Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Συντήρηση

Συντήρηση Εδώ συζητάμε όλα τα θέματα που έχουν σχέση με τη συντήρηση του αυτοκινήτου μας (service, επισκευές, φανοποιία)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 05-09-09, 02:43
wolfman Ο χρήστης wolfman δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-02-2005
Μηνύματα: 94
wolfman is on a distinguished road
Συνεργεία για service

Θα ήθελα να παρακαλέσω αν με πληροφορήσετε για Συνεργεία για service στα νότια προάστεια (Γλυφάδα, Αργυρούπολη, Ηλιούπολη, Αλιμο, Ελληνικό . Θα ήθελα να αφήσουμε τον Σπανό απέξω μιας και χρεώνει υπέρογκα την εργατώρα (66 Ευρώ) και οι καιροί είναι μάλλον χαλεποί...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 05-09-09, 10:38
mike_n Ο χρήστης mike_n δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 25-08-2009
Μηνύματα: 3
mike_n is on a distinguished road
Eγώ πηγαίνω το δικό μου στο Σίττα-Φλασκή στην Ελ.Βενιζέλου στο Μοσχάτο.Είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος και από τις τιμές αλλά και από την εξυπηρέτηση και την εργασία.Για τις τιμές που αφορά όλους μας το μονο που ξέρω να σου πω είναι φθηνότερος και από τον Σπανό και από τον Κουλούρη.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 06-09-09, 00:17
wolfman Ο χρήστης wolfman δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-02-2005
Μηνύματα: 94
wolfman is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mike_n Εμφάνιση μηνυμάτων
Eγώ πηγαίνω το δικό μου στο Σίττα-Φλασκή στην Ελ.Βενιζέλου στο Μοσχάτο.Είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος και από τις τιμές αλλά και από την εξυπηρέτηση και την εργασία.Για τις τιμές που αφορά όλους μας το μονο που ξέρω να σου πω είναι φθηνότερος και από τον Σπανό και από τον Κουλούρη.
Eκεί πήγαινα κι εγώ όταν έμενα στην Καλλιθέα. Τώρα όμως μετακόμισα στην Ανω Γλυφάδα. Το άσχημο είναι ότι μεταφέρθηκε και το συνεργείο του Βουδούρη που ήταν στην Αλίμου.
Αλλες ιδέες;
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 06-09-09, 22:01
Το avatar του χρήστη panagiotisE46ci
panagiotisE46ci Ο χρήστης panagiotisE46ci δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-05-2007
Μηνύματα: 568
panagiotisE46ci is on a distinguished road
eixa παει παλιοτερα και εγω στο εν λογο συνεργειο στην ΚΑΛΛΙΘΕΑ και για σερβις και για επισκευη σοβαρου τρακαρισματος . ακριβο ειναι και δεν θα το ξαναπαω .απο προσςπικοθ μπορω να σου πω πολλα.
__________________

Na εισαι καλος απεναντι στους ανθρωπους καθως ανεβαινεις ,γιατι θα τους συναντησεις ολους κατεβαινωντας...
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 07-09-09, 02:23
wolfman Ο χρήστης wolfman δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-02-2005
Μηνύματα: 94
wolfman is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panagiotisE46ci Εμφάνιση μηνυμάτων
eixa παει παλιοτερα και εγω στο εν λογο συνεργειο στην ΚΑΛΛΙΘΕΑ και για σερβις και για επισκευη σοβαρου τρακαρισματος . ακριβο ειναι και δεν θα το ξαναπαω .απο προσςπικοθ μπορω να σου πω πολλα.
Αν ξέρεις κάποια συνεργεία στην περιοχή μου θα ήθελα να με πληροφορήσεις γιατί πλησιάζω για service.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.