Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #161  
Παλιά 13-10-14, 21:03
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από compact Εμφάνιση μηνυμάτων
το τηλεφωνο του παιδιου που φτιαχνει τα τιμονια.6932646582 Μιχαλης.
Απο εδω το βρηκα και εγω παιδια. Απο τον Κωστη παραπανω.
Απάντηση με παράθεση
  #162  
Παλιά 04-11-14, 07:33
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
εφτιαξα και γω την κυριακη το τιμονι μου στον μιχαλη.
ναπα δερμα με τριχρωμη κλωστη με κοστος 80ε.αξιζε η αναμονη 2,5 ωρες!
πολυ καλο αποτελεσμα και η τιμη που καλη αν υπολογισετε οτι η πιο φτηνη τιμη αμεσως μετα (μετα απο ερευνα αγορας) ηταν 110ε.(παλι χωρις αποδειξη οποτε...).
θα βαλω και καμια φωτο αργοτερα...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #163  
Παλιά 04-11-14, 20:37
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg DSC_0068.jpg (280,1 KB, 109 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg DSC_0069.jpg (277,3 KB, 83 εμφανίσεις)
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #164  
Παλιά 04-11-14, 20:55
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατι μου θυμιζει, κατι μου θυμιζει...
Απάντηση με παράθεση
  #165  
Παλιά 05-11-14, 00:13
Το avatar του χρήστη bmw318is
bmw318is Ο χρήστης bmw318is δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-10-2009
Μηνύματα: 59
bmw318is is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
εφτιαξα και γω την κυριακη το τιμονι μου στον μιχαλη.
ναπα δερμα με τριχρωμη κλωστη με κοστος 80ε.αξιζε η αναμονη 2,5 ωρες!
πολυ καλο αποτελεσμα και η τιμη που καλη αν υπολογισετε οτι η πιο φτηνη τιμη αμεσως μετα (μετα απο ερευνα αγορας) ηταν 110ε.(παλι χωρις αποδειξη οποτε...).
θα βαλω και καμια φωτο αργοτερα...
Το σαββατοκύριακο που μας πέρασε βρέθηκα στην Αθήνα για τον γάμο ενός ξαδέρφου μου και βρήκα την ευκαιρία να ανανεώσω το φθαρμένο τύπου αλκαντάρα δέρμα του τιμονιού μου. Έτσι συνεννοήθηκα τηλεφωνικά με τον Μιχάλη, του πήγα το τιμόνι μου την Παρασκευή και το παρέλαβα έτοιμο την Κυριακή το πρωί. Μαζί με το αλκαντάρα πού άλλαξα ο Μιχάλης μου πρόσθεσε και τα thumb rests και μπορώ να πω ότι το αποτέλεσμα είναι εφάμιλλο εργοστασιακών υλοποιήσεων. Όταν πήγα την Κυριακή το πρωί να πάρω το τιμόνι κάτω από το σπίτι του Μιχάλη παρατήρησα ένα πανέμορφο τετράπορτο E36 το οποίο δεν είχε τιμόνι και η πρώτη σκέψη που πέρασε από το μυαλό μου ήταν ότι ο Leo328 ήρθε να φτιάξει το δικό του τιμόνι. Τελικά είχα δίκιο όπως φαίνεται! Πάντως Leo από κοντά το 328 σου είναι πολύ ομορφότερο από τις φωτογραφίες και με αυτές τις ζάντες είναι ακόμα καλύτερο Συγχαρητήρια για την δουλειά που έχεις κάνει στο αυτοκίνητο σου, το αποτέλεσμα σε δικαιώνει! Φυσικά συγχαρητήρια και στον Μιχάλη για την δική του δουλειά.
Απάντηση με παράθεση
  #166  
Παλιά 05-11-14, 07:49
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw318is Εμφάνιση μηνυμάτων
Το σαββατοκύριακο που μας πέρασε βρέθηκα στην Αθήνα για τον γάμο ενός ξαδέρφου μου και βρήκα την ευκαιρία να ανανεώσω το φθαρμένο τύπου αλκαντάρα δέρμα του τιμονιού μου. Έτσι συνεννοήθηκα τηλεφωνικά με τον Μιχάλη, του πήγα το τιμόνι μου την Παρασκευή και το παρέλαβα έτοιμο την Κυριακή το πρωί. Μαζί με το αλκαντάρα πού άλλαξα ο Μιχάλης μου πρόσθεσε και τα thumb rests και μπορώ να πω ότι το αποτέλεσμα είναι εφάμιλλο εργοστασιακών υλοποιήσεων. Όταν πήγα την Κυριακή το πρωί να πάρω το τιμόνι κάτω από το σπίτι του Μιχάλη παρατήρησα ένα πανέμορφο τετράπορτο E36 το οποίο δεν είχε τιμόνι και η πρώτη σκέψη που πέρασε από το μυαλό μου ήταν ότι ο Leo328 ήρθε να φτιάξει το δικό του τιμόνι. Τελικά είχα δίκιο όπως φαίνεται! Πάντως Leo από κοντά το 328 σου είναι πολύ ομορφότερο από τις φωτογραφίες και με αυτές τις ζάντες είναι ακόμα καλύτερο Συγχαρητήρια για την δουλειά που έχεις κάνει στο αυτοκίνητο σου, το αποτέλεσμα σε δικαιώνει! Φυσικά συγχαρητήρια και στον Μιχάλη για την δική του δουλειά.
Πω πω ρεζιλι εγινα...ηταν μες στην μπιχλα..σημερα πλενομαστε..σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια...ενα καινουργιο δερμα θελουν και τα καθισματα παντως για να τελειοποιηθει...βαλε και καμια φωτο απο το τιμονι σου να δουμε πως στο εφτιαξε..
υ.γ. επηρεαστηκα απο το αποτελεσμα που εκανε στον στελιο μπορω να πω..
του πα του μιχαλη καντο οπως του στελιου με το Ζ4!
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #167  
Παλιά 05-11-14, 08:26
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Καλορίζικες οι τιμονάρες σας ρε τούμπανα!! Tελικά κάνει καλή δουλειά αυτός ο μπαγάσας!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
...ενα καινουργιο δερμα θελουν και τα καθισματα παντως για να τελειοποιηθει...
Πιο πιθανό είναι η Ελλάδα να φτάσει την οικονομία της Κίνας παρά να σταματήσει ο LEO μπαξίματα!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #168  
Παλιά 12-01-15, 19:46
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Απλά Στέλιο η δουλειά μπορεί να είναι τέλεια (δεν το αμφισβητώ αυτό) απλά το δέρμα ΔΕΝ είνι της BMW που κάνει μέσα τις ζάρες!!!
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #169  
Παλιά 13-01-15, 09:21
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Ο Κώστας (στο 2o post) έβαλε δέρμα με τις ζάρες

__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #170  
Παλιά 14-01-15, 14:45
Το avatar του χρήστη peter79
peter79 Ο χρήστης peter79 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 1.050
peter79 has a spectacular aura aboutpeter79 has a spectacular aura about
εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως καταφέρνετε και βγάζετε τα τιμόνια και τα πηγαίνετε...
δεν φομάστε τυχόν πρόβλημα με αερόσακους κλπ?

απο την άλλη όλη αυτή η ταλαιπωρία του να το βγάλω μόνος με οτι ρίσκο έχει αυτό, να το παω, να πάω να το ξαναπάρω και να το ξαναβάλω μόνος με αποτρέπει απο το οτιδήποτε...

τελικά το κόστος είναι ΤΟΣΟ μεγάλο για να το κάνεις κάπου αλλού και με την εγγύσή της επισκευής?

απλά θέτω ερωτήσεις...
__________________
Don't drive fast, just fly low!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:53.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.