Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 18-11-09, 00:37
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
δηλαδη ρε φιλοι τα φαναρια τα DEPO που εχουν προτζεκτορες και ενα καλο κιτ ξενον τι προβλημα σας κανει στην λειτουργια και στην τοποθετηση του?
εγω αυτα εχω βαλει,τα εχουν δει και σε συνεργειο και σε δρομο και ειναι μια χαρα.
ουτε κοψε-ραψε ουτε τπτ ξερυθμισματα,μια χαρα δουλευουν ,επισης εννοειται και η ρυθμιση πανω κατω .
κοστος ξαναλεω 250 τα φαναρια και οσο κανει ενα κιτ ξενον.
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 18-11-09, 02:39
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
Υπαρχουν και για κομπακτ αυτα?Που μπορουμε να τα βρουμε?
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 18-11-09, 22:48
Το avatar του χρήστη zoikarios
zoikarios Ο χρήστης zoikarios δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-08-2007
Μηνύματα: 65
zoikarios is on a distinguished road
Arrow

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KATSARAIOS Εμφάνιση μηνυμάτων
δηλαδη ρε φιλοι τα φαναρια τα DEPO που εχουν προτζεκτορες και ενα καλο κιτ ξενον τι προβλημα σας κανει στην λειτουργια και στην τοποθετηση του?
εγω αυτα εχω βαλει,τα εχουν δει και σε συνεργειο και σε δρομο και ειναι μια χαρα.
ουτε κοψε-ραψε ουτε τπτ ξερυθμισματα,μια χαρα δουλευουν ,επισης εννοειται και η ρυθμιση πανω κατω .
κοστος ξαναλεω 250 τα φαναρια και οσο κανει ενα κιτ ξενον.

Πανω σε αυτο θα πατησω και θα συμφωνησω μαζι σου γιατι υπαρχουν και κιτακια και τα εχω δει χωρις να δημιουργουν ΤΑ προβληματα. Επισης το να δωσω 1000ε για να ρυθμιζονται αυτοματα τα φωτα...δεν ειναι κριτηριο αγορας για εμενα . Οσο αφορα το οπτικο αποτελεσμα επιτυγχανεται το ιδιο με ενα κιτ εξισου ποιοτικο και καλο κατασκευασμενο....λιγο πολυ ομως απ'οτι εχω καταλαβει δεν ειναι το θεμα που ενοχλει για τα aftermarket αλλα περισσοτερο οτι φεγγουν ολη την Εγνατια μεχρι το αεροδρομιο,,,εκει δεν παρεμβαινει ο κατοχος του οχηματος??Το θεωρω αμελεια να κυκλοφορει ετσι ενα αμαξι..
__________________
Πάμε με i7 και μνημες OCZ Ram 6GB DDR3-2133 τελος ....Asus 5870 1GB power pc...
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 18-11-09, 23:18
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zoikarios Εμφάνιση μηνυμάτων
Πανω σε αυτο θα πατησω και θα συμφωνησω μαζι σου γιατι υπαρχουν και κιτακια και τα εχω δει χωρις να δημιουργουν ΤΑ προβληματα. Επισης το να δωσω 1000ε για να ρυθμιζονται αυτοματα τα φωτα...δεν ειναι κριτηριο αγορας για εμενα . Οσο αφορα το οπτικο αποτελεσμα επιτυγχανεται το ιδιο με ενα κιτ εξισου ποιοτικο και καλο κατασκευασμενο....λιγο πολυ ομως απ'οτι εχω καταλαβει δεν ειναι το θεμα που ενοχλει για τα aftermarket αλλα περισσοτερο οτι φεγγουν ολη την Εγνατια μεχρι το αεροδρομιο,,,εκει δεν παρεμβαινει ο κατοχος του οχηματος??Το θεωρω αμελεια να κυκλοφορει ετσι ενα αμαξι..
το κακο ειναι οτι τα depo δεν βγαινουν για κομπακτ απο οσο εχω ψαξει...
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 25-11-09, 03:17
Το avatar του χρήστη Andoniadis_power
Andoniadis_power Ο χρήστης Andoniadis_power δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-11-2008
Μηνύματα: 65
Andoniadis_power is on a distinguished road
Να πω και γω την γνωμη μου μιας και εβαλα πριν 10 μερες . στην αρχη ημουν κ γω πολυ επιφυλακτικος για να βαλω κιτ xenon γιατι μαρεσουν οι σωστες δουλειες και δεν ειχα περισιο ενα 1000ρικο για φωτα γιατι οπως πολυ σωστα ηπαν τα παιδια κατι κινεζικα κιτ ειναι πολυ απατη και δεν μιαζουν για xenon! εκανα λιγο υπομονη κ αργησα να τα βαλω αλλα πηρα ενα κιτ 6000κ made in germany αποκλειστικα για bmw με 430 ευρο! τα φαναρια μου δεν εχουν project αλλα με μια σωστη ριθμυση που εγινε σε αντιπρωσοπεια το αποτελεσμα ειναι καταπληκτικο. η συμβουλη μου ΄μην δωσεις περισια λεφτα για φαναρια αλλα παρε σωστο κιτ οχι αφτα με 50 και 100 ευρο γιατι ειναι επικυνδινα......
__________________
BMW for ever
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.