Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 17-10-11, 11:47
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Exclamation

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
3.βαζω το bmw μπροστα και την πινακιδα στο πλαι .......χχαχαχαχαχα τοσο χαλια θα φαινεται ρε ανθρωπα???
λεο....μπαξ την ρε μ@λ@λ@...μην ακους κανεναν. Δεν ξερουν αυτοι απο αυτοκινητα... Βαλε τη εσυ οοοοοπου γουσταρεις. Μπαξε και αλλα πραγματα... Αυτοκολητα Μ5 Μ6,,,καντο γαματο... Αλλα μετα μην απορεις που θα γυριζουν ολοι θα σε κοιτανε και θα γελανε....αχαχαχαχ μλκ λιωνω τωρα.....μη τη βαλεις φιλε στο πλαι....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 17-10-11, 11:55
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό που σου λέμε είναι ότι βάζοντας την πινακίδα στο πλάι δεν βελτιώνεις την εμφάνιση.

Αφήνοντας μόνο το ''BMW'' χωρίς πινακίδα είσαι παράνομος (ότι και αν σκεφτείς).

Κάνεις ότι καταλαβαίνεις. Απλά όλοι αυτό λένε, ότι η πινακίδα στο πλάι δεν είναι βελτίωση εμφάνισης του αυτοκινήτου σου.
Τα υπόλοιπα είναι για να κάνουμε πιο ευχάριστο και χιουμοριστικό το κλίμα.
ναι ολα οκ καταλαβα dim.ειπα μπας και σας αλλαξω γνωμη.χεχεμαλλον παμε για ακυρο.παντως εχω βρει μια παλια φωτο του γιωργου με πινακιδα στο πλαι.οταν παρω εγκριση απο τον ιδιο θα την βαλω να δειτε πως θα κατσει περιπου.εκτος αν με προλαβει ο ιδιος.bmwdakias????βαλε φωτο το πρωην 36αρι σου να δουμε...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 17-10-11, 12:04
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
λεο....μπαξ την ρε μ@λ@λ@...μην ακους κανεναν. Δεν ξερουν αυτοι απο αυτοκινητα... Βαλε τη εσυ οοοοοπου γουσταρεις. Μπαξε και αλλα πραγματα... Αυτοκολητα Μ5 Μ6,,,καντο γαματο... Αλλα μετα μην απορεις που θα γυριζουν ολοι θα σε κοιτανε και θα γελανε....αχαχαχαχ μλκ λιωνω τωρα.....μη τη βαλεις φιλε στο πλαι....

κανε μας την χαρη εσυ.σοβαροι να μα στε εδω μεσα.εχετε παρεκτραπει κυριε!
ερωτηση προς τον αδαη:γιατι πρεπει να βαλω ολα τα προηγουμενα για να γελασουν?με εχεις δει μεσα στο 36αρι στο φαναρι με γυαλι?ε αμα με δεις θα καταλαβεις.(θα ξεραθεις εννοω).
ρε φιλε ασε με να φαω το τοστ!τωρα βρηκες εσυ να πεταχτεις ρε πιπερια?καλα ρε πιπεροβιε δεν θα την βαλω στο πλαι.θα την βαλω αλλου οταν θα ξανακατεβω κατω...(παει το τοστ απο την μυτη μου το βγαλες).αχχααχχααχ θα καταρευσω θανο!
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 17-10-11, 14:39
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
κανε μας την χαρη εσυ.σοβαροι να μα στε εδω μεσα.εχετε παρεκτραπει κυριε!
ερωτηση προς τον αδαη:γιατι πρεπει να βαλω ολα τα προηγουμενα για να γελασουν?με εχεις δει μεσα στο 36αρι στο φαναρι με γυαλι?ε αμα με δεις θα καταλαβεις.(θα ξεραθεις εννοω).
ρε φιλε ασε με να φαω το τοστ!τωρα βρηκες εσυ να πεταχτεις ρε πιπερια?καλα ρε πιπεροβιε δεν θα την βαλω στο πλαι.θα την βαλω αλλου οταν θα ξανακατεβω κατω...(παει το τοστ απο την μυτη μου το βγαλες).αχχααχχααχ θα καταρευσω θανο!
πατησε στο συννημένο και κοίτα πώς περιπου θα γίνει....
DSC_6431.jpg
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ThaNOS E46coupe : 17-10-11 στις 14:48
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 17-10-11, 14:42
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
σκεφτομουν να δωσω ενα ακομη πιο σπορ τονο εξωτερικα στο ε36 μου βαζοντας την πινακιδα στο πλαι.για το κεντρο που θα βγει η πινακιδα σκεφτομαι να αντικαταστησω το τριμ του μ3 προφυλακτηρα με επισης γνησιο που θα γραφει BMW ομως για πιο ωραιο.
το τριμ Bmw που χρειαζεται για την μεση κοστιζει γυρω στα 20ε.το θεμα ειναι οτι μαζι με αυτο θελει και δυο υποθεματα που κοστιζουν 30ε το ενα.συνολο ολα 80ε δηλδ(πληροφοριακα).
φωτο νο1 πως θα δειχνει στη μεση και φωτο 2 απο το realoem.ειναι το part no 3 που αντικαθιστα το 2 που εχω τωρα.
ακουω γνωμες!πως θα φαινεται?εμενα παντως ειδικα το Bmw που θα φαινεται στη μεση ειναι ολα τα λεφτα!γουσταρω.εσεις τι λετε?
υ.γ. νομιζω ο bmwdakias85 στο 36αρι που χε ειχε βαλει πλαγια την πινακιδα.γιωργο αμα εχεις κρατησει καμια παλια φωτο στειλε ρε!
αυτα ειναι γουστα εμενα μου αρεσει γιατι ειναι κατι προτοτυπο στην bmw ισα ισα η πινακιδα στη μεση κρυβει ολη την ομορφια της ///M μουρης που εχουν τα περισσοτερα bmw
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg DSC00420.jpg (302,6 KB, 59 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg Βμβ3.jpg (291,7 KB, 57 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 14052011078 (1).jpg (304,3 KB, 55 εμφανίσεις)
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 17-10-11, 15:22
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
πατησε στο συννημένο και κοίτα πώς περιπου θα γίνει....
χαχαχαχαχα τα αρχικα της φασας τι σημαινουν?χαχαχχα λιωνω ρε πιπεροβιε σταματα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτα ειναι γουστα εμενα μου αρεσει γιατι ειναι κατι προτοτυπο στην bmw ισα ισα η πινακιδα στη μεση κρυβει ολη την ομορφια της ///M μουρης που εχουν τα περισσοτερα bmw
προς απαντηση στον θανο!ολο πιπεριες και εξυπναδες!ειμαι σοβαρος ανθρωπος εγω!

γιωργο δεν ειναι και ασχημο.ασε που πιστευω πως στ 36 λογω πιο καθαροαιρμης εμφανισης ταιριαζει πιο πολυ.

επειδη με τετοιους ανθρωπους δεν μπορω να βγαλω ακρη(thanos e46 coupepe χαχαχαχα) η λυση ειναι μια!
ε36 rules και τελος!

δωσε μας τα φωτα σου!ναι η' ου???
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 18-10-11 στις 10:06
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 17-10-11, 16:05
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
δωσε μας τα φωτα σου!ναι η' ου???
καλάααα...εγώ την ξέρω την απάντηση του ρούλη!!!!
τί περιμένεις να σου πέι? ???????????
αμα δέν ταιριάζατε δέ θα συμπεθεριάζατε....!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 17-10-11, 19:12
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
γιωργο δεν ειναι και ασχημο.ασε που πιστευω πως στ 36 λογω πιο καθαροαιρμης εμφανισης ταιριαζει πιο πολυ.

μα δεν ειναι πολυ αγρειο ρε φιλε οντως του παει στο 36αρι στο 46αρι παλι κομψι κομψα η πινακιδα στη μεση θυμιζει αμαξη φλορικο κ οχι αλιτικο οπως μας αρμοζει εμεις ημαστε γεννηημενοι για να οργνουμε της πλατειες δεν ημαστε τιποι της κλασικουρας στιν τελικη σειρα 3ειναι κ θεωρειτε σπορ δεν ειναι σειρα 5 7 κ ουτο'καθεξης που θεορειτε λιμο style!!!!do it man μπαξτην οποιος ηταν εστ κ λιγο αλητοβιος στα νιατα του θα καταλαβει
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 17-10-11, 19:38
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
επειδη με τετοιους ανθρωπους δεν μπορω να βγαλω ακρη(thanos e46 coupepe χαχαχαχα) η λυση ειναι μια!
ε36 rules και τελος!
αχ αγάπη μου! χαχαχαχαχαχαχα

Eμενα μ'αρεσει, ΣΥΝ οτι μου εκρυβε σχεδον το 1/3 του αεραγωγου μπροστα (αναφερομαι σε μη-Μ προφυλακτηρα, τα Μ ευτηχώς δεν τα εμποδιζει τοσο), ΣΥΝ οτι τωρα εχει και χώρο για το CAI μου.


Φτιαχνω βασουλες αμα θες με τις οποιες μπορεις να βαλεις την πινακιδα στο πλαϊ χωρις να τρυπησεις προφυλακτήρα μπροστά (τον τρυπας απο κατω και δεν φαίνεται). Το κακο ειναι οτι πρεπει να κατεβω Ελλαδα





Τώρα αν με δειχνουν και γελάνε, ποσώς μ'ενδιαφερει, τουλαχιστον δίνω χαρά στον κοσμο



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
καλάααα...εγώ την ξέρω την απάντηση του ρούλη!!!!
τί περιμένεις να σου πέι? ???????????
αμα δέν ταιριάζατε δέ θα συμπεθεριάζατε....!!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, ΕΤΣΙ!
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 17-10-11, 19:51
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Λεωνιδα στο πλαι την ειχα εγω παλιοτερα,θα ψαξω να βρω μια φωτο να στη δειξω.Εμενα δεν μ'αρεσε παντως και την εβγαλα.Ασε που και τωρα με το ιντερκουλερ,παλι δεν εμποδιζει η πινακιδα στην εργοστασιακη της θεση....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:53.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.