Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 18-01-09, 22:50
Το avatar του χρήστη Sp!ros G
Sp!ros G Ο χρήστης Sp!ros G δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2006
Μηνύματα: 1.153
Sp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of light
Απ`οτι καταλαβα εισαι διατεθειμενος να ξοδεψεις αρκετα χρηματα για τη βελτιωση του αυτοκινητου σου.

Εξωτερικα θα σου προτινα να το κανεις ολο M-Pack,δοκιμασμενο και πετυχημενο!!Μηχανικα ολο Μ3

και οτι περισεψει χρηματικα απο το look M3 που θα εβαζες,το τουρμπιζεις!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 18-01-09, 22:54
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
ρε παιδια να πω κι εγω κατι, χωρις να βαρεσετε...
αφου ο ανθρωπος απεκτησε οικογενεια (να τη χαιρεσαι φιλε μου, αυτα ειναι τα σημαντικα και τα ωραια...), γιατι να μην το κανει 330 touring, να εχει και χωρους...
και μαλιστα αν θα μπει στον κοπο να το κανει και τετρακινητο, να εχει επιπλεον ασφαλεια οταν βαζει μεσα την οικογενεια...
τι, Μ3 τωρα... το σουμαχερ θα κανει?

Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 18-01-09, 22:55
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
εγω παντως βασιλη αν ειχα δυνατοτητα να το κανω Μ3 και ειδικα smg θα το εκανα.επισης να πω οτι εχω δει facelift το οποιο εχει γινει φουλ Μ3 αλλα εχουν παραμεινει τα μπροστα φαναρια του και μαλιστα το ειδα στο αιγαλεω.οποτε μπιλ αμα αντεχει η τσεπη σου και αμα αντεχεις να το αποχωριστεις για λιγο καιρο το αμαξι σου τοτε βουρ για Μ3.μονο προσοχη με τα πραγματα που θα επιλεξεις
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 18-01-09, 22:59
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε παιδια να πω κι εγω κατι, χωρις να βαρεσετε...
αφου ο ανθρωπος απεκτησε οικογενεια (να τη χαιρεσαι φιλε μου, αυτα ειναι τα σημαντικα και τα ωραια...), γιατι να μην το κανει 330 touring, να εχει και χωρους...
και μαλιστα αν θα μπει στον κοπο να το κανει και τετρακινητο, να εχει επιπλεον ασφαλεια οταν βαζει μεσα την οικογενεια...
τι, Μ3 τωρα... το σουμαχερ θα κανει?

τοι λαι ραι φοιλαρακοι γοιατοι να μοιν τω κανοι Χ5 να ποιγενοι κε στα χιωνια?

sorry για το off-topic
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 18-01-09, 23:00
Το avatar του χρήστη VanVIC
VanVIC Ο χρήστης VanVIC δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-09-2004
Μηνύματα: 2.948
VanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε παιδια να πω κι εγω κατι, χωρις να βαρεσετε...
αφου ο ανθρωπος απεκτησε οικογενεια (να τη χαιρεσαι φιλε μου, αυτα ειναι τα σημαντικα και τα ωραια...), γιατι να μην το κανει 330 touring, να εχει και χωρους...
και μαλιστα αν θα μπει στον κοπο να το κανει και τετρακινητο, να εχει επιπλεον ασφαλεια οταν βαζει μεσα την οικογενεια...
τι, Μ3 τωρα... το σουμαχερ θα κανει?

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/141063
Δεν είναι touring αλλά είναι Χi και είναι και full extra και είναι και του "δικού μας" deepblue.
Για οικογενειάρχη με "ανησυχίες" είναι πολύ καλή περίπτωση.
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 18-01-09, 23:03
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
μπραβο, αυτο ελεγα.
τετρακινητο και bmw. οτι καλυτερο.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 18-01-09, 23:04
takism3 Ο χρήστης takism3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-11-2006
Μηνύματα: 166
takism3 is an unknown quantity at this point
......

M φιλε μου...Μ.... μια φορα το φτιαχνεις και αν δε το δωσεις και ποτε ακομα πιο αποφασιστηκα Μ..... κι ας μην ειναι original εσυ θα εχεις ενα Μ3....με τα ολα του ...και 100 αλογα παραπανω απο το 330.....Μ δαγκωτο μιας και ειμαι fun........
__________________
m3
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 18-01-09, 23:05
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Προσωπικα δε θα εμπιστευομουν κανεναν στην ελλαδα(περαν της αντιπροσωπειας αλλα δεν ξερω αν το αναλαμβανει) να μετατρεψει ενα απλο καμπριο σε Μ3....Εδω με το 330 θα χασεις τον υπνο σου...ακου που σου λεω....Ξερω ανθρωπους που πετυχαν και τα χρηματα τους επιασαν τοπο(van vic,deepblue κλπ.) και αλλους που κοπανανε το κεφαλι τους(δε λεω ονοματα)...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 18-01-09, 23:26
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
χιλια ευχαριστω για την αμμεση ανταποκριση ρε παιδια........
ωστοσο που να παω για να παρω προσφορες?????
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 18-01-09, 23:29
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
βασιλη θα σου προτεινα να πας σε αντιπροσωπεια καταρχην να ρωτησεις.ρωτα και τους βαγγεληδες γιατι εκει που εχουν κανει τη μετατροπη ειναι καλος σε αυτα.αν βεβαια δεν εχεις προβλημα με την αποσταση.παντως καλυτερα να δωσεις κατι παραπανω και να εισαι πιο σιγουρος
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:42.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.