Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιά 12-08-12, 08:38
Το avatar του χρήστη yiannis2002
yiannis2002 Ο χρήστης yiannis2002 δεν είναι συνδεδεμένος
I love scrap
 
Εγγραφή: 30-08-2006
Μηνύματα: 3.202
yiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really nice
Γιάννη κακώς χαλιέσαι. Το αυτοκίνητο αυτό δεν χαρίζεται. Γι αυτούς που ξέρουν η τιμή είναι από ΟΚ έως χαμηλή. Τα κοσμήματα δεν μπορούν να πουλιόνται στην τιμή των σκουπιδιών. Μακάρι να μπορούσα να το πάρω να το έχω μόνο να το βλέπω.
__________________
Παντελονίδειος Racing Team

Δεν μετριέται με άλογα η τρέλα.
  #62  
Παλιά 12-08-12, 11:27
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool ......

Ορκιζομαι οτι δεν χαλαστηκα καθολου,στο προσωπο του zoltan αντιστοιχει συγκεκριμενη μεριδα ανθρωπων που δεν την παλευουνε με τιποτα,δεν γινεται να αδιαφορεις παντα,τους βαζεις στη θεσουλα τους κι ολα καλα.

Το υφος του απο το πρωτο thread ητανε απαξιωτικο και αυτο που επρεπε να κανει ηταν να πει "ωραιο αλλα δεν εχω λεφτα να το αγορασω"......τα περι χωρις χαρτια,ο προηγουμενος μερακλης ιδιοκτητης και ο τωρινος τί;;;;

Λιγα του ειπα αλλα οταν πηρε τηλεφωνο ητανε με το εσεις και με το σας και του μιλησα πολυ straight και ξεκαθαρα,σε οτι εχω ιερο.

Ελαβε αυτο που επρεπε.
__________________
  #63  
Παλιά 12-08-12, 11:30
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Τώρα να κλείσει το thread ή όχι?

Εγώ δεν καταλαβαίνω...μιλήσατε τηλεφωνικά, ΔΕΝ έγινε πολιτισμένη συζήτηση, και άνοιξε το θρεντ ο ζολταν για ποιό λόγο?

Για να του επιβεβαιώσουν εδώ στο φόρουμ ότι το αυτοκίνητο όντως είναι κόσμημα και αξίζει τα χρήματα που ζητάει ο πωλητής, ή ότι πρέπει να συζητήσουμε το θέμα ώστε να πειστεί ο lunatic να το δώσει όσο όσο?

Υ.Γ. Γιάννη, να κανονίσουμε να κάτσουν στα καθίσματα (και όλα μαζί) 3-4 γνωστοί να το δώσεις μετά 50χιλ
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
  #64  
Παλιά 12-08-12, 11:43
Το avatar του χρήστη grigoris_E46
grigoris_E46 Ο χρήστης grigoris_E46 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 18-03-2005
Μηνύματα: 37
grigoris_E46 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic1
Το υφος του απο το πρωτο thread ητανε απαξιωτικο και αυτο που επρεπε να κανει ηταν να πει "ωραιο αλλα δεν εχω λεφτα να το αγορασω"......τα περι χωρις χαρτια,ο προηγουμενος μερακλης ιδιοκτητης και ο τωρινος τί;;;;
χωρις να ξέρω το lunatic οσον αφορά το θέμα μερακλής παραθέτω το link..

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...read.php?t=235

κρυφές πληροφορίε λένε οτι o lunatic ίσως πήρε μέρος στη σχεδιαση και κατασκευή του Μ3 Ε30. Αν όχι, τότε μιλάμε για μερακλή ιδιοκτήτη, απλό είναι.
__________________
Ο γιατρός μου είπε να πίνω ένα ποτό την ημέρα... Και το βράδυ όσα προλαβαίνω...
  #65  
Παλιά 12-08-12, 12:49
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
Εάν αξίζει το αμάξι τα λεφτά του το ξέρουμε και μακάρι να βρεθεί ιδιοκτήτης που θα το φροντίζει όπως οι προκατοχοί του,πέρα απο αυτό νομίζω ότι το θέμα έχει ξεφύγει αρκετά.
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
  #66  
Παλιά 12-08-12, 15:51
kplc16 Ο χρήστης kplc16 δεν είναι συνδεδεμένος
Νίκος ο Όμορφος
 
Εγγραφή: 08-05-2008
Μηνύματα: 979
kplc16 will become famous soon enoughkplc16 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τώρα να κλείσει το thread ή όχι?

Εγώ δεν καταλαβαίνω...μιλήσατε τηλεφωνικά, ΔΕΝ έγινε πολιτισμένη συζήτηση, και άνοιξε το θρεντ ο ζολταν για ποιό λόγο?

Για να του επιβεβαιώσουν εδώ στο φόρουμ ότι το αυτοκίνητο όντως είναι κόσμημα και αξίζει τα χρήματα που ζητάει ο πωλητής, ή ότι πρέπει να συζητήσουμε το θέμα ώστε να πειστεί ο lunatic να το δώσει όσο όσο?

Υ.Γ. Γιάννη, να κανονίσουμε να κάτσουν στα καθίσματα (και όλα μαζί) 3-4 γνωστοί να το δώσεις μετά 50χιλ
+1000. Γι αλλη μια φορα ο server δε με αφηνει να σου αφησω θετικη. να αρχισουμε ολοι μαζι τη γκρινια και τη ψυχολογικη βια στο Γιαννη μπας και πουλησει το αμαξι του στα 2000 ευρω με 24 ατοκες δοσεις.
__________________
Θα τουρμπιστω απο το παραθυρο!
  #67  
Παλιά 12-08-12, 16:51
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Εγω καταλαβα οτι δεν ηξερε οτι το αμαξι ηταν του Lunatic (και ισως οτι ειναι και μελος εδω, να μην το γνωριζε)..
Μιλησαν στο τηλ.. και μετα ανοιξε το θρεντ ο Ζολταν..
__________________
  #68  
Παλιά 12-08-12, 20:43
zoltan Ο χρήστης zoltan δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 29-10-2008
Μηνύματα: 30
zoltan is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω καταλαβα οτι δεν ηξερε οτι το αμαξι ηταν του Lunatic (και ισως οτι ειναι και μελος εδω, να μην το γνωριζε)..
Μιλησαν στο τηλ.. και μετα ανοιξε το θρεντ ο Ζολταν..
\
Aκριβώς αυτό...

Κατά τα άλλα σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα. Άντε γεια.
(Btw, φήμες λένε πς ως το Πλωμάρι κάνει τρελή πασιέντζα με Ζαρντάν).
  #69  
Παλιά 12-08-12, 21:14
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile ......

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω καταλαβα οτι δεν ηξερε οτι το αμαξι ηταν του Lunatic (και ισως οτι ειναι και μελος εδω, να μην το γνωριζε)..
Μιλησαν στο τηλ.. και μετα ανοιξε το θρεντ ο Ζολταν..
Aκριβως ετσι,δεν εχει σημασια ομως ειτε ειμαι μελος ειτε δεν ειμαι μελος εδω,ο τροπος σκεψης ειναι το προβλημα εδω.

Κλειδωστε το αν θελετε παιδια,δεν υφισταται λογος υπαρξης πλεον απο την στιγμη που δεν αναγνωριζει κιολας το λαθος του να κριτικαρει κατι πισω απο το τηλεφωνο ΑΣΧΕΤΑ αν ειμαι μελος εδω,θα μπορουσε να το κανει και να απαξιωσει πισω απο το τηλεφωνο ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝ ΔΕΙ το αμαξι του οποιουδηποτε,για αυτο λεω για τροπο σκεψης αλλα φαινεται οτι δεν το αντιλαμβανεται ακομη και τωρα.

Ελπιζω να μην σας δημιουργησα προβλημα παιδια,με ξερετε χρονια και το υφος τγν post μου τοσα χρονια αλλα αν ψαξει καποιος παλαιοτερα post μου θα δει οτι παντα επμενω να αφησουμε τα πληκτρολογια και τα τηλεφωνα και να πηγαινουμε απο κοντα να βλεπουμε,δεν ειναι υποχρεωτικο να αρεσει σε ολους αυτο που πουλαμε αλλα βλεπουμε και μετα κρινουμε.

Βεβαια και πανω απο ολα,ο καθενας πουλαει οσο θελει και γουσταρει και το οτι καποιος πουλαει δεν σημαινει οτι απαραιτητα "πεθαινει-χανεται" και πρεπει να πουλησει οσο-οσο.Ειναι ακριβο για την τσεπη σου;;;;Προχωρα παρακατω.....δεν εχεις πολλες επιλογες;;;Μαλλον πρεπει να αρχισεις να σκεφτεσαι να πληρωσεις αυτο που σου φαινεται ακριβο και προφανως ηοι περιορισμενες επιλογς πληρωνονται......εκτος και αν λογω κρισης-πραγματικοτητας κατα zoltan πρεπει να πουλαμε ολοι τσαμπα για να αγορασουνε καποιοι κουτοπονηροι.

Over and out απο εμενα,εκτος και αν δοθει συνεχεια.Εγινα ξεκαθαρος πιστευω.
Sorry και παλι αν ξεφυγα και καπου αν και συγκρατηθηκα....οσο μπορουσα.
__________________
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:27.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.