Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 01-02-07, 17:14
Το avatar του χρήστη 745power
745power Ο χρήστης 745power δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 05-05-2006
Μηνύματα: 59
745power is on a distinguished road
Cool Z4 3.0 Coupe

Καλησπέρα σε όλους! Αν και είμαι καιρό στο Forum πρώτη φορά γράφω. Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κανένας που να εχει z4 3.0 coupe, διότι ενδιαφέρομαι να το αγοράσω.
Είμαι κάτοχος ενός slk200 καινούριου και αυτή τη στιγμή βρίσκομαι ανάμεσα στο συγκεκριμένο ή στο ίδιο που έχω αλλά σε 350!! Αν έχετε ευχαρίστηση απαντήστε χωρίς προκαταλήψεις περι BMW και MERCEDES.

Ευχαριστώ

Χρήστος
__________________
There are two kinds of people: Those who like me, and those who can go to Hell
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 01-02-07, 18:17
Nick-D90 Ο χρήστης Nick-D90 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 19-11-2004
Μηνύματα: 10
Nick-D90 is on a distinguished road
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΠΡΙΝ 1,5 ΜΗΝΑ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΜW ΣΠΑΝΟΣ ΕΝΑ Ζ4 3.0SI COUPE. ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ SLK ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΙΣ ΒΜW (ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΚΙΟΛΑΣ ΠΩΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ, ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΝΑΣ ΤΟΠΙΚΟΣ DEALER TIS MERCEDES ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΛΑΓΗ ΜΕ ΕΝΑ Ζ3 1.9 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ) ΘΕΩΡΩ ΤΟ Ζ4 ΠΙΟ ΦΡΕΣΚΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΑΠΟ ΤΟ SLK , ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΑΝΕ ΤΑ ΒΛΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ,ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ 3.0 ΚΑΙ 3.2 ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΛΟΜΑ ΠΙΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ .ΜΗΝ ΜΕ ΘΕΩΡΗΣΕΙΣ ΚΑΒΑΛΗΜΕΝΩ, ΑΠΛΩΣ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ,ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΤΡΕΛΟΣ ΘΟΡΥΒΟΣ(ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΟΔΗΓΑΩ ΜΕ ΣΒΗΣΤΟ ΤΟ ΣΤΕΡΕΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΩ) ,ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ, ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ,ΣΤΗΣΙΜΟ!! ΟΧΙ ΠΩΣ ΤΟ SLK ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ,ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ Η Z4 KATΩ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ Η SLK.ΤΕΛΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ 2 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΓΟΡΑΣΤΙΚΟ ΚΟΙΝΟ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ.ΠΙΟ ΝΕΑΝΙΚΟ Η ΒΜW ΠΙΟ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΟ Η MERCEDES.H EΠΙΛΟΓΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 01-02-07, 19:03
Το avatar του χρήστη DimitrisZ4
DimitrisZ4 Ο χρήστης DimitrisZ4 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2006
Μηνύματα: 816
DimitrisZ4 will become famous soon enough
Σωστα τα λες !!
__________________

I got a problem with authority
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 01-02-07, 19:19
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick-D90 Εμφάνιση μηνυμάτων
...ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ 3.0 ΚΑΙ 3.2 .....
Eχμμμ το 3.2 (3246 για την ακρίβεια) έχει μία μικρή διαφορά ... εχμμμ ....

P.S. Φίλε με κεφαλαία είναι ΔυΣκΟΛο ΝΑ ΔΙΑβΑΣτΕΙ Το ΠΟσΤ ΣοΥ ... ενώ με μικρά είδες τι ωραία ...

P.S.2 Nα έρθεις σε συνάντηση θέλω να δω από κοντά το κουπέ ... είναι τουμπανάκι ... good choice ... δε νομίζω ότι έχει σχέση με το SLK 200 , τώρα με το 350 είναι θέμα γιατί το καινούργιο 350 διάβασα ότι είναι πολύ καλύτερο από το παλιό ....
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 01-02-07, 20:05
GeorgeE36 Ο χρήστης GeorgeE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-01-2007
Μηνύματα: 71
GeorgeE36 is on a distinguished road
και γω για το Ζ4 θα ελεγα.εχω εναν κολλητο ο οποιος εχει παρει απο αγρινιο ενα slk 200 αντιπροσωπειας το ειχε 10 μηνες ειχε κανει 52000 χιλιομετρα και το γυρισε πισω γιατι δεν θυμαμαι και γω ποσο λαδι του εκαιγε.του αλλαξαν μοτερ.ηταν στην εγγυηση.βεβαια δεν θελω να πω πως ειναι ολα ετσι απλα μπορει να ετυχε στο συγκεκριμενο.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 01-02-07, 20:06
GeorgeE36 Ο χρήστης GeorgeE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-01-2007
Μηνύματα: 71
GeorgeE36 is on a distinguished road
τα 52000 χιλιομετρα τα εκανε λογω δουλειας.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 01-02-07, 21:42
Το avatar του χρήστη wisdom
wisdom Ο χρήστης wisdom δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 25-10-2005
Μηνύματα: 37
wisdom is on a distinguished road
πάλι το ίδιο αυτοκίνητο βρε φίλε (εννοώ αμάξωμα ) δε λέει, καλύτερα να δοκιμάσεις κ κάτι άλλο είναι η άποψη μου.άσε που το είδα στη μαδρίτη στο συνδυασμό που γουστάρω (μπλε σκούρο/λευκωπό δέρμα ) κ ξετρελάθηκα!!!!!!!!!!
__________________
Be More Wild
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 02-02-07, 09:50
Το avatar του χρήστη 745power
745power Ο χρήστης 745power δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 05-05-2006
Μηνύματα: 59
745power is on a distinguished road
Φίλε NICK-D90, σε ευχαριστώ που απάντησες. Το αυτοκίνητο το είχα για 24 ώρες απο τη BMW Σφακιανάκης ένα μπλέ δεν ξέρω αν έχεις υπόψιν σου!! Ο ήχος είναι όντως απερίγραπτος και μπορώ να πω οτι το στερεοφωνικό δεν λειτούργησε καθόλου.
Το θέμα είναι ότι το αμάξι μου είναι 8 μηνών με 12000km και με ενδιαφέρει να μην το σκοτώσω. έχει πάρα πολλά extra και είναι άλλη η τιμή της BMW για ανταλλαγή και άλλη της MERCEDES. Απο τη μια η Z4 είναι αυτό που θέλω και απο την άλλη σκέφτομαι και λογικά τα χρήματα μου!!
__________________
There are two kinds of people: Those who like me, and those who can go to Hell
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 02-02-07, 16:06
Nick-D90 Ο χρήστης Nick-D90 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 19-11-2004
Μηνύματα: 10
Nick-D90 is on a distinguished road
Εχεις δίκιο διότι και για μένα άλλη ήτανε η τιμή του Ζ3 για ανταλλαγή στον Σπανό και άλλη στην Μercedes.Το αυτοκίνητο στη BMW Σφακιανάκη το έχω δεί.Κι εγώ στο ίδιο χρώμα το έχω,εκτός και αν κάνω λάθος.Με την πρώτη ευκαιρία θα βάλω photos στο site.Θα κοιτάξω την επόμενη φορά να έρθω σε συναντηση,ειμαι σίγουρος πως χάνω πολλά....
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 03-02-07, 11:45
nomikosas Ο χρήστης nomikosas δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 16-08-2006
Μηνύματα: 26
nomikosas is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 745power Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε NICK-D90, σε ευχαριστώ που απάντησες. Το αυτοκίνητο το είχα για 24 ώρες απο τη BMW Σφακιανάκης ένα μπλέ δεν ξέρω αν έχεις υπόψιν σου!! Ο ήχος είναι όντως απερίγραπτος και μπορώ να πω οτι το στερεοφωνικό δεν λειτούργησε καθόλου.
Το θέμα είναι ότι το αμάξι μου είναι 8 μηνών με 12000km και με ενδιαφέρει να μην το σκοτώσω. έχει πάρα πολλά extra και είναι άλλη η τιμή της BMW για ανταλλαγή και άλλη της MERCEDES. Απο τη μια η Z4 είναι αυτό που θέλω και απο την άλλη σκέφτομαι και λογικά τα χρήματα μου!!
ναι αλλα η z4 3.0si coupe κανει απο 52000 euro
ενω η slk350 απο 64000..

παντως μια αλλη λυση ειναι να πουλησεις εσυ την slk σου σε καποιον ιδιωτη.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.