Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 24-11-09, 21:24
Christos 330i ///M Ο χρήστης Christos 330i ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-03-2006
Μηνύματα: 5.426
Christos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ATHA Εμφάνιση μηνυμάτων
ti ekdromi vre ?εκδρομι θα ιταν σαλονικα αθηνα αλλα δεν θα μεινει διπλωμα οθτε για δειγμα? oute mia oritsa einai,telos panton, ι αληθεια ειναι οτι ειναι 2 διαφορετικες προσεγισεις για δυο διαφορετικα γουστα , και μαλλον επειδη εγο δεν ενδιαφερομαι και τοσο για ανοιγματα γι αυτο δεν μπαινο και τοσο στο απο φαναρι -κολονες ,400μ και διαφορα

Παρεα με την ταυτοτητα ειπαμε . . .
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 24-11-09, 21:52
Το avatar του χρήστη VanVIC
VanVIC Ο χρήστης VanVIC δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-09-2004
Μηνύματα: 2.948
VanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάντως το ΠΙΟ γρήγορο 335 που έλεγα έχασε ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ χθές ... με ΟΛΑ υπέρ του (ρολ , σχέση , χλμ , βάρος κλπ) από πάνω κάτω 400 άλογα ΕΒΟ ...

Ασχετο (προφανώς) και sorry και για το off-topic:
Κανα νέο απο τα πρόσφατα πατήματα των γρήγορων Μ3 Ε46 της Αθήνας, στο ολυμπιακό χωριό έχουμε ?
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 24-11-09, 22:00
Το avatar του χρήστη VanVIC
VanVIC Ο χρήστης VanVIC δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-09-2004
Μηνύματα: 2.948
VanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Panoz_335i Εμφάνιση μηνυμάτων
...
Ετσι βγηκε το πορισμα οτι ειναι μπροστα το Evo Βαγγελη? Και μπροστα να ειναι, εσυ γιατι πανιγυριζεις? Νομιζα οτι εισαι BMW-fan.
...
ε καλά κι εσύ τώρα...
γιατί γράφεις έτσι ?
Δεν έκανε και party...
Το post του ήταν καθαρά ενημερωτικό.
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 24-11-09, 22:25
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
[QUOTE=EVANGELOS;343627]Πάντως το ΠΙΟ γρήγορο 335 που έλεγα έχασε ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ χθές ... με ΟΛΑ υπέρ του (ρολ , σχέση , χλμ , βάρος κλπ) από πάνω κάτω 400 άλογα ΕΒΟ ...

επειδη δεν μπορω να καταλαβω ..σε ποιο σημειο, ειναι η κοντρα στα μετρα του 335, μηπως μπορεις να μας το εξηγησεις??
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 25-11-09, 09:43
eNeRGy Ο χρήστης eNeRGy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2009
Μηνύματα: 279
eNeRGy will become famous soon enougheNeRGy will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
και αυτος ειναι το gtr... σωστα...?
Ειπα.... για ολα!




ακομη και για ενα hayabusa...


Τελικα... ολοι βρισκουν το skyline τους...
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 25-11-09, 09:58
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
πω πω πω...
μιλαμε το gtr μετρησε οχι κολωνα, πυλωνα υπερυψηλης....
αχαχαχαχα

ο οδηγος της μπουσα τρελο κουλαδι...
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 25-11-09, 13:23
eNeRGy Ο χρήστης eNeRGy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2009
Μηνύματα: 279
eNeRGy will become famous soon enougheNeRGy will become famous soon enough
Thumbs up LSD ρεεεεεεεε!

Ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβετε οτι το 335i (ειδικα βελτιωμενο) ειναι μια δουλα (για να μην πω τσ...) του ηλιθιου διαφορικου που του εχει τοποθετησει η BMW και το grip χανεται στα σημαδια που αφηνει το λαστιχο με την λιγοτερη προσφυση...!!!
Ειδικα με τους δρομους που εχει η ελλαδα ειναι καημενο μπροστα στην απιστευτη διαφορικαρα που φοραει το Μ3 Ε46...

Μια ειναι η ΛΥΣΗ...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo_3D : 25-11-09 στις 14:11
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 25-11-09, 13:32
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Εμείς που έχουμε EDL τι κάνουμε?

Το μαμήσαμε το thread η μου φαίνεται?
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 25-11-09, 17:10
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Panoz_335i Εμφάνιση μηνυμάτων
Ακουσα (δεν ειμουν εκει) οτι του ανθρωπου με το 335 του ειπατε πατημα στο χιλιομετρο και στα 800 που αρχισε να παιρνει κεφαλι πατησε φρενο το Evo για να αποφευχθουν τα χειροτερα.

Επισης ακουσα οτι οταν βρεθηκε μπροστα το 335ι to Evo ολως τυχαιως (τι σπανιο) εχασε την ταχυτητα (μα τι εχουν αυτα τα σασμαν τους).

Ετσι βγηκε το πορισμα οτι ειναι μπροστα το Evo Βαγγελη? Και μπροστα να ειναι, εσυ γιατι πανιγυριζεις? Νομιζα οτι εισαι BMW-fan.

Εχω μια απορια διοτι εγω δεν ξερω απο αυτα ...γιατι ΠΑΝΤΑ απο δευτερες 60 το 335 ειναι στα μετρα του ενω ο οποιος αντιπαλος δεν ειναι? Μηπως και το Evo ηταν ατμοσφαιρικο πολυστροφο ή βαρυτερο απο το BMW??
Πάνο ...

1)Δεν του είπαΜε ... αυτός άνοιξε με τη βοήθεια του Σαντίνο θρέντ και ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ... ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ...

2)Τα παιδιά με τα ΕΒΟ ΔΕΝ τα ξέρω καν ... με τον όντυ έχω πλακωθεί λεκτικά 100 φορές ... και το Στέφανο με το ΕΒΟ (που άνοιξε με το Δημήτρη) τον ξέρω απλά από παλιά που είχε S2K !!!

3)Εγώ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ασχολήθηκα με τα "κανονίσματα" ... και ούτε ξέρω τι είχαν κανονίσει και τι έγινε τελικά αφού ΔΕΝ είμαι μάνατζερ κανενός

4)Δεν πανιγυρίζω !!! ... απλά έγραψα ότι βάση του ανοίγματος ΘΕΩΡΩ ότι είναι ΥΠΕΡαισιόδοξα τα νούμερα της Βίσνου !!! ...

άνοιξε όπως ήθελε (και μάλιστα ακόμα καλύτερα ... αφού έκανε το ΕΒΟ να ξαναβάλει καθίσματα ενώ αυτός έσκασε μύτη ΘΕΟΓΥΜΝΟΣ και άνοιξαν από 70 αντί για 60 που είχαν πει αρχικά) και ήταν ΠΙΣΩ ... ενώ έλεγε ότι είναι άνετα μπροστά από ΕΒΟ 400 άλογα !!! ...

εγώ θεωρώ ότι ο Στέφανος του έκανε ΧΑΡΗ που δέχτηκε ρολλ από 70 !!! ... για φρένο δε ξέρω αλλά άνοιξαν μέχρι τα 255 !!! ... η κόντρα αρχικά ήταν 60-260 (ΕΤΣΙ ΕΓΡΑΦΕ Ο Σαντινο ότι θέλει ο Δημήτρης)

αν πάει στάση το 3κόλωνο θα είναι και ... καλό αποτέλεσμα !!!

5)Το αν έχει ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ο Δημήτρης με το άνοιγμα ... δεν το ξέρω πάντως ο "μανατζερ" του που έγραφε και κανόνισε το άνοιγμα ΔΕΝ είπε κάτι ... παραδέχτηκε ότι το ΕΒΟ ήταν μπροστά !!!

Αν δεν καταλαβάινεις ότι το ΕΒΟ λόγω 4κίνησης κακής αεροδυναμικής και πολλών απωλειών ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΡΟΛΛ ΑΝΟΙΓΜΑ αλλά ΣΤΑΣΗ ... τι να σου πω !!!! ... μάλλον δεν έχεις δει ποτέ ΕΒΟ να ξεκινάει !!!
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 25-11-09, 19:59
eNeRGy Ο χρήστης eNeRGy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2009
Μηνύματα: 279
eNeRGy will become famous soon enougheNeRGy will become famous soon enough
Με ποιο δικαιωμα καποιος κανει edit σε ποστ μου, που δεν ενοχλει σε τιποτα;
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.