Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 25-06-07, 22:21
Το avatar του χρήστη nassosbmw1
nassosbmw1 Ο χρήστης nassosbmw1 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 811
nassosbmw1 will become famous soon enoughnassosbmw1 will become famous soon enough
Exclamation Αγορα Cabrio....

Καλησπερες.
Φιλος ενδιαφερεται για καμπριο ...και ειναι αναμεσα σε 318 Ε36 η Ζ3 ναι ψιλοασχετα μεταξυ τους αλλα χρηματικα μαζυ..τι προτεινετε,και τι να προσεξει στην αγορα...(ιδιαιτεροτητες-συντηρηση-χρηση κλπ)υποψιν ο τυπος το θελει για αρκετο καιρο και θα κανει αρκετα κμ μαζυ του.Ψηνομαι και γω αλλα αυτη την εποχη δεν το βλεπω...εγινε η αγορα (116) και δευτερο αμαξι (και καμπριο μαλιστα) δε σηκωνω ...(ακομα)ευχαριστω εκ των προτερων.
__________________
FERRO NOSCENTIUS AURUM
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...gpic2735_3.gif
ειπα να το πατησω λιγο...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nassosbmw1 : 25-06-07 στις 22:50
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 25-06-07, 22:45
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Κοίτα φίλε Nassos...Αν θέλει cabrio με χώρους για περισσότερο απο δυο άτομα και τα σχετικα πάει για 318...Αν θέλει κάτι πιο σπορτ και έτσι παει για Ζ3...Απο την άλλη εγώ να σου πω την αλήθεια μου θα διάλεγα Ζ γιατί σαν αμάξι είναι πιο μπροστά κάμποσο τεχνολογικά αλλά και σαν μεταχειρισμένο μιας και το Ε36 είναι μεταξύ της χρονολογίας 1991-1998 και το Ζ3 είναι απο 1996-2002 οπότε αν παρεις το μέσο όρο τους "ηλικιακά" καταλαβαίνεις ότι μιλάμε για αμάξια με λιγότερο απο 100.000 σε αντίθεση με τα 318 που ο μέσος όρος τους κινείται παραπάνω απο 110.00,τουλάχιστον όσα έχω δει εγώ σε αγγελίες και είναι και λογικό κιόλας μιλώντας για αμάξια που έχουν κλείσει 10ετια...Τώρα είναι και ανάλογα την περίπτωση,χιλιόμετρα,το πέρνεις απο γνωστό σου και το ξέρεις το αμάξι και τέτοια,ανάλογα πράττεις ,κατα τη γνώμη μου...Όσο για συντήρηση αν το αμάξι είναι νορμάλ και όχι πατημένο δεν θα υπάρχει κάτι το υπερβολικό...Μη σου πω ότι σε αξεσουαρ έχει διαφορά το Ε36,γιατι το ξέρω απο ένα φίλο,είναι πιο εύκολο να βρεις και πιο φτηνά!...π.χ ο φίλος μου πείρε τα προβολάκια ομιχλής για το 316 του Ε36 και τα πείρε και τα δυο πόσο λες?34Ε!!!!ενώ εγώ για το 316 Ε46 τα πείρα 75!Τέλος πάντων,εγώ σαν προτεραιότητα θα έβαζα τις δυο-τρεις πρώτες σκέψεις μου και μετά όλα τα υπόλοιπα...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 25-06-07 στις 22:54
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 25-06-07, 22:48
Το avatar του χρήστη MaSt0RaS
MaSt0RaS Ο χρήστης MaSt0RaS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2007
Μηνύματα: 1.463
MaSt0RaS is on a distinguished road
Αν δεν εχει προβλημα με το οτι εινια διθεσιο τοτε με κλειστα ματια Ζ....
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 25-06-07, 22:50
bardull Ο χρήστης bardull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-01-2006
Μηνύματα: 444
bardull is on a distinguished road
Μαλλον δεν ειναι ξεκαθαρο τι θελει ο φιλος σου αφου ειναι δυο διαφορεικα αυοκινητα
__________________
Δεν εχει σημασια ο προορισμος του ταξιδιου αλλα το ταξιδι.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 25-06-07, 23:05
Snoopy Ο χρήστης Snoopy δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 17-07-2006
Μηνύματα: 2.651
Snoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura about
θα ελεγα το Ζ. προβλέπεται να κρατάει καλύτερα την αξία του και να αναβαθμίζεται επίσης πιό άνετα.
στα μείον οι δύο μονο θέσεις και μερικά θέματα με τα πρώτα μοντέλα.
Ανύπαντρος?
θα παντρευτεί? (με γυναίκα, γιατί το αμάξι σίγουρα)...
Αποσκευές πολλές?
σκιέρ?
δύτης?
όλα αυτά απλά τα ξεχνάει με ενα Ζ.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 26-06-07, 00:54
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
αμα εχει μεγαλο γκαραζ ο φιλος σου ωστε σε κανα δυο χρονακια να εχει το Ζ σαν δευτερο ολα οκ να το παρει
αν οχι θα το πουληση καποια στιγμη για +2 θεσεις πισω.. αναποφεκτο κακο ειναι αυτο, παντα χρειαζονται +2 θεσεις
εκει υπερτερη το ε 36 με κλειστα ματια γιατι μια μερα δεν θα αναγκαστης να το πουλησης για τα 2 καθησματακια και θα εχει στην δειαθεση του ολα τα εξτρα που θα του εχει βαλει εως τοτε

παντος στην πολη μεσα το Ζ ειναι θεος!
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:00.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.