Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #351  
Παλιά 22-04-09, 09:24
Το avatar του χρήστη vmantas
vmantas Ο χρήστης vmantas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-04-2006
Μηνύματα: 129
vmantas is on a distinguished road
ευχαριστώ παίδες.
Απάντηση με παράθεση
  #352  
Παλιά 25-04-09, 11:56
Το avatar του χρήστη Zer0cooL
Zer0cooL Ο χρήστης Zer0cooL δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-10-2007
Μηνύματα: 489
Zer0cooL will become famous soon enoughZer0cooL will become famous soon enough
Μολις μιλησα με BMW Πατρας...Μου ειπαν οτι το αυτοκινητο μπορει να το φερουν γρηγοροτερα απ οτι περιμεναν και να ναι εδω την ερχομενη εβδομαδα...Οσο περνανε οι μερες τοσο μου φαινεται οτι περνανε ολο και πιο σιγα..
Φερτε το μου , το γ@μ***ο , δε μπορω δε μπορω να περιμενωωωω...!!!
__________________
Εχω κι εγω ενα κλειδι....του παραδεισου!!!
Απάντηση με παράθεση
  #353  
Παλιά 26-04-09, 12:04
Το avatar του χρήστη Kakos
Kakos Ο χρήστης Kakos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 17-04-2009
Μηνύματα: 10
Kakos is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Zer0cooL Εμφάνιση μηνυμάτων
Μολις μιλησα με BMW Πατρας...Μου ειπαν οτι το αυτοκινητο μπορει να το φερουν γρηγοροτερα απ οτι περιμεναν και να ναι εδω την ερχομενη εβδομαδα...Οσο περνανε οι μερες τοσο μου φαινεται οτι περνανε ολο και πιο σιγα..
Φερτε το μου , το γ@μ***ο , δε μπορω δε μπορω να περιμενωωωω...!!!
ΥΠΟΜΟΝΗ!
Αυτό κάνω και γώ.
Άσπρη εσύ - μαύρη εγώ!
__________________
Kakos
Απάντηση με παράθεση
  #354  
Παλιά 27-04-09, 15:32
Το avatar του χρήστη giannis320icoupe
giannis320icoupe Ο χρήστης giannis320icoupe δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 26-04-2009
Μηνύματα: 22
giannis320icoupe is on a distinguished road
παιδια καλησπερα κι απο μενα!!!
μολισ παρελαβα την παρασκευη που μας περασε μια 320i coupe σε λευκο με μαυρη ηλιοροφη......τι να πω νιωθω απλα ερωτευμενος οσο ποτε αλλοτε!!!!!!!!!!!οταν εχεις συνηθισει σε ενα πεζο 307 των 90 αλογων και ξαφνικα πεφτεις υστερα σε ενα τετοιο αμαξι καταλαβαινετε οτι η τρελα μου ειναι δικιολογημενη.....λεπτομερειες που κατεμενα κανουν τη διαφορα?απειρες....οι ανακλεινομενοι ηλεκτρικα καθρευτες...οι οδηγοι ζωνης....τα καθισματα που φουσκωνουν αναλογα με την οδηγηση που θες να κανεισ......το προφεσσιοναλ ηχοσυστημα που αν και εργοστασιακο ειναι απιστευτα ποιοτικο.....τα δαχτυλιδια ημερασ....αυτο το αμαξι ειναι δωρο θεου...καταλαβαινω οτι σε πολλουσ απο εσασ ισωσ να μην σασ κανουν αισθηση ομωσ σε μενα κανουν και ειπα να μοιραστω τον ενθουσιασμο μου μαζι σασ........οσο για τισ επιδοσεισ....συμφωνω οτι το αμαξι στισ χαμηλεσ στροφεσ δεν ειναι τοσο ικανοποιητικο οσο ασ πουμε οποιοδηποτε αλλο τετοιου κυβισμου.....αλλα οταν ανεβαινεισ τισ 3500 και πανω...απλα θεριζει...ξαφνικα οι διαχωριστικεσ γραμμεσ του οδοστρωματοσ γινονται μια ενιαια και η αισθηση αυτη σου προκαλει ιδιαιτερα συναισθηματα!!!!!πολυ θετικο στοιχειο ειναι η αισθηση του οτι νιωθεις οτι εχεισ να κανεισ με ενα αμαξι το οποιο αρχικα σε φοβιζει για το αν θα τα καταφερεισ να το κουμανταρεισ σωστα...αλλα οταν μπαινεισ στη θεση του οδηγου ολα αυτα καταρριπτονται.........αρνητικο στοιχειο μονο για μενα ειναι ο τροποσ με τον οποιο κοθμπωνει η οπισθεν..εκανα μια ωρα να βρω το σωστο τροπο...ερωτηση πρωτη οταν μιλαμε για στρωσιμο τι τροπο δηλαδη εννοουμε????γιατι πρωτη φορα κουμανταρω τετοιο αμαξι και δεν γνωριζω πως θα πρεπει να του συμπεριφερθω στην αρχη...2η ερωτηση γνωριζει κανεισ ποσο στοιχιζει ι μαυρη ποδια πισω που βαζει η αντιπροσωπεια????..

θα το προτεινα με κλειστα τα ματια στον οποιονδηποτε......
Απάντηση με παράθεση
  #355  
Παλιά 27-04-09, 15:36
Το avatar του χρήστη Ευλογητός
Ευλογητός Ο χρήστης Ευλογητός δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 124
Ευλογητός is on a distinguished road
Σε καταλαβαίνω απόλυτα φίλε μου!

Και γω πριν τρία χρόνια,από ενα Peugeot 306 1.4 πήγα σε Ε46 318ci convertible.
Τεράστια η χαρά μου,είχα πάθει πολιτισμικό σοκ!

Να είσαι καλά και να το χαίρεσαι για πολλά χρόνια!
__________________
BMW E46 318ci Cabrio
Απάντηση με παράθεση
  #356  
Παλιά 27-04-09, 15:39
Το avatar του χρήστη giannis320icoupe
giannis320icoupe Ο χρήστης giannis320icoupe δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 26-04-2009
Μηνύματα: 22
giannis320icoupe is on a distinguished road
σ ευχαριστω πολυ ευλογητε!!!!πιστευω οτι με καταλαβαινεισ απολυτα!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #357  
Παλιά 27-04-09, 16:27
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
Καλά χιλιόμετρα Γιάννη!
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση
  #358  
Παλιά 28-04-09, 08:38
Το avatar του χρήστη Chalyps
Chalyps Ο χρήστης Chalyps δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 08-02-2007
Μηνύματα: 903
Chalyps will become famous soon enoughChalyps will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis320icoupe Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια καλησπερα κι απο μενα!!!
μολισ παρελαβα την παρασκευη που μας περασε μια 320i coupe σε λευκο με μαυρη ηλιοροφη......τι να πω νιωθω απλα ερωτευμενος οσο ποτε αλλοτε!!!!!!!!!!!οταν εχεις συνηθισει σε ενα πεζο 307 των 90 αλογων και ξαφνικα πεφτεις υστερα σε ενα τετοιο αμαξι καταλαβαινετε οτι η τρελα μου ειναι δικιολογημενη.....λεπτομερειες που κατεμενα κανουν τη διαφορα?απειρες....οι ανακλεινομενοι ηλεκτρικα καθρευτες...οι οδηγοι ζωνης....τα καθισματα που φουσκωνουν αναλογα με την οδηγηση που θες να κανεισ......το προφεσσιοναλ ηχοσυστημα που αν και εργοστασιακο ειναι απιστευτα ποιοτικο.....τα δαχτυλιδια ημερασ....αυτο το αμαξι ειναι δωρο θεου...καταλαβαινω οτι σε πολλουσ απο εσασ ισωσ να μην σασ κανουν αισθηση ομωσ σε μενα κανουν και ειπα να μοιραστω τον ενθουσιασμο μου μαζι σασ........οσο για τισ επιδοσεισ....συμφωνω οτι το αμαξι στισ χαμηλεσ στροφεσ δεν ειναι τοσο ικανοποιητικο οσο ασ πουμε οποιοδηποτε αλλο τετοιου κυβισμου.....αλλα οταν ανεβαινεισ τισ 3500 και πανω...απλα θεριζει...ξαφνικα οι διαχωριστικεσ γραμμεσ του οδοστρωματοσ γινονται μια ενιαια και η αισθηση αυτη σου προκαλει ιδιαιτερα συναισθηματα!!!!!πολυ θετικο στοιχειο ειναι η αισθηση του οτι νιωθεις οτι εχεισ να κανεισ με ενα αμαξι το οποιο αρχικα σε φοβιζει για το αν θα τα καταφερεισ να το κουμανταρεισ σωστα...αλλα οταν μπαινεισ στη θεση του οδηγου ολα αυτα καταρριπτονται.........αρνητικο στοιχειο μονο για μενα ειναι ο τροποσ με τον οποιο κοθμπωνει η οπισθεν..εκανα μια ωρα να βρω το σωστο τροπο...ερωτηση πρωτη οταν μιλαμε για στρωσιμο τι τροπο δηλαδη εννοουμε????γιατι πρωτη φορα κουμανταρω τετοιο αμαξι και δεν γνωριζω πως θα πρεπει να του συμπεριφερθω στην αρχη...2η ερωτηση γνωριζει κανεισ ποσο στοιχιζει ι μαυρη ποδια πισω που βαζει η αντιπροσωπεια????..

θα το προτεινα με κλειστα τα ματια στον οποιονδηποτε......
Δες το πρώτο-πρώτο post του συγκεκριμένου ποστ για να νοιώσεις καλύτερα!!
Είμαι ακόμα ερωτευμένος με το αμάξι όπως την πρώτη μέρα!!!!!
Οσο για την όπισθεν.....δεν μου έκανε ποτέ κάποια ιδιαίτερη εντύπωση , όπως για πχ οι όπισθεν στις merc....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #359  
Παλιά 28-04-09, 09:06
Το avatar του χρήστη Zer0cooL
Zer0cooL Ο χρήστης Zer0cooL δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-10-2007
Μηνύματα: 489
Zer0cooL will become famous soon enoughZer0cooL will become famous soon enough
Καταρχας καλοριζικο κι απο μενα και καλα και ασφαλη χλμ...
Οσον αφορα το στρωσιμο του αυτοκινητου ενοουνται τα αυτονοητα...Για κανα 3-5000 χλμ οχι σκισιμο και οχι πανς απο 3500-4000 στροφες...
Οσον αφορα τον πισω προφυλακτηρα μαλλον ενοεις του Μ πακετου. Γι αυτο θα πρεπει να ρωτησεις στην αντιπροσωπεια!
__________________
Εχω κι εγω ενα κλειδι....του παραδεισου!!!
Απάντηση με παράθεση
  #360  
Παλιά 28-04-09, 13:15
Το avatar του χρήστη maris7
maris7 Ο χρήστης maris7 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-12-2007
Μηνύματα: 471
maris7 is on a distinguished road
o πισω προφυλακτηρας με το διαχυτη της εξατμισης εχει πληροφοριακα 700 ευρω συν βαψιμο συν τοποθετηση
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:46.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.