Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά X > Σειρά X - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-09-11, 22:17
Το avatar του χρήστη DiMiTrIs_
DiMiTrIs_ Ο χρήστης DiMiTrIs_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-12-2009
Μηνύματα: 679
DiMiTrIs_ will become famous soon enoughDiMiTrIs_ will become famous soon enough
3000?αμαν...φτανουν και για καγιεν και να δινεις κ σε μας τπτα!
__________________
τα bmw καινε,δεν πανε και πετανε κωλους!!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-09-11, 22:23
πζλοψο Ο χρήστης πζλοψο δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 01-09-2011
Μηνύματα: 8
πζλοψο is on a distinguished road
ευχαριστω.κ εγω καπου εκει το βλεπω κ θελω να ασχολιθω κ με το αμαξι,εννοω περιφεριακα κ εσωτερικα με τον καιρο,γτ προσωπικα πιστευω παρα τα χρονια του ειναι ομορφο αμαξικ γουσταρω να το φροντισω κλπ.κατι σαν χομπυ
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 01-09-11, 22:28
πζλοψο Ο χρήστης πζλοψο δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 01-09-2011
Μηνύματα: 8
πζλοψο is on a distinguished road
χαχα.φιλε dimitri δν ειμαι κανας λεφτας.ηλεκτρολογος εχω τελειωσει κ ακολουθω το επαγγελμα εδω κ 1 χρονο με τον πατερα μ κ ευυτυχως δουλεια εχει,οποτε γτ να μην το επιχηρησω στο κατω κατω για καμια πτωχευση παμε οποτε το πολυ πολυ να χασω το αμαξι στο τελος χαχα.(ξεφυγα λιγο απο το θεμα)
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 01-09-11, 22:36
Το avatar του χρήστη Stallion3.2
Stallion3.2 Ο χρήστης Stallion3.2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 704
Stallion3.2 has a spectacular aura aboutStallion3.2 has a spectacular aura aboutStallion3.2 has a spectacular aura about
Φίλε μου μην το πάρεις στραβά αλλά ΔΕΝ σου κάνει η Χ5.
Πρώτα απ'όλα μας λες ότι δεν είσαι φραγκάτος, οκ..δεν ειν'κακό και μακάρι να γίνεις στο μέλλον ΑΛΛΑ το Χ5 φτιάχτηκε για φραγκάτους..κοινώς θα καταντήσεις να μην την πας βόλτα γιατί δεν θα έχει να βάλεις βενζίνη (πάαααλι? θα λες...)...τα λάστιχα θα λες 'μα τώρα (προπερσυ) έσκασα 1500'... τα τέλη 1000 ευρά? ασφάλεια άλλα τόσα?καμιά έκτακτη εισφορά... υπολόγισε χαλαρότατα ένα τετραχίλιαρο το χρόνο μόνο τα πάγια..μετά: θες να κάνεις 15.000χλμ το χρόνο? με 17 λτ κατανάλωση? 2350λτχ1.8=4230 ευρώ για βενζίνες.... άρα φτάσαμε τα 8500 μόνο για το αμάξι... δηλαδή 708ευρώ το μήνα ΧΩΡΙΣ ΖΗΜΙΕΣ, για καφέ δεν θα βγείς?διακοπές δεν θα πας? θύμα του Χ5 θα είσαι?
__________________
SCATOLE TEDESCHE - MACCHINE ITALIANE<a href=http://img25.imageshack.us/my.php?image=gtam.jpg target=_blank><a href=http://img25.imageshack.us/img25/1485/gtam.jpg target=_blank>http://img25.imageshack.us/img25/1485/gtam.jpg</a></a>
www.TheItalianJob.gr
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 01-09-11, 22:56
πζλοψο Ο χρήστης πζλοψο δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 01-09-2011
Μηνύματα: 8
πζλοψο is on a distinguished road
εχεις δικιο αλλα φαντασου οτι για ολα τα υπολοιπα δν υπαρχει προβλημα.αν ημουν λεφτας 8α επερνα καινουργιο.με 1000 ευρω καθαρα μονο για το αμαξι νομιζω πως γινετε,κ σεβομαι την γνωμη σου.
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 01-09-11, 23:14
Το avatar του χρήστη DiMiTrIs_
DiMiTrIs_ Ο χρήστης DiMiTrIs_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-12-2009
Μηνύματα: 679
DiMiTrIs_ will become famous soon enoughDiMiTrIs_ will become famous soon enough
γιατι δ κοιτας στα ιδια λεφτα κυβικα κανενα ζ4 καμια 330 που ειναι κ νεανικα και σπορ;και λιγοτερο θα καινε και πιο γρηγορα θα πηγαινουν κ πιο ευελικτα θα ειναι!αυτα φιλικα!
__________________
τα bmw καινε,δεν πανε και πετανε κωλους!!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 01-09-11, 23:17
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από πζλοψο Εμφάνιση μηνυμάτων
εχεις δικιο αλλα φαντασου οτι για ολα τα υπολοιπα δν υπαρχει προβλημα.αν ημουν λεφτας 8α επερνα καινουργιο.με 1000 ευρω καθαρα μονο για το αμαξι νομιζω πως γινετε,κ σεβομαι την γνωμη σου.
1000ευρω ειναι μονο τα τελη.

αν μπορεις να δινεις (πετας) 8000 το χρονο για αμαξι σε 5 χρονια θα χεις δωσει 40.000

Μια καλη προκαταβολη για μικρο σπιτι...
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 01-09-11, 23:35
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
17800 ευρώ ετήσιο τεκμήριο.
880 ευρώ τέλη κυκλοφορίας.
520 ευρώ εισφορά (λόγω κυβισμού).
Ασφάλεια, άνετα 1000 ευρώ το χρόνο.
Χώρια την κατανάλωση που δεν έχεις σκεφτεί στα σίγουρα. 15 λίτρα/100km (λίγα είπα), με 1.65 το λίτρο περίπου...


Είσαι σίγουρος?
Σίγουρα είναι ωραίο αυτοκίνητο, αλλά τα πράγματα έχουν αλλάξει στον οικονομοτεχνικό τομέα τα τελευταία 2 έτη. Είναι κρίμα να ζοριστείς πολύ και να ψάχνεις να το πουλήσεις όσο όσο σε Γερμανία, Βουλγαρία, κλπ...που ούτε εκεί θα το παίρνουν γιατί δε θα είναι το diesel.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 02-09-11, 07:25
george316 Ο χρήστης george316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 803
george316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the rough
το Χ5 ειναι ενα πολυ δυνατο αυτοκινητο.εχω προσωπικη εμπειρια με αυτο διοτι το ειχε ιδιοκτητης στουντιο που συνεργαζομουν και ημαστε φιλοι.
με το καλο να το παρεις,αλλα σιγουρα θα πρεπει να σου πω το εξης.
ο κριστιαν που το ειχε,το εδωσε και πηρε ενα πορσε μποξερ s. απο θεμα καταναλωσης βενζινης μου ειπε το εξης χαρακτηριστικο...
-αδερφε...σωθηκα!!!
πλεον εχω δει σε μαντρες που τα δινουν και 10.000 ενω σε παρακαλανε κι ολας.και με ενα καλο παζαρι τα 8000 τα εχεις ανετα.αλλα πρεπει να υπολογισεις αυξημενα εξοδα συντηρησης..τωρα το ποσα βγαζεις,το ποσα θα σου τρωει...ουτε ειμαι ειδικος να σου πω,αλλα ουτε ειμαι και μεσα στη τσεπη σου.
τελευταια σου προτεινω να κοιταξεις πετρελαιο αντι βενζινη..
κλασεις ανωτερο απο θεμα καταναλωσης και συντηρησης.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 02-09-11, 07:39
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
παρε Χ5 και σε κανα δυο χρονια που θα το' χεις βαρεθει και θα το χεις πληρωσει αλλες 20 φορες θα στο παρω εγω με 2 χιλιαρικα να το χω να το βλεπω....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:46.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.