Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 16-03-07, 00:30
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Το boxter μόνο μούρη;;; Κάπου κάνουμε λάθος. Το boxter έχει χαρακτηρίστεί από το pro facelift μοντέλο ακόμα το roadster με την καλύτερη και πιο σπορ οδική συμπεριφορά. Αν κάνω λάθος διορθώστε με...

Το cayman S νομίζω κάνει φοβερούς χρόνους σε πίστες κτλπ.

Εντάξει...να πούμε ότι σε σχέση με τα carrera κτλπ ίσως είναι λίγο υπερτιμημένα λόγω ονόματος Porsche, οκ, αλλά δεν νομίζω ότι είναι μόνο μούρη.

Άποψή μου

Tην ίδια άποψη έχω και γω.
Και τα δυο αυτοκίνητα είναι πολύ καλά.
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 16-03-07, 01:08
Το avatar του χρήστη E12 520
E12 520 Ο χρήστης E12 520 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-02-2007
Μηνύματα: 683
E12 520 is on a distinguished road
Φιλε μου και τα 2 ειναι μουν@ρες ετσι???Αν ηθελα ενα πολιτισμενο roadster για ταξιδακι κι ετσι θα επαιρνα την Ζ4 αλλιως αν ηθελα ενα πιο αγριο στριφτερο θα επαιρνα PORSCHE γιατι πιστευω και ισχυει αυτο οτι τα PORSCHE ειναι φτιαγμενα για στροφιλικια!!!Οχι πως η Ζ4 δεν στριβει προς θεου!!!
Αλλα ειναι και το αλλο,η διαφορα της τιμης θα με εκανε να παρω την Ζ4 γιατι ειναι πιο φθηνη και πιο μουρατη!!!
__________________

"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is trouble, I'm as good as dead."
Henri Toivonen.......The Legend lives on........
Henri Toivonen Tribute
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 16-03-07, 09:22
Το avatar του χρήστη greekm3
greekm3 Ο χρήστης greekm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-12-2004
Μηνύματα: 1.062
greekm3 has a spectacular aura aboutgreekm3 has a spectacular aura about
....προσωπικα θα επαιρνα την Ζ4,μου αρεσει αισθητικως περισσοτερο και το μοτερ της ειναι καλυτερο της cayman..γενικα δεν θα θεωρουσα κατι το ιδιαιτερο την cayman 2.7....θα επαιρνα μια lotus
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 16-03-07, 17:28
Το avatar του χρήστη sakkunen
sakkunen Ο χρήστης sakkunen δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2005
Μηνύματα: 1.638
sakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of light
Ωραίο αμάξι η cayman.Έχει καλύτερες αναλογίες απο τη carrera.Αν δεν σε απασχολεί η τιμή κ η ιπποδύναμη χτύπα το.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 16-03-07, 23:07
Το avatar του χρήστη 745power
745power Ο χρήστης 745power δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 05-05-2006
Μηνύματα: 59
745power is on a distinguished road
Θέλω μόνο να πω ότι ειδικά στο Cayman 2.7 λείπουν πολλά πράγματα! Το απλό το Cayman έρχεται με 5αρι χειροκίνητο. Άρα θές περίπου 1700 ευρω για να βάλεις το 6αρι χειροκίνητο! Δεν θα βάλεις Xenon, και άλλες μα.....κιες που θα δείς απο τον κατάλογο ότι είναι απαραίτητα. Θεωρώ οτι η Z4 είναι πιο ολοκληρωμένη και καλύτερο ως value for money!! Απο τη άλλη βέβαια έχεις το όνομα και την καρδία ενός Porsche! Α, και το Ζ4 το 3.0si είναι πολύ καλύτερο μοτέρ απο της Cayman. Απλά πυροβολεί.......!!!!!
__________________
There are two kinds of people: Those who like me, and those who can go to Hell
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 16-03-07, 23:30
Το avatar του χρήστη Panoz_335i
Panoz_335i Ο χρήστης Panoz_335i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-01-2007
Μηνύματα: 462
Panoz_335i will become famous soon enoughPanoz_335i will become famous soon enough
Βρισκω την ερωτηση αυτη εντελως ρητορικη...

Θα δωσεις τοσα χρηματα για να παρεις ενα Porsche που δεν εχει ουτε δερματινα καθισματα στο standard εξοπλισμο?

Εγω το βρισκω εντελως απαραδεκτο ...(παρολο που ειναι ισως απο τα ομορφοτερα αμαξια που εχουν κατασκευαστει ποτε..πραγματικα κουκλι)
__________________

ΒΜW Freak -E92 335i -Space Grey
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 18-03-07, 11:42
nomikosas Ο χρήστης nomikosas δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 16-08-2006
Μηνύματα: 26
nomikosas is on a distinguished road
εχει δερματινα κ τα παντα.. το μονο που δεν εχει κ θα βαλεις ειναι χενον ειναι μεταλικο χρωμα κ το 6αρι κιβωτιο... αντε αν θελεις επειδη εχει 17αρες ζαντες βαζεις 18αρες κ εισαι οκ... κ με λιγοτερα απο 70.000 ευρω... αν ειναι κ μετρητα..τοτε ακομα καλυτερα..
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 18-03-07, 12:12
tsilis Ο χρήστης tsilis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-04-2006
Μηνύματα: 559
tsilis has a spectacular aura abouttsilis has a spectacular aura abouttsilis has a spectacular aura about
Η Cayman δεν είναι το συμπαθητικό αμάξι που αφήνετε να εννοηθεί κάποιοι...Πρόκειται για όπλο απίστευτων δυνατοτήτων με σαφώς καλύτερο πάτημα από τη Ζ4....ΌΜΩΣ...λόγω του τρομερού πλαισίου της,τα λίγα σχετικά άλογα και την πανάκριβη τιμή της, καθιστάται η βασική έκδοση ασύμφορη σε σχέση με την πολύ ευχάριστη Ζ4 3.0si

Aν μιλάγαμε για Cayman S,τότε χαιρετίσματα σε ακόμη και σε Ζ4 M (δυστυχώς,παρ΄ότι της έχω φοβερή αδυναμία...) και εννοείται Ε46 Μ3..
Tα παραπάνω,μού τα έχει περιγράψει γνωστός μου,κάτοχος στο παρελθόν Μ3 Ε46,Cayman S,και άλλων Πορσικών,οδηγός με παλμαρέ σπάνιο,που λόγω επαγγέλματος οδηγεί τα πάντα..

Πάρτε και ένα συγκριτικό από το περιοδικό 4Τροχοί για το ζητούμενο

http://library.techlink.gr/4t/articl...&article=11638
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:15.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.