Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 12-11-11, 14:59
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Timos e30 Εμφάνιση μηνυμάτων
Έβαλα μοτέρ σαζμάν πλεξούδα εγκέφαλο από το 525. Το διαφορικό είναι του Ε30.
Χμμμ μπλεκονται τα πραγματα.Αν θυμαμαι καλα το σασμαν του 525 Ε34 εχει παρομοια κλιμακωση με τα Ε36.Ας μας βοηθησει καποιος εδω.Τα Ε30 εχουν μακρυ σασμαν αλλα κοντο διαφορικο.Εσενα λοιπον φοραει 4.10 ή 4.44.Λογικα δεν πρεπει να'χεις τελικη πανω απο 170-180χλμ τωρα ε?Αρα το 3.91 παλι κοντο θα σου πεσει οποτε ψαχνεις για 3.73 ή 3.6? οτιδηποτε....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 12-11-11, 15:51
Timos e30 Ο χρήστης Timos e30 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 06-11-2011
Μηνύματα: 10
Timos e30 is on a distinguished road
Εμένα φοράει 4.17 και η πεμτη ταχύτητα γεμίζει μπάμ και δεν φτάνει.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 13-11-11, 12:52
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Timos e30 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμένα φοράει 4.17 και η πεμτη ταχύτητα γεμίζει μπάμ και δεν φτάνει.
Μαλλον 4.27 εννοεις....τεςπα δεν μου απαντας στις υπολοιπες ερωτησεις για να βγαλουμε ακρη?Με το τσιγκελι στα βγαζω....... η απαντηση ''η 5η μου γεμιζει στο μπαμ'' ειναι τουλαχιστον αστεια και μπακαλιστικη και δεν βγαζει συμπερασματα.....Με υποθεσεις δεν κανουμε δουλεια...
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 13-11-11, 13:48
Timos e30 Ο χρήστης Timos e30 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 06-11-2011
Μηνύματα: 10
Timos e30 is on a distinguished road
Έχει ταμπελάκι το σαζμάν επάνω που λέει το βήμα του και γράφει 4.17. Όσο για την 5η που λέω οτι γεμίζει μπάμ εννοώ οτι είναι πολύ κοντή οπότε χρειάζομαι διαφορικό αλλά δεν ξέρω τι διαφορικό πρέπει να βάλω, με τι βήμα πρέπει να βάλω για να μην έχω πρόβλημα.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 13-11-11, 17:46
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Αντε παλι τα ιδια......ποσα βγαζει ρε αγορι η 3η σου στον κοφτη?Ποσα η 5η??Να μαντεψουμε θες?Το ταμπελακι μαλλον πανω στο διαφορικο ειναι οχι στο σασμαν....Αν δεν δωσεις λεπτομερειες δεν θ'ασχοληθει κανεις να κανει εικασιες.....Αν βαριεσαι να γραψεις,ασε το....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 13-11-11, 18:01
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Eνταξει ρε συ, μπορει να μην του πηγε το μυαλο να το δοκιμασει..

Τιμο αγόρι μου, βαρα μια 2α, 3η κοφτη οπως σου λεει ο Mike και γραψε τα αποτελεσματα..
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη E36 RULES!! : 13-11-11 στις 18:08
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 13-11-11, 18:15
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Eνταξει ρε συ, μπορει να μην του πηγε το μυαλο να το δοκιμασει..

Τιμο αγόρι μου, βαρα μια 2α, 3η κοφτη οπως σου λεει ο Mike και γραψε τα αποτελεσματα..
Εμ γι'αυτο τον ρωτησα πιο πριν τι τελικη βγαζει!Αλλα απαντά:''στο μπαμ γεμιζει η 5η'' και κατοπιν μου εξηγει τι σημαινει ''στο μπαμ'' λες και ζουμε στις σπηλιες εμεις.......Συγνωμη αν φανηκα επιθετικος....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 13-11-11, 18:22
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MikeT328E36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμ γι'αυτο τον ρωτησα πιο πριν τι τελικη βγαζει!Αλλα απαντά:''στο μπαμ γεμιζει η 5η'' και κατοπιν μου εξηγει τι σημαινει ''στο μπαμ'' λες και ζουμε στις σπηλιες εμεις.......Συγνωμη αν φανηκα επιθετικος....
Τι συγγνωμη μωρε..

Βασικά λεει οτι δεν του δουλεύει το κοντερ... Μήπως δεν μπορει να δει καν ποσα χλμ βγαζει!
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 13-11-11, 18:43
Το avatar του χρήστη naoume
naoume Ο χρήστης naoume δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-02-2008
Μηνύματα: 115
naoume is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι συγγνωμη μωρε..

Βασικά λεει οτι δεν του δουλεύει το κοντερ... Μήπως δεν μπορει να δει καν ποσα χλμ βγαζει!
πες τα ρε E36 RULES !!! ρε Μαικ τι να σε πει αφου ο ινακας ελεγχου ειναι ανακριβης.
Τιμο ενα gps θα σε σωσει,γιατι ο Μαικ χει δικιο...πρεπει να μας πεις τιμες!!
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 13-11-11, 19:28
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι συγγνωμη μωρε..

Βασικά λεει οτι δεν του δουλεύει το κοντερ... Μήπως δεν μπορει να δει καν ποσα χλμ βγαζει!
Μα το ξερω οτι δεν του δουλευει το κοντερ αλλα μπορει να δει σε συγκριση μ'ενα αλλο αμαξι,οποιοδηποτε.Κοφτη 2ας το Ε30 και ο αλλος διπλα ποσα γραφει το καντραν.Ετσι για να'χουμε ενα μπουσουλα να βοηθησουμε.Κι εμενα κοντο ειναι το διαφορικο(απο 250+ τελικη εχω πεσει στα 220) αλλα για τα δικα μου δεδομενα,δεν θα με χαλαγε να'ναι κοντυτερο.Κι αμα σου πω οτι γεμιζει στο μπαμ,θα ξερεις εσυ τι να μου προτεινεις να βαλω??Ασε που ο τυπακος εχει κανει τα παντρεματα της αρκουδας
Μοτερ-σασμαν απο 525 και διαφορικο απο 318 Ε30??.Ποιος μηχανικος στο προτεινε αυτο?Με τι αξονα μεταδοσης?
Τιμο ψαξτο πρωτα κι ελα να σε βοηθησουμε....δεν γινονται αυτα ετσι μπακαλιστικα....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stunt Mike : 13-11-11 στις 19:32
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.