Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 13-05-10, 15:06
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Επειδή ξέρω που το πας. Από stock 335 καλύτερο χαχαχα

Έχει διαφορές στα σημεία που κάνουν το σύνολο πολύ καλύτερο ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 13-05-10, 15:26
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Spanti Εμφάνιση μηνυμάτων
πάντως έχουμε θεοποιήσει την CSL...μια ερώτηση θέλω να κάνω..

αν δεν φόραγε τα pilot cup τι χρόνο υπολογίζετε ότι θα έκανε στο Ring?
Παρ'ολο που ειμαι ενας απο αυτους που το θεοποιουν αυτο το αμαξι,ειμαι βλαμμενος γιατι το θεοποιω λογω εισαγωγης Α/Ν και θορυβου.Κατα τα άλλα αυτη την ερωτηση την εχω κανει και εγω απειρες φορες στον εαυτο μου και σε αλλους,αλλά καθε φορα η απαντηση ειναι αποστομωτικη....Ετσι εβγαινε,δεν τα εβαλε καποιος εκ των υστερων...

Παντως πραγματικα,θεωρω οτι θα ηταν πανω απο 8 λεπτα,μην πω και κοντα στο απλο Μ3 με συμβατικα λαστιχα
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 13-05-10, 15:26
Spanti Ο χρήστης Spanti δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-09-2007
Μηνύματα: 172
Spanti is on a distinguished road
δεν το πάω σε 335..
το πάω σε μαμά Μ3 ε92..αν της βάλεις τα συγκεκριμένα semi με βάση το 8,05 που κάνει στο ρινγκ πόσο θα κατέβει ο χρόνος?
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 13-05-10, 15:29
Spanti Ο χρήστης Spanti δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-09-2007
Μηνύματα: 172
Spanti is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρ'ολο που ειμαι ενας απο αυτους που το θεοποιουν αυτο το αμαξι,ειμαι βλαμμενος γιατι το θεοποιω λογω εισαγωγης Α/Ν και θορυβου.Κατα τα άλλα αυτη την ερωτηση την εχω κανει και εγω απειρες φορες στον εαυτο μου και σε αλλους,αλλά καθε φορα η απαντηση ειναι αποστομωτικη....Ετσι εβγαινε,δεν τα εβαλε καποιος εκ των υστερων...

Παντως πραγματικα,θεωρω οτι θα ηταν πανω απο 8 λεπτα,μην πω και κοντα στο απλο Μ3 με συμβατικα λαστιχα
αυτό ακριβώς θέλω να πω..
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 13-05-10, 15:29
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Ο ΒMW POWER ειχε βαλει το χρονο της Μ3 Ε92 στο ρινγκ με ιδια λαστιχα με της CSL...θα το βρω και θα σου πω
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 13-05-10, 15:35
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Εδω το συγκεκριμενο ποστ
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...19&postcount=8

και εδω το θρεντ
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=24137
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 13-05-10, 15:46
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Φουντωτικό αυτό το όχημα είναι μόνο για όσους αρέσκονται στα tech sheets... το βάρος από μόνο του αρκεί για να φάει άκυρο από μένα, όταν δηλώνουν μια lightweight track oriented κατασκευή. Μην μπερδεύετε το CSL με το GTS. Το CSL ήταν μια ειδική κατασκευή, με το δικό της ξεχωριστό χαρακτήρα, φτιαγμένη με πολύ μεράκι, γεμάτη πάθος, συναίσθημα, και αυτά τα ιστορικά για την ΒΜW διακριτικά CSL. Το GTS είναι μια πανάκρβη μαούνα, ξεγυμνωμένη χωρίς να προσφέρει τίποτα στην ουσία, με πολλά aftermarket πράγματα απλά ρυθμισμένα από την BMW. Από τα καθίσματα και τα εσωτερικά πάνελ στο CSL, μέχρι και την τιμή της, είναι ξεκάθαρο ότι οι άνθρωποι δεν επιχείρησαν να φτιάξουν απλά μια βελτιωμένη Μ3 πίστας, άλλα ένα μοναδικό όχημα, με μόνο σκοπό να διεγείρει όλες τις αισθήσεις. Η CSL έγινε μύθος, λόγω του 7.50 στο Ring, όμως δεν παραμένει μύθος για αυτό, αλλά επειδή ο κόσμος έχει συνηδειτοποιήσει ότι δεν άλλη μια BMW, ούτε καν άλλη μια ///Μ, αλλά κάτι Ανώτερο. Ξεπεράστε/προσπεράστε το GTS, υπάρχουν πολλοί που μπορούν να φτιάξουν/εξελίξουν μια αντίστοιχη Ε92 Μ3, κανείς όμως δεν μπορεί να φτιάξει μια CSL.
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 13-05-10, 15:46
Spanti Ο χρήστης Spanti δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-09-2007
Μηνύματα: 172
Spanti is on a distinguished road
Προσπαθώ να διαβάσω το άρθρο αλλά τα γερμανικά μου με προδίδουν
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 13-05-10, 15:49
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Ωραίος ο Γιώργος!!!

Δεν μπορώ να καταλάβω τι πάθατε και δεν κ@υλ**#@$ τρελά!!!!

Γιατί έχετε τρελαθεί με το GT2 RS τόσο πολύ που και αυτό είναι μόνο 70 κιλά ελαφρύτερο από το GT2??

Δηλαδή πρέπει να έχει 600+ άλογα το εργαλείο για να το γουστάρουμε????

Δεν είδα κανέναν να αναφέρει τίποτε για το κόστος του GT2 RS στο αντίστοιχο thread ή μήπως σας φαίνονται λίγα τα 237.000 για το συγκεκριμένο????
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 13-05-10, 15:52
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Εκει ομως Δημητρη τιθεται το εξης ερωτημα???
Εχεις δει πολλες δυνατες Porsche να ειναι φτηνες??
Η απαντηση σχετικα ευκολη...

Οταν ομως τιθεται το ερωτημα:
Εχεις δει πολλες δυνατες BMW εξωφρενικα ακριβες???
Εκει υπαρχει δυσκολια...

Γενικοτερα παντως,οταν υπαρχουν αλογα,το βαρος ολο και το προσπερναμε....(βλ. Μ5 Ε60)
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:48.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.