Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 05-05-09, 22:16
Το avatar του χρήστη teothekid
teothekid Ο χρήστης teothekid δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2006
Μηνύματα: 701
teothekid is on a distinguished road
Περί ωρολογίου-μετρητή ΔΕΗ

Παρατηρώ τελευταία ότι πολύ συζήτηση γίνετε περί μετρητών της ΔΕΗ και αν κλέβουν αν τραβάνε άλλοι πως xackeveis τον μετρητή όχι με μαγνήτη όχι με πλαστικό k.a. Το μεγαλύτερο φλας όμως το έφαγα σε σπίτι φίλου-γνωστού ο οποιος έχει κάνει το εξής τρελό,έχει έναν διακόπτη μέσα στο σπίτι εκεί στον πινακα και οποτε θέλει τον κατεβάζει και ενώ έχει ρεύμα κανονικά στο σπίτι το ρολοι σταματάει να γυρίζει ΜAΛΙΣΤΑ ΚYΡΙΟΙ σταματάει, δεν έχω να πω τίποτα άλλο παρα ότι έπαθα ζημια φυσικά με έδειξε όλους τους λογαριασμούς του οι οποιοι δεν ξεπερνούν τα 40 ευρώ ούτε κουβέντα βεβαια να μου πει πως γίνετε αυτό παρα ότι του το έκανε ένα τσακάλι ηλεκτρολόγος!!!!!!!!!!....γίνετε. το είδα...αλλα πως??????
__________________
Εμεις οι Ελληνες εεεεεεεεεχουμε λεφτα.......¥€$
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 06-05-09, 07:33
Το avatar του χρήστη asot
asot Ο χρήστης asot δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-06-2007
Μηνύματα: 501
asot will become famous soon enough
Περι Ρολογιών ΔΕΗ...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από teothekid Εμφάνιση μηνυμάτων
φυσικά με έδειξε όλους τους λογαριασμούς του ...αλλα πως??????
Α, ρε φίλε, με εφτιαξες πρωι-πρωι, εσύ και ο άλλος από το Νιουκάστλ (μπιχλας)...






Λοιπόν, προφανώς απαιτείται "πειραγμα" του ρολογιού (χελώνα νομίζω το λένε οι ΔΕΗτζιδες)... Αυτό που πείραξε στον Πίνακα για την απενεργοποίηση πρέπει να έχει σχέση με διακόπτη Νυχτερινού ρευματος...
Δεν έχω ιδέα πως γίνεται, αλλα μια μου το έθεσες, θα το ψάξω...
__________________
X5 3.0d (2004)
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 06-05-09, 19:42
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
Μην παιζετε με αυτα τα πραγματα παιδια. Ο πατερας μου δουλευει στη ΔΕΗ και μου εχει πει πως πεφτουν τρελα προστιμα αν διαπιστωθει παραβιασμενο ρολοι. Ειναι ευκολο μεν να ανοιξεις το ρολοι ομως εχουν δικο τους συστημα για να το κλεινουν (δεν ξερω τι ειδους ματζαφλαρια βαζουν) και δεν νομιζω να αντιγραφεται ευκολα. Τωρα αν δουν οτι πεφτει συγκοληση σε δικο τους μηχανημα..

Καλη φαση να γλυτωνεις του κοσμου τα ρευματα και θα μου πεις ποιος θα σε ανακαλυψει αλλα..

Εμας τα πολλα ειναι στην ΕΡΤ και οχι στη ΔΕΗ παντως κι ας εχουμε μειωμενο
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:23.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.