Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Διαβαστε το post και απαντηστε:Διαολι ή Αγγελακι
Διαολι 7 31,82%
Αγγελακι 15 68,18%
Ψήφισαν: 22. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 24-04-05, 12:14
Το avatar του χρήστη Elen
Elen Ο χρήστης Elen δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 27-10-2004
Μηνύματα: 20
Elen is on a distinguished road
Γενικώς εγώ πιστεύω πως δεν έχει σημασία το αμάξι του άλλου όποιας μάρκας και αν (ε, εντάξει όχι πάντα βέβαια) είναι γιατί ο άλλος μπορεί να έκανε τέτοιες βελτιώσεις όσο δεν τον παίρνει. Η Bmw είναι ένα αμάξι που έχει καθιερωθεί στο χώρο ως ''ανώτερης κλάσης'' χωρίς μετατροπές και το ''όνομά'' της το κέρδισε άξια!!! Γνώμη μου πάντα αλλά καλύτερα geo να δώσεις πόδι στο διαολάκι...
__________________
Life is 2fast 2furious!!!
  #12  
Παλιά 24-04-05, 12:20
Το avatar του χρήστη ks50:50
ks50:50 Ο χρήστης ks50:50 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2004
Μηνύματα: 269
ks50:50 is on a distinguished road
Ρε Γιώργο μπας και ήταν το τουρμπάτο 1,6 με τα 145 άλογα?
__________________
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ,
ΚΑΙ ΟΛΟ Ο ΑΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ,
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΥ ΟΛΟ ΘΕΛΩ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ,
ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑΤΑ ΠΟΛΛΑ.
  #13  
Παλιά 24-04-05, 13:22
Το avatar του χρήστη p_sE36
p_sE36 Ο χρήστης p_sE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-10-2004
Μηνύματα: 183
p_sE36 is on a distinguished road
Ειναι και θεμα στυλ θα ελεγα και οχι τοσο το ποιος παει λιγο πιο γρηγορα απ'τον αλλο, σκεψου να ειχες ενα 36αρι Μ3 και να σε περναγε ενα κωλοφτιαγμενο punto GT σε μια ευθεια.. τοτε τι θα σου ελεγε το διαβολακι? αντε πετα το? ας μη συγκρινουμε τα ασυγκριτα εστω κι αν μας φευγουν λιγο στο δρομο...
  #14  
Παλιά 24-04-05, 14:38
Το avatar του χρήστη Akaliptos
Akaliptos Ο χρήστης Akaliptos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-10-2004
Μηνύματα: 35
Akaliptos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xstassi
Σιγουρα θα ειναι και θα παραμεινει πιστο στις καταβολες του και οχι γεματο "ταξικα" κομπλεξ. Οταν θα καταλαβεις καποια στιγμη οτι ολα τα αυτοκινητα ειναι ιδια τοτε θα αισθανθεις και εσυ πολυ καλυτερα.Πιστεψε με, μετα απο 14 αυτοκινητα που εχω αλλαξει, νομιζω οτι μπορω να διαχωριζω το καλο απο το μετριο και το λειτουργικο απο το "εφετζιδικο"...Οποτε αν σε πειραζει το Χιουνται,σκεψου τι αυτοκινητο ειχες πριν απο το ΒMW σου και πες μου πως ενιωθες μεσα σε αυτο.

Φιλικα παντα..ενας γνωστης Tuscani
Φιλε xstassi εγω δεν ειχα σκοπο να προσβαλω ή να θιξω κανεναν.Το σχολιο που εκανα ηταν καθαρα με βαση την ποιοτητα και την αξιοπιστεια που εχουν τα 2 αυτοκινητα...και οχι με βαση τα "ταξικα κομπλεξ" (αν ημουν πλουσιος ισως και να ειχα τετοια κομπλεξ). Επισεις δεν πιστευω σε καμια περιπτωση πως ολα τα αυτοκινητα ειναι ιδια...υπαρχουν τα καλα και τα πολυ καλα.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TheCondor
Φιλε ακαλυπτε καπως ετσι σκεφτονται και αυτοι που εχουν φεραρι πορσε μαζερατι
Συμφωνω,καποιος που εχει φεραρι,μαζερατι,λαμποργκινι...τα BMW θα του φαινονται πολυ κατωτερα.

Φιλικα Akaliptos
__________________
Πισωκούνα...και άγιος ο θεός.
  #15  
Παλιά 24-04-05, 15:10
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Ωπα αδεφια.Μισο λεπτο.Καθε αλλο παρα κομπλεξ εχω,και αυτο με οποιοδηποτε αμαξι.Ολα αυτα που εγραψα ηταν σκεψεις που εκανα οταν ειδα απτον καθρεφτη μου τον τυπο απο πισω να γελαει ειρωνικα και να "μου κανει πλακα".Λες και ειχε κανει κανενα κατωρθωμα.Τελικα πρεπει να ενιωσε πολυ ευχαριστα αφου καταφερε να εχει ενα μαμα 316 Ε36.Μαλλον αυτος το ειχε το κομπλεξ.
Αλοιμονο αν δεν υπαρχουν Χιουνται πιο γρηγορα απτο δικο μου,ποσο μαλλον και τουρμπατα οπως εγραψε ενας φιλος.Απλως μου εκανε εντυπωση πως καταφερε να ακολουθει μεχρι τα 200 τη στιγμη που ηταν 1.6 καθως και το υφακι του οδηγου(ειτε τον λενε Τασο,ειτε Πανο,ειτε Νικο φιλε xstassi)
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #16  
Παλιά 24-04-05, 15:16
xstassi Ο χρήστης xstassi δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-04-2005
Μηνύματα: 47
xstassi is on a distinguished road
γιατι πολυ απλα το δικο μου τακτικα βγαζει 215 σε ευθεια και 224 σε μικρη κατωφερεια.... Τοσο απλα και με 18 αρες....
  #17  
Παλιά 24-04-05, 20:34
Το avatar του χρήστη Black5
Black5 Ο χρήστης Black5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-06-2004
Μηνύματα: 384
Black5 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από geo_2_2003
Ολα αυτα που εγραψα ηταν σκεψεις που εκανα οταν ειδα απτον καθρεφτη μου τον τυπο απο πισω να γελαει ειρωνικα και να "μου κανει πλακα".Λες και ειχε κανει κανενα κατωρθωμα.Τελικα πρεπει να ενιωσε πολυ ευχαριστα αφου καταφερε να εχει ενα μαμα 316 Ε36.Μαλλον αυτος το ειχε το κομπλεξ.
Ο τύπος με το χιουντάι έβαλε μιά κόντρα και κέρδισε. Δεν καταλαβαίνω γιατί να μην το χαρεί!!! Δεν νομίζω ότι έχει κόμπλεξ επειδή έχεις BMW. Kαι με Lada να έβαζε και κέρδιζε πάλι θα χαιρόταν. Γι αυτό έβαλε άλλωστε!! Δεν νομίζω ότι πρέπει να τα παίρνεις τόσο σοβαρά. Και να σε πέρασε ή και να γέλαγε τι έγινε? Πάντα υπάρχουν πιο γρήγοροι από σένα!
__________________
Ε34 525i
________
Δημήτρης

I'll be watching you!

http://www.wow-europe.com/en/
  #18  
Παλιά 24-04-05, 21:34
LeonE46Ci Ο χρήστης LeonE46Ci δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 01-10-2004
Μηνύματα: 13
LeonE46Ci is an unknown quantity at this point
Για καμια ευθεια μονο ειναι και τωρα που ειναι καινουριο,γιατι σε 2 χρονακια θα κανει σαν μισογεματος κουμπαρας απο τα τριξιματα.Αλλα ετσι κι αλλιως σαν Γερμανος θα επρεπε να κοιτας αφι ψηλου τους κοντοπιθαρους Κορεατες
  #19  
Παλιά 24-04-05, 21:45
Το avatar του χρήστη tasosbmwe30
tasosbmwe30 Ο χρήστης tasosbmwe30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-06-2004
Μηνύματα: 679
tasosbmwe30 is on a distinguished road
παιδια ηρεμηστε λιγο με τα χλμ που δειχνουν τα κοντερ σας(και εννοω τα αλλα αυτοκινητα οπως το χιουνται)....μπορει να δειχνουν τοσο,αλλα αυτο δεν σημαινει και πως πανε πραγματικα 215 ή 224 σε κατηφορα(οπως ειπε ο φιλος)....σημαινει απλα οτι κλεβει πολυ παραπανω το κοντερ τους!!!ετσι μου ελεγε και ο κολητος με ενα 307 1,6 που εχει οτι παει στην ευθεια 215 και σε
κατηφοριτσα 220 εντελως νορμαλ(καποια παιδια θα τον θυμονται γιατι ειχε ερθει σε μια μακαρονοσυντηση....ειναι το βραδυ που μας κατεβασαν τα παιδια στην παραλιακη επειδη δεν ξεραμε τον δρομο)....εεε (μολις κατεβαιναμε για Ναυπλιο και τα χωσαμε) πηγαιναμε διπλα-διπλα στην ευθεια και το δικο μου ειχε τερματησει στα 195-197 και το δικο του εγραφε 215......βγαλτε μονοι σας συμπερασμστα!!!!για να πω ομως και του στραβου το δικιο τα coupe πανε "καλα" τελικη....μια φορα που τα ειχα χωσει με το προηγουμενο μοντελο(με 3 ατομα αυτος κι εγω 2) ημασταν ακριβως διπλα μεχρι τα 195 δικα μου κοντερισια και του εφευγα με ρυθμο χελωνας(ευτυχως ειχα τοτε τις 14αρες και ακουμπαγε 205 κοφτη)!!!
  #20  
Παλιά 24-04-05, 23:13
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Επειδη δεν εγραψα τη γνωμη μου αγαπητε Γιωργο τη γραφω τωρα! Αν εχεις λεφτα αρκετα ακου το διολακι, αν οχι τοσα πολλα ακου -προσωρινα- το αγγελακι!
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:39.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.