ημερομηνια ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 1986.

Τωρα καποιες λεσχες-συγκεκριμενη μαλλον-δινει και ποι νωρις και μερικα που βλεπουμε στο car.gr ειναι βασισμενα σε σασι Ε30 με παραγωγη 82-83 ασχετα πως φαινονται εξωτερικα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #2956  
Παλιά 05-03-13, 11:43
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Παιδια δεν τα λεω ετσι αυτα που λεω. Εχω 3 αυτοκινητα με Ι.Ο πινακιδες. Οτι σας λεει ο Γιαννης. Τωρα ειναι μεχρι 1983 και παει με το vin number και οχι το μοντελο και αλλα τετοια.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #2957  
Παλιά 05-03-13, 12:06
Το avatar του χρήστη alpaneras
alpaneras Ο χρήστης alpaneras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-06-2006
Μηνύματα: 493
alpaneras has a spectacular aura aboutalpaneras has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια δεν τα λεω ετσι αυτα που λεω. Εχω 3 αυτοκινητα με Ι.Ο πινακιδες. Οτι σας λεει ο Γιαννης. Τωρα ειναι μεχρι 1983 και παει με το vin number και οχι το μοντελο και αλλα τετοια.
Οπότε το μαύρο Μ3 μου που είναι Prod. date 1983-04-05 μπορώ να βγάλω πινακίδες ιστορικού κανονικά σε 2 μήνες. Αυτά από το ASAP
__________________
(OO==[][]==OO)
M3 E30
Απάντηση με παράθεση
  #2958  
Παλιά 05-03-13, 12:10
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Thumbs up

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alpaneras Εμφάνιση μηνυμάτων
Οπότε το μαύρο Μ3 μου που είναι Prod. date 1983-04-05 μπορώ να βγάλω πινακίδες ιστορικού κανονικά σε 2 μήνες. Αυτά από το ASAP
Ακριβως Αλεξανδρε το μαυρο σου βγαζει σε 2 μηνες ιστορικα νουμερα κυκλοφοριας και αναλογα την λεσχη θα το δεχθουνε ή οχι κυριως λογω εξωτερικων αλλαγων (δεν εχει σχεση με απλο Ε30 πλεον που ειναι το πλαισιο του).Καπου θα το δεχθουνε παντως γιατι υπαρχουνε αλλα 3 που ηδη εχουνε και προφανως ειναι στο πλαισιο και αυτα του 83.

Τα Μ3 Ε30 του 1986 πραγωγη βγαζουνε το 2016
-του 1987 το 2017
-του 1988 το 2018
-του 1989 το 2019
-του 1990 το 2020.

O νομος ητανε στα 25 χρονια αλλα αλλαξε κα πηγε στα 30 χρονια,αυτο δεν αποκλειει να αλλαξει και να παει στα 35χρονια κτλ
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #2959  
Παλιά 06-03-13, 10:27
Το avatar του χρήστη gnx
gnx Ο χρήστης gnx δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 06-01-2007
Μηνύματα: 683
gnx will become famous soon enoughgnx will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια δεν τα λεω ετσι αυτα που λεω. Εχω 3 αυτοκινητα με Ι.Ο πινακιδες. Οτι σας λεει ο Γιαννης. Τωρα ειναι μεχρι 1983 και παει με το vin number και οχι το μοντελο και αλλα τετοια.
Άρα Δημήτρη, θα μπορούσα να βγάλω και τώρα ΙΟ για αυτό;

http://www.4startrade.com/BMW-635-CSi-For-Sale/

Πρώτη άδεια έχει 8 Αυγούστου του 1983. Τους εχω ρωτήσει για ημερομηνία παραγωγής αλλά δε μου έχουν απαντήσει ακόμα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #2960  
Παλιά 06-03-13, 10:32
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Δεν πας με αδεια αλλα με production date. Αμα ειναι του 83 ΕΥΚΟΛΑ!!!
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:27.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.