Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 17-10-11, 07:28
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
ε36 και πινακιδα στο πλαι.καγκουρια η' ωραιο?

σκεφτομουν να δωσω ενα ακομη πιο σπορ τονο εξωτερικα στο ε36 μου βαζοντας την πινακιδα στο πλαι.για το κεντρο που θα βγει η πινακιδα σκεφτομαι να αντικαταστησω το τριμ του μ3 προφυλακτηρα με επισης γνησιο που θα γραφει BMW ομως για πιο ωραιο.
το τριμ Bmw που χρειαζεται για την μεση κοστιζει γυρω στα 20ε.το θεμα ειναι οτι μαζι με αυτο θελει και δυο υποθεματα που κοστιζουν 30ε το ενα.συνολο ολα 80ε δηλδ(πληροφοριακα).
φωτο νο1 πως θα δειχνει στη μεση και φωτο 2 απο το realoem.ειναι το part no 3 που αντικαθιστα το 2 που εχω τωρα.
ακουω γνωμες!πως θα φαινεται?εμενα παντως ειδικα το Bmw που θα φαινεται στη μεση ειναι ολα τα λεφτα!γουσταρω.εσεις τι λετε?
υ.γ. νομιζω ο bmwdakias85 στο 36αρι που χε ειχε βαλει πλαγια την πινακιδα.γιωργο αμα εχεις κρατησει καμια παλια φωτο στειλε ρε!
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LEO328 : 21-12-11 στις 11:46
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 17-10-11, 08:11
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Talking

Πολυ παρεα κανεις με τον bmwdakia μου φαινεται.. (χωρις παρεξηγηση Γιωργο )

Γουστα ειναι αυτα.. Αν σ'αρεσει καντο..

Εγω λεω...

__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 17-10-11, 08:45
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
χαχαχα οχι ρε καμια σχεση.μαλλον με μπερδεψες με καποιον αλλον.δεν το ξερω το παιδι που λες!
στο θεμα μας τωρα.δε σου αρεσει που θα φαινεται στη μεση το Bmw η' γενικα εισαι κατα της πινακιδας στο πλαι?(για να καταλαβω το σκεπτικο του dont do it leo )
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 17-10-11, 09:58
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Η πινακίδα στο πλάι είναι αηδία. Είναι κάτι εντελώς ασσύμετρο. Μπαίνει μόνο κατ' ανάγκη εκεί και καταστρέφει το σχεδιο του αυτοκινήτου.

Είναι υποχρεωτικό σε συγκεκριμένα αμάξια (π.χ. Alfa 156) που η μάσκα φτάνει μέχρι κάτω, αλλά ταυτόχρονα καταστρέφεται όλη η ομορφιά και αρμονία του σχεδίου.
Επίσης σε πολλά τουρμπο που έχουν την εισαγωγή-Intercooler και αναγκαστικά μπαίνει στο πλάι για να μην κόβει τον αέρα. Επίσης αηδία.

Είναι λάθος των σχεδιαστών βασικά, γιατί ξέρουν ότι θα μπεί πινακίδα και στο πλάι και παρόλα αυτά κάνουν σχέδια πανέμορφα στα οποία δεν μπαίνει πινακίδα όμορφα και συμμετρικά στη μέση...απλά γίνεται σκ@τα το αισθητικό αποτέλεσμα.

Να το κάνεις σε αυτοκίνητο που έχει κανονική θέση στο κέντρο και είναι και όμορφο είναι εντελώς λάθος. (για να μην πώ τιποτα άλλο)

DON'T DO IT και από μένα.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 17-10-11, 10:08
Το avatar του χρήστη ziaba
ziaba Ο χρήστης ziaba δεν είναι συνδεδεμένος
ɹƃ˙ʇɹodsɹoʇoɯ-ʍɯq˙ʍʍʍ
 
Εγγραφή: 27-04-2010
Μηνύματα: 1.348
ziaba will become famous soon enoughziaba will become famous soon enough
κατάργησε τ πινακίδα τελείως κ έχε την μαζί σου κ αμά σε σταματήσουν θα πείs ότι τώρα πήρεs καινούριο προφυλακτιρα κ δε πρόλαβες να την τοποθετήσεις κ αμά σε γράψουν (150 ευρω εάν πληρώσεις σε 10 μέρες) στείλε μου πμ θα σου πω πως να τ σβήσεις
__________________
B M W - M o t o r s p o r t . g r

__________________

عشق دریفت
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 17-10-11, 10:13
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ziaba Εμφάνιση μηνυμάτων
κατάργησε τ πινακίδα τελείως κ έχε την μαζί σου κ αμά σε σταματήσουν θα πείs ότι τώρα πήρεs καινούριο προφυλακτιρα κ δε πρόλαβες να την τοποθετήσεις κ αμά σε γράψουν (150 ευρω εάν πληρώσεις σε 10 μέρες) στείλε μου πμ θα σου πω πως να τ σβήσεις
Εννοείς να σβήσει την κλήση? Που νομίζω είναι και 30 μέρες αφαίρεση πινακίδων.

Έχω παρατηρήσει ότι τον τελευταίο καιρό προτείνονται παρανομίες με αυξητική τάση. παιδιά.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
το τριμ Bmw που χρειαζεται για την μεση κοστιζει γυρω στα 20ε.το θεμα ειναι οτι μαζι με αυτο θελει και δυο υποθεματα που κοστιζουν 30ε το ενα.συνολο ολα 80ε δηλδ(πληροφοριακα).
Λεωνίδα...με 80 ευρώ...τρώς σε μια ταβέρνα με την παρέα σου εκείνη την ...προβατίνα που είπα και σε άλλον προχτές.

Αυτό το trim είναι για άλλες χώρες που είναι νόμιμο να βγάλεις την εμπρός πινακίδα. Όχι για εδώ.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 17-10-11, 10:14
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχω παρατηρήσει ότι τον τελευταίο καιρό προτείνονται παρανομίες με αυξητική τάση. παιδιά.
Με τέτοιο γ@@σι που μας ρίχνουν, όλοι έτσι θα γίνουν, και όσοι δεν ήταν, και καλά θα κάνουν.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 17-10-11, 10:42
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Η πινακίδα στο πλάι είναι αηδία. Είναι κάτι εντελώς ασσύμετρο. Μπαίνει μόνο κατ' ανάγκη εκεί και καταστρέφει το σχεδιο του αυτοκινήτου.

Είναι υποχρεωτικό σε συγκεκριμένα αμάξια (π.χ. Alfa 156) που η μάσκα φτάνει μέχρι κάτω, αλλά ταυτόχρονα καταστρέφεται όλη η ομορφιά και αρμονία του σχεδίου.
Επίσης σε πολλά τουρμπο που έχουν την εισαγωγή-Intercooler και αναγκαστικά μπαίνει στο πλάι για να μην κόβει τον αέρα. Επίσης αηδία.
Είναι λάθος των σχεδιαστών βασικά, γιατί ξέρουν ότι θα μπεί πινακίδα και στο πλάι και παρόλα αυτά κάνουν σχέδια πανέμορφα στα οποία δεν μπαίνει πινακίδα όμορφα και συμμετρικά στη μέση...απλά γίνεται σκ@τα το αισθητικό αποτέλεσμα.

Να το κάνεις σε αυτοκίνητο που έχει κανονική θέση στο κέντρο και είναι και όμορφο είναι εντελώς λάθος. (για να μην πώ τιποτα άλλο)

DON'T DO IT και από μένα.

χαχαχα εφυγα για τουρμπισμα ! χαχαχα
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 17-10-11, 10:45
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ziaba Εμφάνιση μηνυμάτων
κατάργησε τ πινακίδα τελείως κ έχε την μαζί σου κ αμά σε σταματήσουν θα πείs ότι τώρα πήρεs καινούριο προφυλακτιρα κ δε πρόλαβες να την τοποθετήσεις κ αμά σε γράψουν (150 ευρω εάν πληρώσεις σε 10 μέρες) στείλε μου πμ θα σου πω πως να τ σβήσεις
χαχαχα οχι τασο θα βγαλω και την πισω ρε και θα πω τωρα με γραψανε και παω σπιτι μου το αμαξι!χαχχαχα (εχει γινει και με αφησανε κανονικα.με εχουν γραψει ενοοω).
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 17-10-11, 10:49
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Λεωνίδα...με 80 ευρώ...τρώς σε μια ταβέρνα με την παρέα σου εκείνη την ...προβατίνα που είπα και σε άλλον προχτές.

Αυτό το trim είναι για άλλες χώρες που είναι νόμιμο να βγάλεις την εμπρός πινακίδα. Όχι για εδώ.
[/QUOTE]

και με αυτα που εχω ριξει επερνα 2ο Μ3!
ωραια κανοντας τον συνηγορο του διαβολου ρωταω εγω:εφοσον ειναι για αλλες δωρες γιατι το δινει κανονικα εδω η BMW σαν ανταλλακτικο?οταν πηρα τηλ. και τους ειπα το part number δεν μου ειπαν μα μου σου του κατυθειαν την τιμη μου ειπαν...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.