Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 08-11-13, 15:13
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Λοιπόν η προσωπική εμπειρία είναι από sprint στην M pack ανάρτηση του Ε46 330i.
Τα αμορτισέρ μετά από λίγα χλμ. max 15.000 πέθαναν! ήταν χειρότερα από τα μαμά που έβγαλα με 80.000χλμ. από το αυτοκίνητο.

Ακριβώς τα ίδια σε:
Ε36 325
Ζ3 M
Ε46 coupe 2,2

Στο πρώτο μου αυτοκίνητο, Golf III GTI τα Bilstein με Eibach ήταν τέλεια
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 08-11-13, 16:09
Το avatar του χρήστη LefterisK
LefterisK Ο χρήστης LefterisK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 697
LefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura about
μαλιστα, οποτε μακρυα με λιγα λογια. μου αρεσει που διαφημιζονται οτι αντεχουν για 60-80κ και μετα τα κανεις επισκευη. και εβαλες και τα κιτρινα σπριντ που αν θυμαμαι καλα ειναι κ τα χοντρομπουκαλα σε σχεση με τα σπορτ. φιλος τα ειχε βαλει αυτα σε συνδυασμο με ελατηρια vogland σε ιταλιδα και του ξεκολλησε το παρμπριζ μετα απο λιγο καιρο (αρχισε στα καλα καθουμενα να ακουει ψιλοτριγμους και να βαζει νερα απο μια ακρη χωρις να ειχε αλλαξει ποτε του παρμπριζ) και αν θυμαμαι καλα γυρισε σε κονι
__________________
Η BMW οδηγείται σαν να την έχεις μόλις κλέψει...
E90 Montego Blue 320i N46B20
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 12-11-13, 08:45
Το avatar του χρήστη peter79
peter79 Ο χρήστης peter79 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 1.050
peter79 has a spectacular aura aboutpeter79 has a spectacular aura about
sachs performance me eibach pro kit ελατήρια έχω δοκιμάσει σε Ε90 με θετικές εντυπώσεις...
__________________
Don't drive fast, just fly low!
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 12-11-13, 18:46
Το avatar του χρήστη topmar
topmar Ο χρήστης topmar δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2008
Μηνύματα: 981
topmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από peter79 Εμφάνιση μηνυμάτων
sachs performance me eibach pro kit ελατήρια έχω δοκιμάσει σε Ε90 με θετικές εντυπώσεις...
Για πες περισσότερα για τα sachs performance......με τα εργοστασιακά ελατήρια δεν μπαίνουν? Τα έχω βάλει στο μάτι, σε αντικατάσταση των Sachs Super Touring που φοράει ήδη τώρα......
__________________
Πρώην κάτοχος BMW E90 320d Stage 1 (217HP).... Νυν κάτοχος VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi 300HP (Stage 1) R-Line DSG7 7seater
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 14-11-13, 12:08
Το avatar του χρήστη peter79
peter79 Ο χρήστης peter79 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 1.050
peter79 has a spectacular aura aboutpeter79 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από topmar Εμφάνιση μηνυμάτων
Για πες περισσότερα για τα sachs performance......με τα εργοστασιακά ελατήρια δεν μπαίνουν? Τα έχω βάλει στο μάτι, σε αντικατάσταση των Sachs Super Touring που φοράει ήδη τώρα......
sachs performance αν δεν κάνω λάθος είναι τα αμορτισέρ της γνήσιας BMW Performance ανάρτησης. γιαυτό τα δοκίμασα και έμεινα πολύ ΟΚ!

άνετο και ταυτόχρονα δίνει στο αμάξι ένα τόνο στιβαρότητας και σωστού πατήματος.
__________________
Don't drive fast, just fly low!
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 14-11-13, 12:16
Το avatar του χρήστη topmar
topmar Ο χρήστης topmar δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2008
Μηνύματα: 981
topmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από peter79 Εμφάνιση μηνυμάτων
sachs performance αν δεν κάνω λάθος είναι τα αμορτισέρ της γνήσιας BMW Performance ανάρτησης. γιαυτό τα δοκίμασα και έμεινα πολύ ΟΚ!

άνετο και ταυτόχρονα δίνει στο αμάξι ένα τόνο στιβαρότητας και σωστού πατήματος.
Έχεις pm...
__________________
Πρώην κάτοχος BMW E90 320d Stage 1 (217HP).... Νυν κάτοχος VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi 300HP (Stage 1) R-Line DSG7 7seater
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 29-11-13, 19:36
glxakias Ο χρήστης glxakias δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-11-2013
Μηνύματα: 43
glxakias is on a distinguished road
Αν αποφασίσεις να αλλάξεις την ανάρτηση σου και θέλεις να πουλήσεις την παλιά κάνε μου ένα πμ ευχαριστώ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.