Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 5 > Σειρά 5 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 25-06-09, 12:32
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Angry Εγκεφαλος ABS-ASC

Χαλασε στο 520i E39 που εχουμε στην κατοχη μας ο εγκεφαλος ABS-ASC,το ταμπλο εχει γινει χριστουγεννιατικο δεντρο και το κοντερ οταν κινειται το αυτοκινητο δεν κινειται καν απο τα 0χλμ.Προφανως το ABS και το ASC ειναι μονιμα απενεργοποιημενα.Μου ζητησανε 1100 ευρω για τον γνησιο εγκεφαλο της BMW και 670 ευρω για τον BOSCH τοποθετημενο και προγραμματισμενο προφανως.Εχει κανεις βαλει τον BOSCH??????Εχει 1 χρονο εγγυηση......λεω να το προχωρησω.Καμια αντιστοιχη εμπερια????

P.S Αχχχχχ που ειναι το ε34 518i μου???/
P.S Απατεωνας με ανταλλακτικα μου ζητησε 350 ευρω και να τον προπληρωσω και εαν δεν παιζει μετα απο 1 εβδομαδα ας πουμε δεν με καλυπτει,αλλος συναδελφος του-στο επαγγελμα οχι στην απατεωνια-με καλυπτε για οτι ηθελα εκει στην Λιοσιων....μεγαλο ονομα με μεγαλο κτιριο.Ο απατεωνας ειναι εκει προς Αιγαλεω.....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 25-06-09, 12:37
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
Ψάξε λίγο στο ίντερνετ. Αθήνα έχει μαγαζιά που πολλές φορές τους επισκευάζουν
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 25-06-09, 12:49
Το avatar του χρήστη GIANNISKW
GIANNISKW Ο χρήστης GIANNISKW δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-04-2008
Μηνύματα: 168
GIANNISKW is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Χαλασε στο 520i E39 που εχουμε στην κατοχη μας ο εγκεφαλος ABS-ASC,το ταμπλο εχει γινει χριστουγεννιατικο δεντρο και το κοντερ οταν κινειται το αυτοκινητο δεν κινειται καν απο τα 0χλμ.Προφανως το ABS και το ASC ειναι μονιμα απενεργοποιημενα.Μου ζητησανε 1100 ευρω για τον γνησιο εγκεφαλο της BMW και 670 ευρω για τον BOSCH τοποθετημενο και προγραμματισμενο προφανως.Εχει κανεις βαλει τον BOSCH??????Εχει 1 χρονο εγγυηση......λεω να το προχωρησω.Καμια αντιστοιχη εμπερια????

P.S Αχχχχχ που ειναι το ε34 518i μου???/
P.S Απατεωνας με ανταλλακτικα μου ζητησε 350 ευρω και να τον προπληρωσω και εαν δεν παιζει μετα απο 1 εβδομαδα ας πουμε δεν με καλυπτει,αλλος συναδελφος του-στο επαγγελμα οχι στην απατεωνια-με καλυπτε για οτι ηθελα εκει στην Λιοσιων....μεγαλο ονομα με μεγαλο κτιριο.Ο απατεωνας ειναι εκει προς Αιγαλεω.....
στο ebay.de βρηκα αυτο
http://cgi.ebay.de/Bmw-E39-ABS-ASC-S...3A1%7C294%3A50
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 25-06-09, 12:49
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool Χμμμ...

Επειδη προκειται για 2 βασικοτατα συστηματα ασφαλειας του αυτοκινητου δεν θα ηθελα ελληνικο χερακι....ουτε καν ευρωπαικο,ελπιζω να καταλαβαινεις.Το αυτοκινητο μεταφερει τους αγαπημενους μου γονεις σε ολη την Ελλαδα οποτε καταλαβαινεις.....αλλο BOSCH αλλο μαστρομητσος.....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 25-06-09, 12:55
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
εγω θα εβαζα τον γνησιο. και μαλιστα σε εξουσιοδοτημενο.
πηγαινε στο γιωργο...
για να εισαι σιγουρος για την ποιοτητα της δουλειας και την ευθυνη της εταιριας απεναντι σου.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 25-06-09, 12:55
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων

P.S Αχχχχχ που ειναι το ε34 518i μου???/
Εχω εγω ενα αδερφε...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 25-06-09, 13:36
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Γιαννη μην το πεις ουτε του παπα!!! Στη saab κοστιζει 3200
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 25-06-09, 14:20
Το avatar του χρήστη gregE36
gregE36 Ο χρήστης gregE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-11-2008
Μηνύματα: 1.072
gregE36 is on a distinguished road
ρε παιδια και το μαμα bosch δεν ειναι?
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 25-06-09, 14:40
Το avatar του χρήστη XT660
XT660 Ο χρήστης XT660 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-07-2008
Μηνύματα: 156
XT660 is on a distinguished road
Κλασικο προβλημα των ε39, ευτυχως το ειχε αλλαξει ο προηγουμενος ιδιοκτητης στο δικο μου...
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 25-06-09, 14:52
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Γιάννη αν θές άκουσε με!
Βάλε Bosch και ΤΠΤ ΑΛΛΟ!
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:59.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.